Jump to content
E-sigareti foorum
eesel

Kayfun Lite Plus

Recommended Posts

Ise ka siis orig. kasutanud mingi 10 päeva nüüd. Positiivsest siin juttu palju olnud, panen oma negatiivse siia. Esiteks minu jaoks natuke liiga vali, st. siis et sahiseb või mis sõna siia käibki, kui tõmmata ning nii uskumatu kui see ka pole, siis Liqua vedelikuga on maitse liiga tugev :) Hakkab täiega kurgupeale. Ning üle 9 mg vedeliku ma sellega tõmmata ei taha. Peab vist Liquat baas vg-ga segama lõpuks hakkama, et maitset vähemaks saada. Esimene strawberry tõmme oli küll, et nagu wtf... kuidas see ikka nii tugevalt seda maasika maitset välja annab võrreldes muudega. Jookseb mul 1.5 oomise microcoiliga Astro modi peal. Kuna siin mättal vatipallikesi pole saada olnud, siis ostsin ökopoest need vatipadjad (millega naised nägu puhastavad) ning kui vatipadja 2 poolt lahti tõmmata, siis sealt vahelt saab vatti :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ise ka siis orig. kasutanud mingi 10 päeva nüüd. Positiivsest siin juttu palju olnud, panen oma negatiivse siia. Esiteks minu jaoks natuke liiga vali, st. siis et sahiseb või mis sõna siia käibki, kui tõmmata ning nii uskumatu kui see ka pole, siis Liqua vedelikuga on maitse liiga tugev :) Hakkab täiega kurgupeale. Ning üle 9 mg vedeliku ma sellega tõmmata ei taha. Peab vist Liquat baas vg-ga segama lõpuks hakkama, et maitset vähemaks saada. Esimene strawberry tõmme oli küll, et nagu wtf... kuidas see ikka nii tugevalt seda maasika maitset välja annab võrreldes muudega. Jookseb mul 1.5 oomise microcoiliga Astro modi peal. Kuna siin mättal vatipallikesi pole saada olnud, siis ostsin ökopoest need vatipadjad (millega naised nägu puhastavad) ning kui vatipadja 2 poolt lahti tõmmata, siis sealt vahelt saab vatti :D

Sahinast saad kindlasti lahti, kui tõmbekruvi paika saad. Mul ainult siirupi küpsemise praginat on kuulda. Kui sa seda just sahina all ei mõelnud...

 

Maitse osas olen nõus, et maitse hoooopis teine. Kas see nüüd on negatiivne või positiivne - see oleks nagu vaieldav :P

 

Ma ise tunnen, et kui nüüd teemat edasi arendada, siis rohkem vatte ka kayfunile otsa ja maitse muutub märkimisväärselt. Kahjuks tulevad ette modide maxid ja aku mahtuvused....

 

Ise toon negatiivsena välja selle, et mingis x asendis kipub sisemist paaki üle täitma ja siis õhuava kaudu lekkima. Puhastada saab kiirelt aga lihtsalt ebamugav. Aga see võib ka minu isendi viga olla, sest pole teistelt seda kuulnud....

See ka toimub ainult seistes ja x-korda juhtudest, mitte rusikareegel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ei pidanud rohkem vastu ja tegin kaa siis täna svoemestost tellimuse ära. nüüd on siis jälle mida oodata... lite plussi siis, mmmmm :D:lol:

ega keegi ei tea, kuskohast saaks nüüd evicule õiges suuruses ülemist rõngast, muidu jääb vist origin rõngaga suht õudne välja nägema...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posted Image

 

Eks ise vaata. Pigem on inetu see evic seal all...ja tehniliselt on ta ka kayfuni võimete piiraja üpris korralikult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

õutsshh... siis peab vist mõne korralikuma modi kah vist veel kahele evicule lisaks vaatama... (Y) tänud pildi eest :D välja ei näegi niiii õudne kui arvasin... aga jah, ma mõtlesin tegelt sama, et evic hakkab selle all suht värdjas välja nägema

Share this post


Link to post
Share on other sites

õutsshh... siis peab vist mõne korralikuma modi kah vist veel kahele evicule lisaks vaatama... (Y) tänud pildi eest :D välja ei näegi niiii õudne kui arvasin... aga jah, ma mõtlesin tegelt sama, et evic hakkab selle all suht värdjas välja nägema

Provari otsas näeb Kayfun päris hea välja ning töötab ka väga hästi:

 

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tegelikult pole ju Evicu otsas ka väga viga :lol:

Posted Image

 

Kui tõsisemalt, siis Kir Fanise Evicu KIT on päris kobe niisamagi.

