Jump to content
E-sigareti foorum
eesel

Kayfun Lite Plus

Recommended Posts

Cloonil üks miinus veel- huulik kuidagi lõdvalt ja loksub.

ise panin ilusa plastmassist huuliku kohe...ei meeldi mulle see metallist üldse kohe :D

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain täna selle palju kiidetud - kirutud faasteki klooni kätte ja praegu on protank kahega kõrvuti, sama seadega vahe olematu. Ainus eelis on mulle meelt mööda lõdvem tõmme. Loodetavasti on originaal mingist otsast paremaks maitseks suuteline. Vastasel korral on kasutu kulutus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ähhhh, maitse meelte kontrolli vaja minna siis.....sa vist ainukene inimene maa munal kes seda on öelnud. Enamus just kiidavad, et maitset on enam kui millegi muuga. Oled kindel, et sa puhast baasi ei lurista? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga miks mitte? Platseebo ehk.

Kullast tassist maitseb tee kindlasti paremini, kui hiina kruusist (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veidi vale võrdlus vist sai, liialt erinevad tangid.

Väike kaalumine oma pillil, 213 grammi.

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

ähhhh, maitse meelte kontrolli vaja minna siis.....sa vist ainukene inimene maa munal kes seda on öelnud. Enamus just kiidavad, et maitset on enam kui millegi muuga. Oled kindel, et sa puhast baasi ei lurista? ;)

Võimalik. Aga siiski, vivi ja iclear30ga sellist elamust ei saa. Hetkel protank ja see kloon 1.2 oomise coiliga, sama mahlaga. No ei ole maitse vahet. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Äkki on sitamaitse vedelik? sellel vist ei olegi vahet millega seda imed (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain täna selle palju kiidetud - kirutud faasteki klooni kätte ja praegu on protank kahega kõrvuti, sama seadega vahe olematu. Ainus eelis on mulle meelt mööda lõdvem tõmme. Loodetavasti on originaal mingist otsast paremaks maitseks suuteline. Vastasel korral on kasutu kulutus.

Üks kahest, kas sa siis keerad eepiliselt ägedaid coile Protangile või pole Kayfunnile coili keeramise oskust veel tõstnud piisavalt (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain täna selle palju kiidetud - kirutud faasteki klooni kätte ja praegu on protank kahega kõrvuti, sama seadega vahe olematu. Ainus eelis on mulle meelt mööda lõdvem tõmme. Loodetavasti on originaal mingist otsast paremaks maitseks suuteline. Vastasel korral on kasutu kulutus.

Üks kahest, kas sa siis keerad eepiliselt ägedaid coile Protangile või pole Kayfunnile coili keeramise oskust veel tõstnud piisavalt (psühho)

Keeran täpselt samasuguseid coile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain täna selle palju kiidetud - kirutud faasteki klooni kätte ja praegu on protank kahega kõrvuti, sama seadega vahe olematu. Ainus eelis on mulle meelt mööda lõdvem tõmme. Loodetavasti on originaal mingist otsast paremaks maitseks suuteline. Vastasel korral on kasutu kulutus.

Üks kahest, kas sa siis keerad eepiliselt ägedaid coile Protangile või pole Kayfunnile coili keeramise oskust veel tõstnud piisavalt (psühho)

Keeran täpselt samasuguseid coile.

Microcoili orgaanilise villaga ikka ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Microcoili orgaanilise villaga ikka ?

Kasutan tavalist, ilmselt valgendatud vatti. Olles selle eelnevalt muidugi korduvalt läbi keetnud. Välimuselt sobib kloon vamo otsa küll ideaalselt. Samas on vamol omad piirangud ja alla 1.2 ei saa minna. Hiina kikk ei väljuta paraku üle 12w. Otse akult on hea, aga olenevalt coili takistusest ainult 3.8 - 4 voldini. Lubasin endale küll uut kraami mitte soetada aga dna20 paistab "must have" olevat...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasutan tavalist, ilmselt valgendatud vatti. Olles selle eelnevalt muidugi korduvalt läbi keetnud. Välimuselt sobib kloon vamo otsa küll ideaalselt. Samas on vamol omad piirangud ja alla 1.2 ei saa minna. Hiina kikk ei väljuta paraku üle 12w. Otse akult on hea, aga olenevalt coili takistusest ainult 3.8 - 4 voldini. Lubasin endale küll uut kraami mitte soetada aga dna20 paistab "must have" olevat...

Tubli...õigel teel vähemalt (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulle tundub ka juba, et dna20'st mööda ei saa. Seni on kaifar mul boxmodi otsas ja see annab küll parema tulemuse, kui evic või lavatube.

