Jump to content
E-sigareti foorum
eesel

Kayfun Lite Plus

Recommended Posts

Juhul kui orginaal suuruses Kayfun (russian 91%) liiga väike tundub siis varsti peaks suuremaid t*** pikendusi ka saama:

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=IOj5ooK2ka4

 

Varsti pannakse liitrisele pudelile ka nöörid sisse ja pikaks ajaks muretu aurutamine:D (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täna sai siis läbipaistvat kaifuni koopiat proovida. Ostsin fasttehhist läbipaistvaid varuosasi ja kloonile sobivad ilusti. Veits suurem (paksem) tundub ainult. Muidu täitsa ok, vedeliku tase ilusti näha. Sellisest matist plastikust on tehtud. Arvatavasti happelisi vedelikke üle ei ela, aga tavalisemad kannatab ära ikka.

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul see keskmine läbipaistev osa ei toiminud, kohutavalt lekkis vedelikku sinna sisse. Väline siiani küljes ja väga hea (Y)

Sul vist oli originaal kaifar?.......ja välimine toru sobis originaalile? Mingid fiilipiini junn kunagi mainisid ühes videos, et klooni jubinad ei istu originaalile. Valetas siis....vana töllakas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul see keskmine läbipaistev osa ei toiminud, kohutavalt lekkis vedelikku sinna sisse. Väline siiani küljes ja väga hea (Y)

Sul vist oli originaal kaifar?.......ja välimine toru sobis originaalile? Mingid fiilipiini junn kunagi mainisid ühes videos, et klooni jubinad ei istu originaalile. Valetas siis....vana töllakas.

Ei pruukinud valetada, sest kroomitud ja roostevaba kloonid on erinevad. FT plastikjupid aga on just roostevabadega sobivad ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asuh.....see fiipiinlase video oli esimese kaifari klooni kohta. Teen proovi ja tellin endale ka selle läbipaistva komplekti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain russian 91% klooni kätte. Kõik keermed ka õhu kruvi oma on head. Pesin igaks juhuks ära aga must ka ei olenud nagu paljud on kurtnud.

Esimene build tuli 1 ohm ... kickiga ei tööta SVD ja otse aku otsas toimib... esmamulje väga hea.. vile on muigugi kõva mis kaasa tuleb.

Pira plastik jupid tunudvad ka sobivat.. aga alguses jätsin originaal ümbrise... on ilusam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain russian 91% klooni kätte. Kõik keermed ka õhu kruvi oma on head. Pesin igaks juhuks ära aga must ka ei olenud nagu paljud on kurtnud.

Esimene build tuli 1 ohm ... kickiga ei tööta SVD ja otse aku otsas toimib... esmamulje väga hea.. vile on muigugi kõva mis kaasa tuleb.

Pira plastik jupid tunudvad ka sobivat.. aga alguses jätsin originaal ümbrise... on ilusam.

(Y) Eks anna teada, kaua ja mismood ivastu peab :) Kaifariusku sai sind juba pööratud.

 

Keegi Tallinnas saab demonstreerida seda hämmastavat vilet?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain russian 91% klooni kätte. Kõik keermed ka õhu kruvi oma on head. Pesin igaks juhuks ära aga must ka ei olenud nagu paljud on kurtnud.

Esimene build tuli 1 ohm ... kickiga ei tööta SVD ja otse aku otsas toimib... esmamulje väga hea.. vile on muigugi kõva mis kaasa tuleb.

Pira plastik jupid tunudvad ka sobivat.. aga alguses jätsin originaal ümbrise... on ilusam.

(Y) Eks anna teada, kaua ja mismood ivastu peab :) Kaifariusku sai sind juba pööratud.

 

Keegi Tallinnas saab demonstreerida seda hämmastavat vilet?

Hetkel auru palju aga maitset vähe (võrreldes Trident 24K RDA dual coiliga) peab migite twisted asjadega proovima hakkama.... ja vist peaks mingi SONY akude ühistellimuse teema ka üles panema... saatmiskulud saksast suured äkki saab tartus kellegagi jagada :D.

Aaa kurta saab selle üle, et originaal drip dip loksub natuke... aga panin mingi "sumbuti" stiilis drip dipi ja see ei loksu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain russian 91% klooni kätte. Kõik keermed ka õhu kruvi oma on head. Pesin igaks juhuks ära aga must ka ei olenud nagu paljud on kurtnud.

