Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

Olen samuti nõus seda enam, et on suht vähe veipimisega seonduvaid asju, mille piiriülene kaugmüük keelatud pole ja need asjad on üldjuhul nii odavad, et võib samahästi kohalikust poest osta. Need kellel väga erilised soovid/vajadused on teavad nagunii kust ja kuidas oma kraami saavad ehk nemad pole selle igapäevase spämmi sihtgrupp.

Kui foorumi tarkvara võimaldab, siis oleks muidugi ka see lahendus, kui seda spämmi uute postituste all ei näidata ehk kes tahab, navigeerib konkreetsesse teemasse ja loeb, aga teistele need pidevalt näkku ei karga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen samuti nõus seda enam, et on suht vähe veipimisega seonduvaid asju, mille piiriülene kaugmüük keelatud pole ja need asjad on üldjuhul nii odavad, et võib samahästi kohalikust poest osta. Need kellel väga erilised soovid/vajadused on teavad nagunii kust ja kuidas oma kraami saavad ehk nemad pole selle igapäevase spämmi sihtgrupp.

Kui foorumi tarkvara võimaldab, siis oleks muidugi ka see lahendus, kui seda spämmi uute postituste all ei näidata ehk kes tahab, navigeerib konkreetsesse teemasse ja loeb, aga teistele need pidevalt näkku ei karga.

Jah need kes foorumil pidevalt silma peal hoiavad need teevad seda jälgides uusi postitusi ja seal ongi see asi tüütu.

Kui oleks võimalik osad teemad nö. välja lülitada sealt oleks mure lahendatud.

Share this post


Link to post
Share on other sites
48 minutit tagasi, Spezz kirjutas:

Mu meelest jäi sel aastal suvi üldse vahele ..

 

Ma nagu mäletaks paari päeva sooja aga võibolla ajan eelmise suvega sassi.

6 minutit tagasi, Leino kirjutas:

Õige kah, kellel seda kuuma ikka vaja on. Infarktid ja higihais aint krt

Jutt jätta, aasta läbi peaks soe olema! (relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites
31 minutit tagasi, admin kirjutas:

Peab nõustuma, 365 päeva sitta suusailma on natuke palju

Peab nõustuma, 365 päeva head suusailma on natuke palju

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 tundi tagasi, admin kirjutas:

Mul ootab voodi all 48mg/ml 100ml x 21 vist. Midagi sinna kanti

Millal ärifoorum tumeveebi kolib?  Kaupmeestel oleks ka võimalus...  :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ise ka mõtlesin midagi sarnast. Inimestel on meeletud koguseda baasi varuks millega nad mitu aastat välja veavad. Tekib küsimus kas mõnel poodnikul tänapäeval mõni nico-ga baas kaubaks ka läheb.?!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Millal ärifoorum tumeveebi kolib?  Kaupmeestel oleks ka võimalus...  :razz:

Miks deepwebi peaks kolima :P


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 tundi tagasi, raigo83 kirjutas:

Seda selleks, et info ei liiguks ühest suust teise kuni e-kodanik valele inimesele midagi välja ei lobiseks.

Loen vasakult paremale ja paremalt vasakule, aga muffigi aru ei saa  :shock:

Share this post


Link to post
Share on other sites
39 minutit tagasi, e-kodanik kirjutas:

Loen vasakult paremale ja paremalt vasakule, aga muffigi aru ei saa  :shock:

e-kodanik küsis, et millal poodnikud süvaveebi kolivad ja admin küsis, et milleks ning mina vastasin ´´selleks peaksid poodnikud süvaveebi kolima, et nad saaksid müüa näiteks baasi 36+mg´´  Süvaveeb oleks ohutum moodus kui see, et info liiguks inimeselt inimesele enne kui üks nendest inimestest juhtub olema on emta, pol, tai vms. Kui palju tõsiseid veipareid ikka on kes oma nic baasi poest 10ml 20mg pudelitena ostab. e-kodanik, loodan, et saad minu segasest jutust aru. 

 

Mina ka pole juba mõnda aega Eesti poodnikelt nic baasi ostnud ja need 10ml 20mg mini pudelid ka ei tõmba mitmel erineval põhjusel. Kas ma plaanin neid mini pudeleid osta ´´HELL NO´´

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...