 

Sent from my xperia acro s using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dna30 on juba ukse taga. Veel selle kuu sees tuleb Mark Bugsi titaanist wizard evolved müüki dna30 kiibiga. Millal dna30 kiip evolvedi poolt müüki tuleb ei tea aga ma eeldan, et ilmselt samal nädalal või isegi samal päeval on see kõigile saadaval.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas kellegil teada ka täpselt, mida see dna30d endast kujutab?

Share this post


Link to post
Share on other sites
:lol::lol::lol: hommikul kell 8 oli postiljon ukse taga ja minu kaifun lite plus kohal. 5 minutiga suvalisest traadist coil peal ja orgaanline vatt wickiks. Omatehtud VG baasil kaks õuna sisse jaaa... OMG....OMFG.... Mitte ei saa teist tundi järjest kaifarit käest ära panna.... tõeline 7-s taevas. Vist ei jätkugi sõnu selle naudingu kirjeldamiseks :D ma küll ei ole klooni veel proovinud, aga see orikas ületas igasugused ootused. Igatahes on ta väärt igat senti selle kallist hinnast. Kõin iclearid ja aspired liiguvad praegu sahtli poole, ei teagi kas suudan neid veel kasutada. igatahes on minu päev päikeseline (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol::lol::lol: hommikul kell 8 oli postiljon ukse taga ja minu kaifun lite plus kohal. 5 minutiga suvalisest traadist coil peal ja orgaanline vatt wickiks. Omatehtud VG baasil kaks õuna sisse jaaa... OMG....OMFG.... Mitte ei saa teist tundi järjest kaifarit käest ära panna.... tõeline 7-s taevas. Vist ei jätkugi sõnu selle naudingu kirjeldamiseks :D ma küll ei ole klooni veel proovinud, aga see orikas ületas igasugused ootused. Igatahes on ta väärt igat senti selle kallist hinnast. Kõin iclearid ja aspired liiguvad praegu sahtli poole, ei teagi kas suudan neid veel kasutada. igatahes on minu päev päikeseline (esiga)

No kurat. Kas ma sain miski kehva klooni või mis teema on? Töötab ideaalselt, aga ei ole suurt paremat mekki ega auru protankist. Sõidan vist koliseva rooliotsaga edasi ja ostan selle papi eest originaal Kayfuni. Tahaks seda seven heaven'it tunda saada.

 

Comp, räägi mis seadme ja watiga toidad?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu kloon töötab küll ideaalselt, kui mitte õrna vilistamist lugeda. Liqua maasikas sees ja 4,2 volti kannatab panna. 1,8 oomi takistuseks, 0,2 kantaalist coil. Miski 10W tuleb ära. Seadmeks on Ovale Gripper V8.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu kloon töötab küll ideaalselt, kui mitte õrna vilistamist lugeda. Liqua maasikas sees ja 4,2 volti kannatab panna. 1,8 oomi takistuseks, 0,2 kantaalist coil. Miski 10W tuleb ära. Seadmeks on Ovale Gripper V8.

On siis protanki micro(nano)coiliga võrreldes igati parem mekk?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Protanki pole kunagi kasutanud, ma rohkem carto mees :D , aga maitse on tugev ja tossu on piisavalt. Evicuga sellist tulemust ei saanud, jäi nagu lahjaks veidi. Kui volte juurde panna, siis läheb maitse liiga kõvaks (heaks) (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tegelikult praegu veibin eVicuga, wattid-voldid enam vähem põhjas, coili keerasin 0,2mm A-1-st, diameetriga 2,6mm ja viis ringi, näitab 2,3 oomi, wickiks kasutasin orgaanilist vatti, õhk piiratud suht kinni, nüüd lendas protank kah sahtlisse... ootan FT-st praegu zmax v5 -t, siis saab nats veel watte juurde (relv) aga ega preagu on kah täiega hea. krt, viies tund läheb juba ja ei saa käest ära panna kuidagi... :D(Y)(psühho) mitte mingeid vilesid ega muud jama pole täheldanud. Perfekt! No on ikka korralik asi valmis treitud. (Y)(relv) Kohe on jõudmas kohale ka korralikke erinevaid traate, eks näis, mis siis veel saama hakkab :D

 

-- 15 Jaan 2014 13:02 --

 

mahla segan ise juba mõnda aega. Praegu on kaifaril sees selline kooslus: inawera aroom kaks õuna - 15%, inawera VG 18mg - 70%, inawera PG 0mg - 15%. Segu peaks olema nibin-nabin 12mg kangusega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...