Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
matakass

orgaaniline puuvill micro ja nano coilid

Recommended Posts

aga point selles, et A1 on maitse parem ja peaks ka kuuma paremini kannatama.

Keeran ka A1 coile kuhu vaja kuid pole veel märganud, et just traatidel mingi erinev maitse oleks :!: . Kõnealuste FT coilide eeliseks on just keevitatud jalad, tänu millele kuumeneb ainult tahti ümbritev osa ja nt Kangeri coilides ei hakka nad tihendit kärsatama, mis võib maitset rikkuda ühtviisi nii nicroomi kui kanthaliga ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

no per**e juuksed hallid juba, 1,3 coil tuli, siis jebisin sellega pikka aega ennem kui valmis sai, siis oh 1,3 oomine, dvj olemas, panen vedeliku siis sisse ja krt Atomizer short, :evil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keerasin IGO L`ile dual coili, 0,6 oomi tuli, vatt sisse ja tõmbama. Pahiseb-ragiseb uhkelt kuid krt pole minu jaoks need madalad oomid, kaks laksu tõmbasin ja kuul peas ning otsaesine märg 12mg vedelik niimoodi imedes ikka jube mürk tundub (kick)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keerasin IGO L`ile dual coili, 0,6 oomi tuli, vatt sisse ja tõmbama. Pahiseb-ragiseb uhkelt kuid krt pole minu jaoks need madalad oomid, kaks laksu tõmbasin ja kuul peas ning otsaesine märg 12mg vedelik niimoodi imedes ikka jube mürk tundub (kick)

0.6 ohm peal ongi 12mg suht max mida tehakse. Auru rohkem maitset rohkem aga nikotiini leveliga pead esimesele korrusele taanduma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

12mg tundub olenevalt mahlast isegi 1oohmi ringis vahest kange :P

Njah mul 0.6ohm ja 12mg... on küll kange ... 6mg on lahja ... peab segama hakkama 6 ja 12st vastavalt tujule ja joobe astmele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

peab segama hakkama 6 ja 12st vastavalt tujule ja joobe astmele.

Miks sa ise ei sega 9mg siis?

Ostad kõiki jooke topelt koguse ja sheigid kokku - voilaa 9mg jook valmis.

Tahad 8mg, siis võtad ühest 1 osa ja teisest 2 osa ja voilaa. Sama kehtib siis 10mg juures.

7 ja 11 on vastavalt 1 osa ja 5 osa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

peab segama hakkama 6 ja 12st vastavalt tujule ja joobe astmele.

Miks sa ise ei sega 9mg siis?

Ostad kõiki jooke topelt koguse ja sheigid kokku - voilaa 9mg jook valmis.

Tahad 8mg, siis võtad ühest 1 osa ja teisest 2 osa ja voilaa. Sama kehtib siis 10mg juures.

7 ja 11 on vastavalt 1 osa ja 5 osa.

No ma seda ju ütlesingi, et peab ise segama hakkama.... ehk siis ka 6mg mahlu võtma. Ma ei ole mahladega väga numbri mees (erinevalt coilidest) meeldib rohkem asju kokku panna tunde ja tuju järgi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Äkki keegi oskab öelda miks mul coil ~3mm 1.4ohm paugub ja pragiseb?

Maitse poolest on hea aga see julm paukumine häirib kenasti :/ kas siis wickitud liiga palju või vähe? Saab liiga palju mahla peale ja see põhjustab selle?

Hakkan nagu endas natuke kahtlema et oma ehitatud coilid on head. Mõtlen siis enda tehtud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See norm suht ju. Saab ehk nats liiga palju mahla peale ja kõrgema W hakkab praksuma. Kui ei lekki ega lurise siis pole vist probleemi, kui tulemus rahuldab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siis kõik õige ju, kui paugub ja pragiseb. Vedelik aurab ja ta ei tee seda mitte hääletult. Sama hästi võiksid tahta, et vesi keedes ei muliseks :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vesi paugubki imho. Ma PG osas ei oska õelda. Kaifar 25pg/75vg suhtes ei paugu. kui pesed ja vesi jääb coili, siis paugub ja tossu ka ei saa kätte...

minu mäletamist mööda 50/50 isegi paukus aeg ajalt...

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ma enamus ajast kasutan nüüd puhast vg-d. Kui õieti mäletan siis Maku segab mingi % veega seda vg-d ja Tema mõnusaid segusi hetkel proovin ja katsetan (Y)

Eks pean veel katsetama seda värki. 5m kanthali otsas juba nädalaga ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise olen täheldanud, et välku lööb alatihti kayfun lites ja kayfun 3.1 teeb vahest harva jumaka. Ei julge väita, et vedelikust tingitud see paukumine aga kurat seda teab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Äkki keegi oskab öelda miks mul coil ~3mm 1.4ohm paugub ja pragiseb?

Selle kohta öeldakse, et õige coil peabki pragisema. Alguses on vedelik jahe ning coili sees on wick täiesti läbi imbunud, mistõttu tekkiv aur ei pääse kohe hästi välja. Kui surve tõuseb ja ka vedelik soojeneb ning vedelamaks muutub, pääseb see aurumull lõpuks pauguga valla. Edasi juba on vaiksem -- tavaline pragin. Dualcoiliga käib kaks pauku :) Ei ole vaja pauku karta, kui just keele peale kõrvetavalt kuuma vedelikupiiska ei viska.

