Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
matakass

orgaaniline puuvill micro ja nano coilid

Recommended Posts

Kui STV või kangeri coile vatiga teha, siis tuleb uus traat ka keerata, sest selle pisikese coili sees ei saa lihtsalt vatti nii kergesti vahetada, minul pole õnnestunud igatahes.

Kui pisikese sa selle siis keerad? :roll:

Mul 2 mm diameetriga 0,3 mm Kanthal, vastavalt soovile 7-9 keerdu ja ei mingit raskust vati vahetusega. Koos pesuga mõned minutid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui STV või kangeri coile vatiga teha, siis tuleb uus traat ka keerata, sest selle pisikese coili sees ei saa lihtsalt vatti nii kergesti vahetada, minul pole õnnestunud igatahes.

Kui pisikese sa selle siis keerad? :roll:

Mul 2 mm diameetriga 0,3 mm Kanthal, vastavalt soovile 7-9 keerdu ja ei mingit raskust vati vahetusega. Koos pesuga mõned minutid.

Millimeetrise kruvikeeraja peale keeran, sinna vahele on päris raske vatt uuesti saada, eriti veel kui see coil seal korpuse sees sügaval istub.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Millimeetrise kruvikeeraja peale keeran, sinna vahele on päris raske vatt uuesti saada, eriti veel kui see coil seal korpuse sees sügaval istub.

Siis küll. Sub ohm?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Millimeetrise kruvikeeraja peale keeran, sinna vahele on päris raske vatt uuesti saada, eriti veel kui see coil seal korpuse sees sügaval istub.

Siis küll. Sub ohm?

Ei ole veel kangeri coilidesse sub-ohmi keeranud, ei usu, et sinna keeran ka. Ootan nemesise ja kicki ära, ja siis proovib kaifaril ka sub-ohmi ära, 30A akud on juba olemas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Millimeetrise kruvikeeraja peale keeran, sinna vahele on päris raske vatt uuesti saada, eriti veel kui see coil seal korpuse sees sügaval istub.

Siis küll. Sub ohm?

Ei ole veel kangeri coilidesse sub-ohmi keeranud, ei usu, et sinna keeran ka. Ootan nemesise ja kicki ära, ja siis proovib kaifaril ka sub-ohmi ära, 30A akud on juba olemas.

Kickiga sa paraku suurt ei subohmi. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui suurt takistust tavaliselt kasutate kayfun lites? Ma mõtlen kas siis nano, mikro jne coile ja kuidas wickite selle coili? Otsinud ja keeranud nii mõnegi coili aga ei saa nagu seda õiget enda jaoks seega usun et minu 1.2 omine coil on lihtsalt valesti wickitud. Hetkel küll evicu otsas aga homme peaks semovari kätte saama et vb lihtsalt ootan evicult liiga palju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul Vamoga 1,4 oomi ja 9-15w coili keeran ümber selle kuuskant võtme mis kayfuniga kaasas. Vati keeran peeneks ja siis spiraalist läbi, otsad maha ja voila (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul kaasas polnud mingit võttit. Vb sellepärast et originaal. Kloonidel on igasugu ägedaid võtmeid kaasas ja sellepärast tellingi omale vist klooni ka ;)

Mul coil umbes 22-24 mm ja 6 keerdu 28g kanthal. See annab 1.2-1.3 ohmi ja teen samamoodi et pistan vatti läbi ja lõikan natuke rohkem vatti et ta kindlalt sinna mahla kanaliteni ulataks. Kui tähtis see cottoni paksus on?

Siin küll üritasin ei tea isegi mida aga tossu ja maitset nagu oli. Hiljem tekkis kerge kõrvalmaitse vb sellepärast et ajasin vatti läbi coili. Aga jah wickimine on sama ja ei tea kas õige või vale. See muide 2 coil elus ;)

 

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovisin nädalavahetusel twisted coili teha, aga 3.1 klooni kruvude alla seda pidama saada ei õnnestunudki. Lõin käega ja keerasin 2mm puurisabale 9 keerdu 0,3 mm (28 AWG) A1-e peale. Tuli 1,5 ohmi, keeru jagu oleks võinud vast vähem olla, aga ei viitsinud enam nikerdada. Vatti pole palju vaja, suht kergelt peaks spiraalist läbi minema ja pikkus ka selline paras olema, et mahla kätte saaks ja teistpidi kanaleid kinni ei topi. Traadi lasin enne põletiga kergelt üle, et parem keerata oleks, enne vati lisamist ajasin modi otsas punaseks ja kerge pigistamisega keerud korralikult kokku. Kick kuskil 8-9 W peale seatud. Ise tulemusega rahul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võtit pole? Millega sa siis õhku regullid ? Eriti tihedaks ei maksa seda vatti keerata, see paisub kui vedelikku täis imeb end.

