Jump to content
E-sigareti foorum
eesel

Kayfun Lite Plus

Recommended Posts

Mul ka Vamo otsas see ja 1,4 oomine coil töötab kui kulda. Walc`i SO klooni vedelikule selle kooslusega minu jaoks kõige parem 8-9 watti anda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igavusest proovisin veel, toimis päris hästi juba, aga kui vedelikuga täidetud ja hakkasin aurutama tuli vedelik suhu ja pmst jooksis õhuaugu kaudu tühjaks :? Enda arust küll midagi valesti ei teinud. Tegin rip trippersi video järgi selle korstna värgi

Share this post


Link to post
Share on other sites

selle korstna värgi

????

 

-- 24 Mär 2014 22:02 --

 

Alt kruvi august ikka täidad? Kui pealt kaane maha keerad ja sealt täidad siis jooksebki õhuaugu kaudu kõik välja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

sellest videost

Jaa, alt täitsin

 

E: Või coili tehes tegin midagi valesti ? Kuna ma ainult ise tean, mida ma siin kokku keerasin, siis parem küsimus oleks äkki, et kui ilma coili/vatita täita tank vedelikuga kas siis juhtub sama ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

sellest videost

Jaa, alt täitsin

 

E: Või coili tehes tegin midagi valesti ? Kuna ma ainult ise tean, mida ma siin kokku keerasin, siis parem küsimus oleks äkki, et kui ilma coili/vatita täita tank vedelikuga kas siis juhtub sama ?

Mingi tihend puudu või halvasti paigaldatud. Kui paak hermeetiliselt suletud siis ei saa mahl välja joosta. Kogu asi töötab vaakumi põhimõttel... ehk siis mahl ei saa väljuda paagist kuna see on hermeetiliselt suletud välja arvatud 2 mahla kanalit. Tõmabmise ajal tekib aurutus kambrisse hõrendus ja siis liigub ka uus mahl sinna sisse ja peale hõrenduse lõppu liigub mööda neid kanaleid õhk paaki.

coil ja vatt ei muuda midagi.... ok vatt vbla natukene kui ta on aukude ees/lähedal... aga ilma nendeta peab ka ilusti mahla sees hoidma.

 

Proovi keri asi kuivalt korralikult kokku... pane näpp õhu ava ette ja puhu huulikust sisse... kui puhumine õnnestub siis on kuskil leke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõige tõenäolisemalt ja tekkinud ülemise tihendi ja korstna vahele hermeetilist ühendust. Siis voolabki tühjaks õhuava kaudu.

See tihend siis:

 

Posted Image

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiitos mõlemale, nüüd asi selge

Ma läksin "lihtsamat" teed pidi, alguses sisemine osa ühes tükis kinni ja siis välimine (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiitos mõlemale, nüüd asi selge

Ma läksin "lihtsamat" teed pidi, alguses sisemine osa ühes tükis kinni ja siis välimine (psühho)

Ja ma ei tea, kas seda peab sulle ütlema, aga peale coili valmis saamist keerad coilikambri kinni ilma korstnata ja niisutad coili vedelikuga läbi. Peale seda paigaldad korstna ja keerad ülejäänu kokku. Peaks peale seda toimima ilusti, kui kõik tihendid paigas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiitos mõlemale, nüüd asi selge

Ma läksin "lihtsamat" teed pidi, alguses sisemine osa ühes tükis kinni ja siis välimine (psühho)

Ja ma ei tea, kas seda peab sulle ütlema, aga peale coili valmis saamist keerad coilikambri kinni ilma korstnata ja niisutad coili vedelikuga läbi. Peale seda paigaldad korstna ja keerad ülejäänu kokku. Peaks peale seda toimima ilusti, kui kõik tihendid paigas

Peale niisutamist viimane suts voolu ka, et näha ega midagi vahepeal pekki ei läinud.

Seda võib ka igaks juhuks korrata, et kui kuiv vatt coilis ja siis voolu anda siis läheb asi untsu :D... ehk siis see on BIG NO NO

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kellel vamo või muu sarnase otsas, siis millist traati kasutate(mm) ?

Mida rip trippers seal videos kasutab ? Igaks juhuks link ka uuesti

Esimene coil oli punutud traadist (ei mäletagi mida keerutasin, vist .20) ja kohe 1.5 ohm :D Punumata traadiga ei õnnestu mitte kuidagi. Nautilusele sain 1.8, aga kui vedeliku peale tilgutasin oli juba 2.0

KÕige hullem juhtus 4.3 ohmi :D

Kui pikemat coili ja sinna 1.5 ohmi kanti tahta, siis peaks võtma paksema traadi !?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kellel vamo või muu sarnase otsas, siis millist traati kasutate(mm) ?

Mida rip trippers seal videos kasutab ? Igaks juhuks link ka uuesti

Esimene coil oli punutud traadist (ei mäletagi mida keerutasin, vist .20) ja kohe 1.5 ohm :D Punumata traadiga ei õnnestu mitte kuidagi. Nautilusele sain 1.8, aga kui vedeliku peale tilgutasin oli juba 2.0

KÕige hullem juhtus 4.3 ohmi :D

Kui pikemat coili ja sinna 1.5 ohmi kanti tahta, siis peaks võtma paksema traadi !?

Kui coil takistust niimoodi muudab, siis ei ole äkki coili kruvid korralikult kinni. Ma ka sama asja mõnikord näinud, siis on piisanud kruvide pingutamisest, peale seda takistus enam ei muutu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ConFun

Kas see on siis tõesti 26650 aasta? ... krt natuke suureks läheb asi äkki?