Esimene build tuli 1 ohm ... kickiga ei tööta SVD ja otse aku otsas toimib... esmamulje väga hea.. vile on muigugi kõva mis kaasa tuleb.

Pira plastik jupid tunudvad ka sobivat.. aga alguses jätsin originaal ümbrise... on ilusam.

(Y) Eks anna teada, kaua ja mismood ivastu peab :) Kaifariusku sai sind juba pööratud.

 

Keegi Tallinnas saab demonstreerida seda hämmastavat vilet?

Hetkel auru palju aga maitset vähe (võrreldes Trident 24K RDA dual coiliga) peab migite twisted asjadega proovima hakkama.... ja vist peaks mingi SONY akude ühistellimuse teema ka üles panema... saatmiskulud saksast suured äkki saab tartus kellegagi jagada :D.

Aaa kurta saab selle üle, et originaal drip dip loksub natuke... aga panin mingi "sumbuti" stiilis drip dipi ja see ei loksu.

Kui alla 0,5ohmi ei lähe, siis 30A patareid suht reklaamitrikk puhtalt. 0,5ohm 4,5voldi juures kannatab 9A kenasti ära. Mõtetu soetada 30A akut, kui just hinnavahe puudub. Või e-ohmuseadus ei rakendu I=U/R reeglitele? :P

0,5ohmi juures võiks 10A akut vabalt ilmselt ka 6V peal ruunata, sest kindlasti on neil mingi varu antud - igal elektroonika vidinal on siiski üldjuhul mingi lollikaitse peale jäetud.

 

Kui me nüüd räägime <0,5ohm, siis tuleks pöörduda 30A akude usku.

 

Kahjuks endal veel evic, sega ma nagunii alla 1ohm ei saa minna ja teistpidi on antud seade piiratud 5V piirajaga. Kokku siis ideaaljuhul saaks ruunata 4-5A, mitte rohkem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain russian 91% klooni kätte. Kõik keermed ka õhu kruvi oma on head. Pesin igaks juhuks ära aga must ka ei olenud nagu paljud on kurtnud.

Esimene build tuli 1 ohm ... kickiga ei tööta SVD ja otse aku otsas toimib... esmamulje väga hea.. vile on muigugi kõva mis kaasa tuleb.

Pira plastik jupid tunudvad ka sobivat.. aga alguses jätsin originaal ümbrise... on ilusam.

(Y) Eks anna teada, kaua ja mismood ivastu peab :) Kaifariusku sai sind juba pööratud.

 

Keegi Tallinnas saab demonstreerida seda hämmastavat vilet?

Hetkel auru palju aga maitset vähe (võrreldes Trident 24K RDA dual coiliga) peab migite twisted asjadega proovima hakkama.... ja vist peaks mingi SONY akude ühistellimuse teema ka üles panema... saatmiskulud saksast suured äkki saab tartus kellegagi jagada :D.

Aaa kurta saab selle üle, et originaal drip dip loksub natuke... aga panin mingi "sumbuti" stiilis drip dipi ja see ei loksu.

Kui alla 0,5ohmi ei lähe, siis 30A patareid suht reklaamitrikk puhtalt. 0,5ohm 4,5voldi juures kannatab 9A kenasti ära. Mõtetu soetada 30A akut, kui just hinnavahe puudub. Või e-ohmuseadus ei rakendu I=U/R reeglitele? :P

0,5ohmi juures võiks 10A akut vabalt ilmselt ka 6V peal ruunata, sest kindlasti on neil mingi varu antud - igal elektroonika vidinal on siiski üldjuhul mingi lollikaitse peale jäetud.

 

Kui me nüüd räägime <0,5ohm, siis tuleks pöörduda 30A akude usku.