 

5m kanthali otsas juba nädalaga ;)

Päevas 0.7m traati? Siin saaks küll vist natuke kokkuhoidu rakendada. (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nt nädalavahetusel proovin hommikul teha midagi uut ja siis sikutan paar tundi ja ei meeldi. Teen uue jne jne. Eks see alguse asi on rohkem. Ja noh ega see kanthal nüüd nii palju ka ei maksa et peaks mõtlema ja kokku hoidma. Nagu mainisin siis alguse asi. Olen ju kõigest nädalakese ise keeranud neid. Küsimus oli pigem selles et kuidas seda paukumist ära saaks. Proovisin seekord panna natuke vatti ka coili kõrvale aga see tegi maitse olematuks ja auru ei tule ka nii palju. Aga ei paugu. Eks peab katsetama veel ja küll asi käppa saab. Ehk

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nt nädalavahetusel proovin hommikul teha midagi uut ja siis sikutan paar tundi ja ei meeldi. Teen uue jne jne.

Kui wick ei istu, siis selle saab ju coili seest välja tõmmata, coilile väikese dryburni teha ning uue wicki sisse libistada (kergelt keerutades).

 

Kirjutasin oma eelmisse posti juurde ka oma nägemuse coili paukumise põhjusest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lugesin jah just. See et ma kanthali palju laristan hetkel ongi vaja leida see kuldne kesktee. Muudan ohme ja asetust ja wickimist jne. Hetkel siis tegin sellise 1,9 ohmi ja keerasin nats viltu plus rohkem cottonit

Posted Image

Posted Image

 

Paugub ja ragiseb nii mis kole. Eks harjun ära sellega kuna maitse on hea (esiga)(Y)

Ja väike OT: nautiluses evicu otsas tossab 50/50 mahl paremini kui puhas vg kayfaris. Seega eeldan et teen midagi valesti (facep) pean kellegi juurde õppima minema (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma tõstaks coili pisut kõrgemale, keeraks traati 3-5 keerdu vähem ja lõikaks puuvilla lühemaks selliselt, et ainult otsad kergelt kanalini ulatuksid. Aga see on maitse asi.

Ja las ta pragiseb kui tahab ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma tõstaks coili pisut kõrgemale, keeraks traati 3-5 keerdu vähem ja lõikaks puuvilla lühemaks selliselt, et ainult otsad kergelt kanalini ulatuksid. Aga see on maitse asi.

Ja las ta pragiseb kui tahab ....

Isiklikult meeldib ka kuskil seal 1.3-1.4 ohmi. Hetkel prooviks sai tehtud. Aga põhimõtte siis õige nagu aru saan jah?

Kuigi ega seal midagi totaalselt valesti teha polegi

Share this post


Link to post
Share on other sites

just tegin oma esimese coili 0,4x0,1 kanthaliga protankile 7 tiiru ümber süstlanõela 2,11 oomi tuli , org vill sisse ja igaks juhuks väike riba peale . 4v vision ja hangseni vg cinnamon 18mg sisse ,esimese tõmbega hinge kinni ja pea uduseks, krt hoopis teine värk,kui originaal 2,2 oomise koiliga .Kogu nikerdamise peale vast max. 5 min

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miks sa raiskad traati. Võta nats jämedam, see kannatab ilusti wicki väljatirimist. Peenega, pahatihti keerab ka coili puuksi aga pane jämedam. SInna muidugi rohkem W vaja :D ja soojeneb kah nats aeglaselt. Evicuga suht nõme, kunas evicul endal ju mingi lag sees + traadi soojenemine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miks sa raiskad traati. Võta nats jämedam, see kannatab ilusti wicki väljatirimist. Peenega, pahatihti keerab ka coili puuksi aga pane jämedam. SInna muidugi rohkem W vaja :D ja soojeneb kah nats aeglaselt. Evicuga suht nõme, kunas evicul endal ju mingi lag sees + traadi soojenemine.

Usun et rääkisid minust ;)

Kasutangi 28g 32mm kanthali ja evicu peal hea ohme vaadata. Muidu kasutan svoemesto modi. Ja noh 10m veel olemas kanthali ja eks saab juurde tellida kui vaja

Ühesõnaga olen õigel teel asjaga ja vaja lihtsalt harjutada wickimist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küsimus oli pigem selles et kuidas seda paukumist ära saaks.

Tegin täna dripperisse uue võimalikult lühikese wicki, keskendudes hoolega vati ette valmistamisele -- piisavalt tihedaks näpu vahel rullitud, et saavutaks natuke tugevust, aga samas täpselt nii peenike, et läheb coili sisse küll "sahinal", kuid seejuures ei hakka edasi-tagasi liigutamisel vastu coili välimist keerdu kinni jääma e. ei ole vaja seda keerutada. Eile oli PG:VG 1:2, täna 1:1.

 

See esimene pauk on nüüd asendunud üsna tagasihoidliku laksuga ja edasi on väga ühtlane sahin (pragisemist netu). Seega ma lisaks, et veidi peenem wick ja vedelam vedelik muudavad märkimisväärselt vaiksemaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...