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=oNe4-MgsAYM

Share this post


Link to post
Share on other sites

No mu meelest see nagu pigem mingi naistele mõeldud patareidel töötav aparaat juba. Pisut pingutatakse üle ikka, nii suure asja võiks siis sama hästi otse vooluvõrgust käima panna :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui edukalt see kayfun vtr'i otsas võiks toimetada? :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Äkki keegi oskab aidata, miks mul kayfun enam mahla peale ei lase? Coilid ja wick ikka samamoodi nagu koguaeg aga lihtsalt dry hit koguaeg :/ täiesti masendav juba. Kolmas päev nusserdan sellega ja krt no ei toimi lihtsalt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keera õhukruvi veits koomale. Mul ka eile lambist hakkas jamama, täpselt nagu sinul, setup sama mis koguaeg kui mahla peale ei anna. Imesim siis ilma powerita paar kiiremat laksu ja siis vool järgi ja aeglasem tõmme. Keerasin mitu korda juppideks, uus vatt, jälle kokku ja nii mitu korda jebisin enne kui tööle hakkas. Täna sain uut traati ja proovisin uue coili teha, hakkas õhuavast lekkima, jälle nusserdasin tükk aega kuid tööle sain. Paista, et selle vati pikkus ja asetus seal vedeliku kanali juures on suht tähtis. Ja lomulikult peab asi olema hermeetiline!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks peab proovima siis uuesti ja uuesti. Olen keeranud seda õhukruvi nö tihedamaks. Justkui tunduks et ei tekki vaakumit. Tihendid ja juttud kontrollitud. Paar tugevat tõmmet siis kannatab 2 matsu tõmmata kuni jälle sama jama. See dry hit ajab ikka kenasti oksele (öäk) Polegi enne saanud nii rämedat cottoni maitset kui nüüd selle paari päevaga.

Küsin veel üle kas vatt peaks olema siis nii, et mahla kanal oleks täielikult avatud või siis ilusti tasa selle kanali ligidal? Ühesõnaga mõtlen seda et kas tekkib probleeme kui jätan vati nt 2-3mm kanalist eemale seina vastu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Küsin veel üle kas vatt peaks olema siis nii, et mahla kanal oleks täielikult avatud või siis ilusti tasa selle kanali ligidal? Ühesõnaga mõtlen seda et kas tekkib probleeme kui jätan vati nt 2-3mm kanalist eemale seina vastu?

Ma olen teinud nii, et panen pikkade vatiotstega coilkambri külge, lõikan vatid ära coilikambri ääre juurest ja surgin need vatiotsad peene kruvikaga alla. Siis coili niisutus, korsten peale, kere külge, pealmine kaas ka ning täidan kruviaugust ära. Pole kunagi niimoodi tehes dryhitti saanud. Ja coil on mul mahlakanalitega risti, mitte nurga all.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt ei teagi täpselt kuid vist on parem kui ta seal vedeliku kanalis pole.Võib ka see jama olla et vatt on liiga pikk ja kokku kruvimise ajal põlemiskambri kere keerme vahele natuke läinud. Mul hetkel see ümbris https://www.fasttech.com/products/1570900 ja ilust näha kuidas mahl liigub. Tõmbamise ajal imed vedeliku sinna tahi juurde ja kui tõmbamise lõpetad siis paaki imetud vaakum-hõrendus tõmbab vedeliku paaki tagasi. Kui paak ei ole tihe siis tekib see et vedelikku ei tõmmata paaki tagasi ja coil hakkab uppuma ning õhuavast vedelikku tilkuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Küsin veel üle kas vatt peaks olema siis nii, et mahla kanal oleks täielikult avatud või siis ilusti tasa selle kanali ligidal? Ühesõnaga mõtlen seda et kas tekkib probleeme kui jätan vati nt 2-3mm kanalist eemale seina vastu?

Ma olen teinud nii, et panen pikkade vatiotstega coilkambri külge, lõikan vatid ära coilikambri ääre juurest ja surgin need vatiotsad peene kruvikaga alla. Siis coili niisutus, korsten peale, kere külge, pealmine kaas ka ning täidan kruviaugust ära. Pole kunagi niimoodi tehes dryhitti saanud. Ja coil on mul mahlakanalitega risti, mitte nurga all.

Muidu sama, aga pärast vati coilikambriga tasa lõikamist kerin kambri ära ja uuesti peale - vähem vati surkimist, jääb kohe ilusti. Kui kambri oma kohale paigutamisel selgub, et vatt liiga pikk, saab veel kärpida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks igaüks leiab oma viisi, kuidas märjaks ajada. Tuleb katsetada ja veelkord katsetada. Minul pole siianu veel kordagi dyhitti tulnud aga liigse tõmbamise peale olen paar tilka õhu kanalist kätte saanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tundub et asi toimib hetkel. Tegin siis ikka nii et lõikasin vatti coilikambri ülemise äärega tasa ja surusin õrnalt sisse. Ennem tegin koguaeg nii et lõikasin vatti natuke pikemalt sellest põhjast ja panin ilusti kenasti sinna paika ja alles siis keerasin coilikambri peale. Eks ta katsetamise asi on jah aga siiamaani toimis kenasti ja elu oli muretu. Nüüd homme pean igaksjuhuks teise clearo kaasa rebima kuna ei julge hetkel usaldada seda et ei saa dry hitti. Siiamaani töötas vigadeta ja usaldusväärselt

Militar kas see ümbris sobib ka originaal kayfunile? Päris hea näeb kindlasti välja kayfar :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...