Jump to content
E-sigareti foorum
eesel

Kayfun Lite Plus

Recommended Posts

Originaali kohta ei tea, keski vist ostis originaalile selle(spezz äkki) kuid mis värk oli ei mäleta. Tuhla foorumis, sellest siin juttu kusagil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, aitähh, hakkan nüüd shoppama. Kas seal on vaja regada ka ennast või saab niisama ka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

juba ostetud asjad mul, aga aitähh elfa lingi eest. paypaliga makstes saab ilma regamata ka osta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.fasttech.com/products/0/10006473/1645400-replacement-tank-section-for-kayfun-3-1-kayfun

ostsin neid läbipaistvaid aknaid lolli peaga liiga palju - kui vaja , siis võib julgelt küsida.

Visuaalselt erinevusi ei märganud. Valguse käes näha, et orikas on kergelt sinakama tooniga. Lõige ka vb tiba kvaliteetsem, kuid hinnavahe märgatav. Lõpliku hinnangu saan anda siis, kui orikas lõhki - hetkel ainult 2 mõra...

Tänud adriloomale. (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.svapoweb.it/en/Atomizer-Rege ... -lite-plus

Parim kloon, mis mul olemas on. Kahjuks sain vist jälle viimase sealt :P

Aga kvaliteet on täitsa olemas, ei leki, ei lurise, keermed korralikud, tihendid ka. Õhuregull alt, nagu originaalil, samuti on uuem täitekruvi disain, koos tihendiga. Kõik jupid istuvad ilusti kokku, väga kvaliteetse mulje jätab ja on ka kvaliteetne. Ei vilista ka (Y):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sõltub ikkagi. Mõnel isendil käib sisemine toru nii kõvasti tihendi vastu, et keerab ennast lahti ja pärast seda lurinat ja jama rohkem kui võtmehoidja küljes kruvika mugavust.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sõltub ikkagi. Mõnel isendil käib sisemine toru nii kõvasti tihendi vastu, et keerab ennast lahti ja pärast seda lurinat ja jama rohkem kui võtmehoidja küljes kruvika mugavust.

Ma arvan, et need võtme hoidja kruvikad suht samad... seega suht nutused... mul oli päris häda majas kui kodus keerasin normaalse kruvikaga kinni ja väljas oli vaja vedelikku lisada. Lapiku otsaga saab paremini lahti... ristiga pole midagi teha. Aga üldsielt see kruvi hakkab vaikselt ära väsima :|.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mitte ainult! Autos, tööl lauasahtlis, kodus köögikapis ja vööl kah muidugi.

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Originaali kohta ei tea, keski vist ostis originaalile selle(spezz äkki) kuid mis värk oli ei mäleta. Tuhla foorumis, sellest siin juttu kusagil.

Jep sobib perfektselt ja nüüd juba nädala poolteist kasutanud ja kõik ok. Mugav on ta küll kunanäed kuidas asi liigub ja palju mahla on ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sõltub ikkagi. Mõnel isendil käib sisemine toru nii kõvasti tihendi vastu, et keerab ennast lahti ja pärast seda lurinat ja jama rohkem kui võtmehoidja küljes kruvika mugavust.

Ma arvan, et need võtme hoidja kruvikad suht samad... seega suht nutused... mul oli päris häda majas kui kodus keerasin normaalse kruvikaga kinni ja väljas oli vaja vedelikku lisada. Lapiku otsaga saab paremini lahti... ristiga pole midagi teha. Aga üldsielt see kruvi hakkab vaikselt ära väsima :|.

Kruvi saab minu käest, kui vaja. Tellisin omale aliexpressist, miinimumkogus oli 200 tükki, nii et peaks jaguma pikaks ajaks ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sõltub ikkagi. Mõnel isendil käib sisemine toru nii kõvasti tihendi vastu, et keerab ennast lahti ja pärast seda lurinat ja jama rohkem kui võtmehoidja küljes kruvika mugavust.

Ma arvan, et need võtme hoidja kruvikad suht samad... seega suht nutused... mul oli päris häda majas kui kodus keerasin normaalse kruvikaga kinni ja väljas oli vaja vedelikku lisada. Lapiku otsaga saab paremini lahti... ristiga pole midagi teha. Aga üldsielt see kruvi hakkab vaikselt ära väsima :|.

Kruvi saab minu käest, kui vaja. Tellisin omale aliexpressist, miinimumkogus oli 200 tükki, nii et peaks jaguma pikaks ajaks ;)

Lol, anna ma viskan poodi müüki?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ostsin originaali kruve, aga nad on tutikarva jagu suuremad...ei sobi hästi, kuigi kasutada saab. Kui need on klooni kruvid, siis oleks ise ka käpp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tea midagi, mul number 6 kruvi vaja, keerme pikkusega 5mm - no täiesti käega löönud juba. Tütar sõidab rattaga seni ilma esimese porilauata sest ma pole viitsinud siiani relakat kurjaks ajada ja kruvi/näppe lühemaks lõigata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tea midagi, mul number 6 kruvi vaja, keerme pikkusega 5mm - no täiesti käega löönud juba. Tütar sõidab rattaga seni ilma esimese porilauata sest ma pole viitsinud siiani relakat kurjaks ajada ja kruvi/näppe lühemaks lõigata.

selle pisikese jaoks on dremel või raua saag.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...