Jump to content
E-sigareti foorum
eesel

Kayfun Lite Plus

Recommended Posts

Lõpuks siis saabus minu Russian 91% http://www.fasttech.com/products/0/1000 ... -kit-4-5ml

tellitud sai 4 veebruaril.

Keerasin 1,4 oomise coili, kanthal 0,25, kruttisin jupid kokku ja esimene tankimine läks aia taha. Keskmine väike tihend oli läinud vist vähe viltu, igatahes igast august lekkis. Uue katsega õnnestus pidama saada ja nüüd popsin juba tunnike. Maitse on harjumatult tugev ja auru jagub ka mehiselt.

Mulle tundub nagu võtaks veits katuse sõitma iga mahviga . Oskab äkki keegi kommentaarida ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lõpuks siis saabus minu Russian 91% http://www.fasttech.com/products/0/1000 ... -kit-4-5ml

tellitud sai 4 veebruaril.

Keerasin 1,4 oomise coili, kanthal 0,25, kruttisin jupid kokku ja esimene tankimine läks aia taha. Keskmine väike tihend oli läinud vist vähe viltu, igatahes igast august lekkis. Uue katsega õnnestus pidama saada ja nüüd popsin juba tunnike. Maitse on harjumatult tugev ja auru jagub ka mehiselt.

Mulle tundub nagu võtaks veits katuse sõitma iga mahviga . Oskab äkki keegi kommentaarida ?

korralike rba-dega vii oma nikotiini tase vedelikes allapoole. Ma pidin ka 18mg pealt üle minema 12mg peale. nüüd tundub OK. aga tunne on, et läheks veel allapoole lähiajal. (Y):D(esiga)

PS. ma teen alati selle keskmise pisikese tihendi enne kokku keeramist tibake vedeliku tilgaga libedamaks, et, õieti pessa istuks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lõpuks siis saabus minu Russian 91% http://www.fasttech.com/products/0/1000 ... -kit-4-5ml

tellitud sai 4 veebruaril.

Keerasin 1,4 oomise coili, kanthal 0,25, kruttisin jupid kokku ja esimene tankimine läks aia taha. Keskmine väike tihend oli läinud vist vähe viltu, igatahes igast august lekkis. Uue katsega õnnestus pidama saada ja nüüd popsin juba tunnike. Maitse on harjumatult tugev ja auru jagub ka mehiselt.

Mulle tundub nagu võtaks veits katuse sõitma iga mahviga . Oskab äkki keegi kommentaarida ?

korralike rba-dega vii oma nikotiini tase vedelikes allapoole. Ma pidin ka 18mg pealt üle minema 12mg peale. nüüd tundub OK. aga tunne on, et läheks veel allapoole lähiajal. (Y):D(esiga)

PS. ma teen alati selle keskmise pisikese tihendi enne kokku keeramist tibake vedeliku tilgaga libedamaks, et, õieti pessa istuks.

 

Praegu ongi mul 12 mg peaks proovima 9 mg-ga, alustasin aga 18 mg-ga üle aasta tagasi.

Sellest tihendi värgist lugesingi sinu postitusest (Y)(esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna originaali kasutavad vähesed, siis postitan ikka siia. Nimelt minu fasttechist soetatud kloonil imbus paaki kahtlast pruuni ollust, mis ilmselgelt rooste. Pärit on ussike õhureguleerimise kruvist. Pesin kõik kenasti puhtaks ja hetkel kasutan ilma kruvita edasi.

Vähemalt sain maitse suhu ja muretsen kindlasti originaalse toote. Või Russian 91% nimelise klooni. (esiga)(Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siiani kõige parim, mida olen proovinud. Olin ennist skeptiline, kui kayfun on üle prahi!

 

Sent from my GT-P3100 using Forum Fiend v1.1.7.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siiani kõige parim, mida olen proovinud. Olin ennist skeptiline, kui kayfun on üle prahi!

 

Sent from my GT-P3100 using Forum Fiend v1.1.7.

+1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siiani kõige parim, mida olen proovinud. Olin ennist skeptiline, kui kayfun on üle prahi!

 

Sent from my GT-P3100 using Forum Fiend v1.1.7.

+1
+2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siiani kõige parim, mida olen proovinud. Olin ennist skeptiline, kui kayfun on üle prahi!

 

Sent from my GT-P3100 using Forum Fiend v1.1.7.

+1
+2
+3

Share this post


Link to post
Share on other sites

keerasin eile oma kaifuni sisse 1 oomise koili ja panin ohtralt vatti tahiks, nüüd on isegi vastiku maitsega kirss hea sealt tõmmates (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas adapteritega lood on ? Soome poiskad juba saatsid välja?

Saadeti juba neljapäeva õhtul välja - eks ta peaks täna/homme jõudma

Share this post


Link to post
Share on other sites

keerasin eile oma kaifuni sisse 1 oomise koili ja panin ohtralt vatti tahiks, nüüd on isegi vastiku maitsega kirss hea sealt tõmmates (Y)

Vatti ikka panid vastavalt coili keermele, ma eeldan :D

Aga nõus - kaifariga on võimalik suht igast vedelikust maitse välja luristada. Kas hea või halb, see muidugi pole alati ühene...

 

Näitena võin tuua, et üks maitse minu valikust (Dulce de Leche) pidavat seadmes (nime jätaks siin mainimata) maitsetu olema ja suuremal pingel hakkas kõrbema. Kaifaris aga maitse täitsa olemas - õrn kreemjas magus all day vaper magusama poolsete jookide armastajatele. 1,6ohm+vatt ja 10,7W oli evicust välja rebitud.

Ise tõmbasin 2 päeva, aga minu jaoks liiga magus. Läksin SO kloonile tagasi. (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas see saksa leht on ainuke mis müüb originaal kayfune? Äkki kuskilt saab odavamalt siis võtaks paar tk ja laseks kaubaks mõned. Koos saatmisega kuskil 90€ kayfun lite plussi hind. Tekitate krt sellise kayfari isu peale (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kloone saab hiinast palju odavamalt ju…

 

 

paksu auru, e-popsarid :)

sent from Mars using eVic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kloone saab hiinast palju odavamalt ju…

 

 

paksu auru, e-popsarid :)

sent from Mars using eVic

Olen lugenud suht palju nende kohta ja ei saa öelda midagi halba ka kloonide kohta. Ise olen pigem seda meelt et kui siis juba originaal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kloone saab hiinast palju odavamalt ju…

 

 

paksu auru, e-popsarid :)

sent from Mars using eVic

Olen lugenud suht palju nende kohta ja ei saa öelda midagi halba ka kloonide kohta. Ise olen pigem seda meelt et kui siis juba originaal.

Mul 3 klooni, järgmine on originaal. Kaifari kloonid on päris head, saab originaaliga võrreldava kogemuse. Ostad klooni ja kui meeldib, siis teise võtad juba orika.

Kui keegi rahva kokku kogub, et postikulu allapoole saada, siis võiks siia teada anda, oleks ka huviline originaali ühistellimuses osalema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Katsetan esimesi tunde oma 3.1 klooni, 1,4 ohmi microcoil vatiga. Esimesed muljed väga head. Maitset ohtralt, tossu ka korralikult. Kange kui kurivaim, peab segu 2-3 mg võrra lahjemaks tegema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui inimene teab, et kloonid on olemas, teab hinna vahet ja tahab originaali siis ainult 2x (Y) . Tänu sellistele ostjatele toimib tootmine ka riikides kus palka makstakse ja on lootust ka uusi ja paremaid lelusid saada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...