Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

ma juba vaikselt leian, saksast saab 140-ga

siin 180+

neid kotte on sitaks ja kulub ka sitaks, kui nyyd hakata arvutama, siis suht kiiresti teeks vist tasa , mugav ja kiire  ka :)

 

Kuhu sul seda jääd siis nii hulgi läheb? Koduse "jäämasina" jaoks on olemas ka korduvkasutatavaid reste kui kottide ostmine kalliks läheb ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

3l pudel ei mahu hästi  külma, lisaks koka....võtab aega. Lihtsam rummi/viina  rohkem panna       8-)

 

OT: Veits naiste teema on alkoholi solkimine koka ja jääga. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peleonist saab tellida aga - need paraku ei ole väga head mitte ükski seni (N)

 

Uurin asja (Y)

Olen talle seda juba seletanud aga tema vana inimene tahab ikka stiilne välja näha. :D

Sa veel muidu teed sealt tellimusi ? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mind kripeldab alates täna hommikust selline asi, et hana klooni display ei võta pilti ette. Muidu tõmmata saab ning laeb ka ilusti, aga pilti ei võta üleöö ette ja huvitab miks nii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Puhast nikotiini ostaks vaid need, kellel on labor selle ohutuks käitlemiseks ja idioodid.... aga idioodil jääb see tõenäoliselt viimaseks ostuks, seega turgu eriti ei oleks :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inimesed ju segavad igal pool kokku vedelikke kui on ostetud niko, pg ja vg eraldi.

mina olen ise olnud ainult baaside peal. Sellepärast uurin et ehk keegi toob ka kangemat kraami sisse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rääkisin puhtast nikotiinist. 36mg baas näiteks on vaid 3,6% nikotiini, puhas nikotiin oleks 1000mg/ml. Ja selle kasutamine on väga ohtlik - üks pisike viga ja see jääb sul elus viimaseks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui ta sul nahale läheb jne, siis küll. aga kui olla ettevaatlik. Kasutad kindaid ja maski, siis ei tohiks ju ohtu olla?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui ta sul nahale läheb jne, siis küll. aga kui olla ettevaatlik. Kasutad kindaid ja maski, siis ei tohiks ju ohtu olla?

teed endale 3l valmistoodet kohe valmis?

 

saan aru, et hind tuleb odavam, aga kodus sellega ma küll ei mässaks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...