 

Kahjuks endal veel evic, sega ma nagunii alla 1ohm ei saa minna ja teistpidi on antud seade piiratud 5V piirajaga. Kokku siis ideaaljuhul saaks ruunata 4-5A, mitte rohkem.

a. mulle meeldib kui asjad on jõhkra varuga ... akud pole isenesest kallimad

b. ultra fire 18350 (need pole just parimad akud 3.5A aint) ja ilma kickita nemesis + russian 91% on liiga väike :D

c. läpaka akud jäävad natuke nõrgaks ja panasonic akud mis olemas ei mahu nemesisse... seega niigunii on vaja

d. ma tahan sub ohm ka ära proovida... toda igapäevaselt niiguinii ei tõmba aga noh erinevate vapimise lahenduste proovimise haigus on kallal. NB! see võib olla nakkav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ebays mingi usa müüja käest saab 2 sony vtc4 akut koos saatmisega kuskil 20 euriga kätte. Ma võtan sealt vast. Nemesise kloon kka varsti tulemas eks siis saab katsetada. Korralikku kayfun/russiani klooni alles otsin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ebays mingi usa müüja käest saab 2 sony vtc4 akut koos saatmisega kuskil 20 euriga kätte. Ma võtan sealt vast. Nemesise kloon kka varsti tulemas eks siis saab katsetada. Korralikku kayfun/russiani klooni alles otsin.

Kas asi on põhimõttes, et hea toote eest ei raatsi kopikat välja käia või põhimõte seisneb selles, et tuleb kindlasti leida nii hea kloon, et no ometi ei pea õigetele meestele seda raha ju andma, kes antud toodet on aretanud ja aega ning vaeva sinna kulutanud...?

 

No offence, aga kui kogu varustus kokku lugeda, siis võiksid sa vabalt omada DNA20+kaifar ja jääks raha ülegi. See lihtsalt mõte (Y)(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ebays mingi usa müüja käest saab 2 sony vtc4 akut koos saatmisega kuskil 20 euriga kätte. Ma võtan sealt vast. Nemesise kloon kka varsti tulemas eks siis saab katsetada. Korralikku kayfun/russiani klooni alles otsin.

Kas asi on põhimõttes, et hea toote eest ei raatsi kopikat välja käia või põhimõte seisneb selles, et tuleb kindlasti leida nii hea kloon, et no ometi ei pea õigetele meestele seda raha ju andma, kes antud toodet on aretanud ja aega ning vaeva sinna kulutanud...?

 

No offence, aga kui kogu varustus kokku lugeda, siis võiksid sa vabalt omada DNA20+kaifar ja jääks raha ülegi. See lihtsalt mõte (Y)(esiga)

No nemesis on hea kloon :D.. aga samas ma ei näe seal mingit erilist nö. arendust... ehk siis lihtne mech mod mis on lihtsalt kvaliteetne. See mulle ka ei meeldi, et ta nii on kloonitud, et Nemesis nimi ka peal. Hiinakd oleks võinud vabalt suva nime panna ja ongi.

Aga lõppkokkuvõttes on rahakotis asi kinni... kui originaale osta siis kõikide asjade ära proovimine mida soov on proovida läheks ülemõistuse kalliks. Kui kvaliteedist rääkida siis mina kül ühegi klooni kvaliteedi üle kurta ei saa.

Loomulikult peaks/võiks arendaja oma raha ka ikka kätte saama. Õnneks on piisavalt palju neid kes ostavad orginaale... muidu arendust üldse ei oleks mõtet teha.... seega (Y) neile kes ostavad originaale.

Kui ma oleks originaal Trident RDA ostnud siis ma oleks küll selle tagasi saatnud ja kirjunud... sest 125USD on sellise asja eest palju. Ta ei ole disainiliselt/funktsionaalselt nii hea kui mina näiteks lootsin... klooniga poogen las vedeleb sahtlis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul sama keiss. Tahaks erinevaid coole mänguasju katsetada, aga ei raatsi ega pole ka sellist plekki et originaale osta. Lihtne!

Loomulikult ei poolda klooni originaali nime all müümist. Selle võib ju maha lihvida kui ei meeldi miskit. Samas kuna see hobi mul alles alguses siis eks seda entusiasmi on ka rohkem hetkel.

(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul sama keiss. Tahaks erinevaid coole mänguasju katsetada, aga ei raatsi ega pole ka sellist plekki et originaale osta. Lihtne!

Loomulikult ei poolda klooni originaali nime all müümist. Selle võib ju maha lihvida kui ei meeldi miskit. Samas kuna see hobi mul alles alguses siis eks seda entusiasmi on ka rohkem hetkel.

