Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
tarmo1959

Innokin iTaste VTR

Recommended Posts

Jep, mul endal isegi huvi selle vastu. Septembris peaks müügile tulema... On keegi veel huvitatud või ei arva eesti inimesed sellistest kandilistest asjadest midagi?

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

mulle ka meeldib ,kuid hind???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jep, mul endal isegi huvi selle vastu. Septembris peaks müügile tulema... On keegi veel huvitatud või ei arva eesti inimesed sellistest kandilistest asjadest midagi?

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Ma võtaks küll, kui ta SVD-st palju kallim pole :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui mõõdud oleksid veidi väiksemad (analoogi pakk) ja poleks ohtu huulikut ära murda, saaks seda suht mugavalt taskusse panna - siis oleks pointi oluliselt rohkem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui mõõdud oleksid veidi väiksemad (analoogi pakk) ja poleks ohtu huulikut ära murda, saaks seda suht mugavalt taskusse panna - siis oleks pointi oluliselt rohkem.

Väga suur ta vist ei olegi. Kui pilti vaadata, kus ta ilmselt iClear30-ga, siis karbi kõrgus on umbes 2 paagi kõrgust. Huulik teeb muidugi pikemaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõõtusid pole kahjuks antud, kuid tundub, et parajalt pisike, et talvisel ajal vabalt põuetaskus hoida. Nii et kui väga kallis pole, siis teoreetiliselt olen huvitatud. Tõsi, enne võimalikku ostmist tahaks korras peos hoida, et tunda, kuidas istub. Nii on raske öelda, kui mugav või ebamugav ta on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui mõõdud oleksid veidi väiksemad (analoogi pakk) ja poleks ohtu huulikut ära murda, saaks seda suht mugavalt taskusse panna - siis oleks pointi oluliselt rohkem.

Väga suur ta vist ei olegi. Kui pilti vaadata, kus ta ilmselt iClear30-ga, siis karbi kõrgus on umbes 2 paagi kõrgust. Huulik teeb muidugi pikemaks.
Nojah - iClear30 paak 4,5 cm, analoogi pakk9x6x2,5 cm, vist tulebki sinna kanti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui DHL alt ei vea siis üks VTR isend saabub meile lattu ehk jõuludeks (lisaks veel muud nodi ka ;) )

Selline kompleksus:

1x iTaste VTR

1x iClear 30S Dual coil Clearomizers with stainless steel rotatable drip tip

1x Adapter cone

1x Luxury box

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...