 

-- 17 Mär 2014 10:22 --

 

Vatti pole palju vaja, suht kergelt peaks spiraalist läbi minema ja pikkus ka selline paras olema, et mahla kätte saaks ja teistpidi kanaleid kinni ei topi. Traadi lasin enne põletiga kergelt üle, et parem keerata oleks, enne vati lisamist ajasin modi otsas punaseks ja kerge pigistamisega keerud korralikult kokku

+1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vot point oligi selles et pidin laupäeval pohmakaga minema võtmeid ostma et saaks kayfarit proovida. Aga jah mingit võtit kaasas polnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njah ma ei tea milles asi aga kui ma pannen cottonit nö. vabalt mitte ei rulli tihkelt kokku siis ei vicki korralikult ja hakkab nö. kuiva viskama. Enne cottoni läbi coili lükkamist rullin selle tihkelt kokku... ehk siis täiesti vastupidi sellele mis enamus räägib ja siis toimib ilusti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no persse teen ise seda siis tuleb rõve maitse, vahepeal try hit, ma ei saa aru mis viga on, kathal 0,3 ja douce nature cotton wool, ma ei tea mis viga (kick)

Share this post


Link to post
Share on other sites

no persse teen ise seda siis tuleb rõve maitse, vahepeal try hit, ma ei saa aru mis viga on, kathal 0,3 ja douce nature cotton wool, ma ei tea mis viga (kick)

Õhu peale andmist regulli kui kuivaks jääma kipub... kayfun puhul siis. Ehk siis see õhu ventiil pole mitte õhu jaosk vaid selle jaosk kui palju mahala peale tuleb. Kui kuivaks jääb siis keera õhku kinni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

STV coili keerasin, kuid proovisin 6 korda, nüüd vist sain probleemile jälile, ehk on asi selles, et panin liialt palju vatti vahele, hetkel tundub parem olevat, samas ootan juba oma russianit ja butaani paaki, mis tulevad kunagi :D aga ehk oli asi sellest, et liiga palju sai vatti, mahvin, vaatan mis saab

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna siis proovisin sihiks võtta 1.6 ohmist coili ja näe tuligi :) maitse kõvasti parem kui 1.2-1.3 ohmine ja vatti panin ka vähem kui ennem. Imeks pandav oli aga see et vana coil 2 päeva vana oli nii süsimist kui olla saab. Kas coilil oli siis midagi viga või ongi normaalne selline asi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna siis proovisin sihiks võtta 1.6 ohmist coili ja näe tuligi :) maitse kõvasti parem kui 1.2-1.3 ohmine ja vatti panin ka vähem kui ennem. Imeks pandav oli aga see et vana coil 2 päeva vana oli nii süsimist kui olla saab. Kas coilil oli siis midagi viga või ongi normaalne selline asi?

Paari päevaga võib coilile kõntsakihi peale saada küll, palju sõltub vedelikust.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tumedad mahlad võivad ajada päevaga juba vatti mustaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui ise ei viitsi traadi keeramisega jamada, siis soovitan soojalt imeodavaid ja vist ka parimaid FT coili toorikuid. Need on keevitatud jalgadega ja takistus täpselt selline nagu kirjas. Neile võib puuvilla sisse tõmmata kuigi originaalid on ka väga OK ja kestavad puuvillaga võrreldes ca 2x kauem, ei ummistu nii ruttu :D

Posted Image

http://www.fasttech.com/product/1593911

Share this post


Link to post
Share on other sites

No eiii. See coili keeramine ongi just see kõige lihtsam osa selle asja juures ;)

Vaja lihtsalt see wickimine õigeks saada enda jaoks. Aga jah krt odavad on tõesti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui ise ei viitsi traadi keeramisega jamada, siis soovitan soojalt imeodavaid ja vist ka parimaid FT coili toorikuid. Need on keevitatud jalgadega ja takistus täpselt selline nagu kirjas. Neile võib puuvilla sisse tõmmata kuigi originaalid on ka väga OK ja kestavad puuvillaga võrreldes ca 2x kauem, ei ummistu nii ruttu :D

Posted Image

http://www.fasttech.com/product/1593911

Need ei ole A1 kanthal ... sellel traadil on mingi teine nimi.. kohe ei tule näpu otsast see nimi aga point selles, et A1 on maitse parem ja peaks ka kuuma paremini kannatama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...