(esiga)

Kusjuures ma tõsiselt kaalusin seda lihvimise varianti aga ma kardan, et käkib ära seadme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:oops: Enne russiani ülevalt täitmist oleks pidanud üle uurima kuida seda täpselt tehakse... mina kui "kõva" mees arvasin, et mul on meeles mis seal ikka...

Ehk siis läks meelest näpp õhu augu ette panna... laud sai vedelikuga poleeritud... välja puhudes pärst sai natuke vedelikku silma... seega päev kirjas.. good job.

 

-- 07 Veebr 2014 01:38 --

 

Kui veel natuke kloon vs orginaal teemal targutada siis minu arvates on originaalid hetkel üle hinnatud... ehk siis arenduskulud tahetakse 1000-2000 ühikuga tagasi teenida. Need seadmed ei ole nii tuuma teadust nõudva keerukusega et arenduskulud annaksid hinnale 10x juurde.

Kui matrejalid on aga juba tohutult erinevad siis ei saa ka tooteid enam võrrelda... ehk siis kui ikka titaan siis seda hiina plastikuga ei võrdle.

Küll turg asja paika paneb... läks aega aga tuli Spotify ja nüüd pole enam mingit põhjust pira mussi kuulata... kellele reklaam ei meeldi maksab väikse kopika ja asi toimib.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuradima klooni kasutajad (psühho)

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=csHgABu0kvY&feature=youtu.be&t=1m41s

 

Ma ei suuda selle tüübi videosid vaadata no ei suuda (öäk) .... aga antud juhul sõnastas ta teema minu arvates päris mõistlikult ja õieti .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mu lemmik, peale Phil Busardo. Grimm Green on mingi homokas, jahub enda kõõmast ja kuivast nahast ja kuidas mod välja kukkus seljakotist, Todd'ist enamuse ajast ei saa aru mis vend räägib. Dimitri näeb rõve välja ja Rip Tripper teeb imelikke hääli kogu aeg (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui veel natuke kloon vs orginaal teemal targutada siis minu arvates on originaalid hetkel üle hinnatud... ehk siis arenduskulud tahetakse 1000-2000 ühikuga tagasi teenida. Need seadmed ei ole nii tuuma teadust nõudva keerukusega et arenduskulud annaksid hinnale 10x juurde.

Kui matrejalid on aga juba tohutult erinevad siis ei saa ka tooteid enam võrrelda... ehk siis kui ikka titaan siis seda hiina plastikuga ei võrdle.

Küll turg asja paika paneb... läks aega aga tuli Spotify ja nüüd pole enam mingit põhjust pira mussi kuulata... kellele reklaam ei meeldi maksab väikse kopika ja asi toimib.

Hind on alati vaieldav.

 

Kui me räägime nüüd uue toote turule tulemisest, siis alati on need korraliku varuga. Kas ta peab end nüüd teenima tagasi 1000 või 10000 või 100000 ühikuga, see on iga inimese enda ärivisioon. Ilmselt ma ise sihiks ka kulud tasa võimalikult kiirelt ja senikaua kuni on ostjaid ja turul paremat ka võtta ei ole väga, siis ma hinda ka ei langetaks. Kas sa ise sihiks tootearenduse kulud tasa 100000 ühikuga? Aga mis kui toode ei müü nii palju? e-suitsu tooteid on ju ilmselt sadu...kui mitte tuhandeid. Ja kuna tegemist on nii spetsiifilise tooteda, siis pole ta ka mainstriim toode (nagu on näiteks mingid iclear16 sarnased tooted).

Sama võime spekuleerida nüüd arvuti tarkvaraga näiteks. Windows xp ostes poest maksad sa näiteks 100eur ja ostes ta KAdaka turu järelturult, siis saad ta kätte 10euroga. Küll halb võrdlus, kuid kopi-paste piraatlus on lihtsalt daunitav.

Spotify antud kontekstis väga ei lähe ju võrdluseks. Vähemalt hetkel ei ole võimalik arvuti kõlarist e-pauku kätte saada. Unistada samas ju võib :D See mikrofon meenutab väga mulle drip tip-i hetkel (psühho)

 

Ja lõpuks olgem ausad - kui Eesti neegrid teeniks ka 3000-8000eur palka kuus, siis pole nagu väga see hind siin suur miskit. Kui aga peale autoliisingu ja pangalaenu jääb kätte sandikopikad, siis on ilmselt ka 30eur väljaminek suur väljaminek :P

 

(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...