Jump to content
E-sigareti foorum
eesel

Kayfun Lite Plus

Recommended Posts

Minu kaks senti siis:

Olen nüüd paar päeva popsinud FT Kayfun 3.1 koopiat ja elamused on vägagi positiivsed. Tossu ja maitset on meeletutes kogustes. Hetkel jooksutan seda 2 oomi peal 0,3mm Kanthali microcoili ja vatiga ja kurat, kus riistapuu sööb ikka vedelikku. Dual-coiliga oleks vist paak tühi nelja tõmbega. Samas, kui ennem tõmbasin 18mg vedelikke, siis Kayfunni sisse läheb nüüd umbes 10mg-ne. Igatahes, elamusega väga rahul (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvitav mul hetkel on mõlemad originaal Kayfun Lite (mitte plus) ja Kayfun 3.1 ES ja neid võrreldes siis meeldib mulle 3.1 rohkem ja tundub nagu maitse oleks kergelt tugevam kui litega. Mõlemil on just äsja tehtud micro coilid 1.7 omised sees ja kasutan vatti ja sama mahla. Neil tegelikult põhimõtte ja ehitus identsed aga mu lite versioonil ei ole ainult reguleeritavad õhuava......ehk see mängib rolli. Teisalt on läbi 3.1 õige täiteava täitmine jube peavalu aga ülevalt mütsimaha keerates ja samaaegselt õhuaval sõrme ees hoides on täitmine lihtsamast lihtsam ja kiireim. Sama trikk mul litega ei õnnestu ja peale täitmist hakkab litel õhuaugust mahla välja immitsema.

Lite plus klooni ei ole veel siiani fasttechist saabunud, nii et ei ole veel ikka aimu palju on klooni ja originaalil vahet. Tracking näitab, et saabub soome aga ise tulen homme eesti. Jääb see testimine uude aasta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fasttechi Kayfuni kloon SvoeMesto logoga pidi roostetama ja inimesed pidavat nüüd paanikas olema, et on tõmmanud endale rootstet sisse. FT Tayfuni kloon pidi olema tehtud vasest, mis on kaetud kroomiga, mis on samuti väga kahjulik inimese tervisele. Busardo kirjutab sellest ka enda lehel. Sama pidi käima ka kõigi teiste Hiina kloonide kohta.

 

http://www.tasteyourjuice.com/wordpress ... -fasttech/

http://gotsmok.com/forums/index.php?thr ... om-ft.338/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fasttechi Kayfuni kloon SvoeMesto logoga on roostevaba ;)

 

Kõike naiste saunas räägitut pole mõtet tõe pähe võtta :lol:

I’ve heard from some that the Kayfun replica from FastTech (the one with the SvoeMesto logo) actually rusts (can’t currently confirm that)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Does brass rust?

 

Answer: No, brass is any alloy of copper and zinc.

Rust is a common name for iron oxide, a substance which forms when iron and oxygen react. Since brass contains no iron it cannot form rust.

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fasttechi Kayfuni kloon SvoeMesto logoga on roostevaba ;)

 

Kõike naiste saunas räägitut pole mõtet tõe pähe võtta :lol:

I’ve heard from some that the Kayfun replica from FastTech (the one with the SvoeMesto logo) actually rusts (can’t currently confirm that)...

So for a $20 clone, it's not bad. Comparing it to the real 3.1...it's pretty much shit. The threads kinda suck and the it's made of super cheap stainless. I gave these things a soak in 99% isopropyl and then two 8 minute cycles in the ultrasonic cleaner (with distilled water). I let them dry overnight and noticed some rust on it. So I gave them another cleaning and hit them with compressed air to dry them as soon as they came out of the ultrasonic bath.

 

-- 21 Dec 2013 20:16 --

 

Does brass rust?

 

Answer: No, brass is any alloy of copper and zinc.

Rust is a common name for iron oxide, a substance which forms when iron and oxygen react. Since brass contains no iron it cannot form rust.

;)

Kroom on tervisele kahjulik, vahet ei ole kas ta on isegi suuteline roostetama või mitte. Vask oli kroomiga kaetud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

noh, vask (pideval) sisse hingamisel on ka kahjulikud :!:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haige värk, krt te olete hullemad kui taimetoitlased. Käite tänaval ka respiraatoritega ringi, et õhus lendlevat paska mitte sissehingata? Äkki saate huulikust ka surmava koguse plstikut kerre, ja kroomitud modi poeb molekul haaval läbi käenaha teie organismi laastama!. Tundke parem muret mis paska te toiduga omale kerre ajate :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

See Militari toidujutt jummala õige...läänemaailmas ei saa enam pealematmisi teha, laibad pole 25-aastaga ära lagunenud nii keemiat täis, mis inimesed on toiduga sisse sõõnud :D:D:D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nii, kaifari lite plus kloon käes ja ausalt öeldes ei ole rahul. Võimalik, et mina sain mingi hädisema isendi. Pealtnäha on täitsa kena ja ega kaugemalt saakski aru, et tegu klooniga.

Nüüd asjad mis häirivad mind selle klooni juures.

1) 510 keere on vist grammi võrra lühem kui seda on originaalil (mul ei ole kayfun plus vaid tavaline lite) ja keerates evicu külge seda klooni saan ma keerata ainult kaks atty ringi ja ta on juba lõpuni keeratud. Keskmist kruvi (pluss ahelat) pidi keerama suht jõuga lõpuni, et kogu attyt saaks üldse kuskile külge keerata.

2) Tõmmates õrnalt viliseb. (nagu tuule tõmme õrnalt vihiseb)

3) Keskmise plussi ahela kruvi tuleb liiga üles ja kruvi ots on napilt vastu coili. Kui vaeva näha ja seda viilida lühemaks ja mütata saab selle probleemi lahendatud.

4) Vedeliku täitekruvil puudub O tihend.

 

Nagu ültlesin siis väliselt on ta igati kena ja viga pole midagi aga sisemiselt on vindid igal asjal veidi sellised lohakad ja karedad. Tõmbamisel tuleb auru ja maitset nagu originaalil ega lekki kuskilt aga just see kvaliteedi pool on ikka suhteliselt niru. Kokkuvõteks saab odava rahaga kaifari maitse suhu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...