Ossa kurivaim, palju sinna kayfuni kitti vedelikku mahub ? 10 ml potsik korraga sisse ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma tellisin selle isendi Kayfun Lite Styled Rebuildable Atomizer (4.5mL)

Nüüd mõned pildid lisaks veel. Vasakpoole originaal Kayfun Lite ja paremal siis Kayfun Lite Plus kloon. Kõigealumine pilt samas järjekorras.

Posted Image

Pluss kruvi pead on näha coili all

Posted Image

Keermest näide

Posted Image

510 keermest näide

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

õutsshh... siis peab vist mõne korralikuma modi kah vist veel kahele evicule lisaks vaatama... (Y) tänud pildi eest :D välja ei näegi niiii õudne kui arvasin... aga jah, ma mõtlesin tegelt sama, et evic hakkab selle all suht värdjas välja nägema

Provari otsas näeb Kayfun päris hea välja ning töötab ka väga hästi:

 

Posted Image

(Y)(Y)(Y) näeb õige välja!

 

-- 03 Jaan 2014 22:12 --

 

Tegelikult pole ju Evicu otsas ka väga viga :lol:

 

Kui tõsisemalt, siis Kir Fanise Evicu KIT on päris kobe niisamagi.

:lol: see ju väga eriline evicu tuuning, ja näeb tõesti hea välja. Toimib norm kayfunniga?

Kas Fanise kitte on keeruline leida ja tellida?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas siis hindad klooni ja originaali erinevust

 

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

WTF mees sa teemat üldse ei loe või? (facep)

Trollijuht oled väää ? Keerad ,vaatad . siis lõpuks suund ka sisse ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lehekülg tagasi Maku just tegi võrdluse (facep)

No nii, kaifari lite plus kloon käes ja ausalt öeldes ei ole rahul. Võimalik, et mina sain mingi hädisema isendi. Pealtnäha on täitsa kena ja ega kaugemalt saakski aru, et tegu klooniga.

Nüüd asjad mis häirivad mind selle klooni juures.

1) 510 keere on vist grammi võrra lühem kui seda on originaalil (mul ei ole kayfun plus vaid tavaline lite) ja keerates evicu külge seda klooni saan ma keerata ainult kaks atty ringi ja ta on juba lõpuni keeratud. Keskmist kruvi (pluss ahelat) pidi keerama suht jõuga lõpuni, et kogu attyt saaks üldse kuskile külge keerata.

2) Tõmmates õrnalt viliseb. (nagu tuule tõmme õrnalt vihiseb)

3) Keskmise plussi ahela kruvi tuleb liiga üles ja kruvi ots on napilt vastu coili. Kui vaeva näha ja seda viilida lühemaks ja mütata saab selle probleemi lahendatud.

4) Vedeliku täitekruvil puudub O tihend.

 

Nagu ültlesin siis väliselt on ta igati kena ja viga pole midagi aga sisemiselt on vindid igal asjal veidi sellised lohakad ja karedad. Tõmbamisel tuleb auru ja maitset nagu originaalil ega lekki kuskilt aga just see kvaliteedi pool on ikka suhteliselt niru. Kokkuvõteks saab odava rahaga kaifari maitse suhu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kir Fanise kraami nii eVicule kui Kayfunile http://gr-modders.com/ ;)

Tellisin sealt oma kaifarile uue klaasist rõnga. Vanal tuli keerme juurde mõra ja nende rõngastega peab olema ettevaatlik pesemisel kuna need ei talu kuuma vett. Liialt kuum vesi teeb rõnga häguseks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, plastik klaas või maakeeli pleksi klaas või kuidas keegi soovib aga klaas siiski. Kayfarile ei ole ma veel näinud müügil tavalisest klaasist rõngaid, kuigi võiks olla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul esimesel kaifaril läks häguseks just pesus. Ennem pesu oli ok. Ei oska muud süüd leida ja vesi oli pesemise hetkel päris kuum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, plastik klaas või maakeeli pleksi klaas või kuidas keegi soovib aga klaas siiski. Kayfarile ei ole ma veel näinud müügil tavalisest klaasist rõngaid, kuigi võiks olla.

PMMA/akrüül, maakeeli pleksiplaas, ei ole klaas, vaid siiski plastik.

Keemiliselt väga erinevad materjalid.

Sellegipoolest aga ei tohiks kuum vesi mõjuda sellele, sest nende sulamistemperatuurid on oluliselt kõrgemal naha temperatuuritaluvusest ja pigem tõesti reageeris see plastik mõnele osale su vedelikust pesemise käigus (temperatuur tõusis ja reaktsioon aktiveerus/kiirenes).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, kui vesi ei teinud seda läbipaistvat rõngast häguseks siis imelik, et ennem pesu nägi sellest rõngast läbi puhtalt veel. Võimalik, et seda tegi emahl ja ma ei julge vaielda aga imelik, et see ilmnes pesemise järkselt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mahl sai reaktiivi kuuma(vee) näol vast...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...