Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Asjad, mis päeva päikeseliseks teevad ehk rõõmustage südames

Recommended Posts

sõbra sünnal käidud ,terves kehas terve viin ja elu on ilus!jummala hea,et lund ei ole ,ei pea rookima.

tundub, et näpud enam hästi tööta :lol:

 

anna hommikul märku, et kas on sama ilus :D(Y)

 

 

bacardi oakheart jää, laimi ja pepsiga (õlut)(Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

sõbra sünnal käidud ,terves kehas terve viin ja elu on ilus!jummala hea,et lund ei ole ,ei pea rookima.

tundub, et näpud enam hästi tööta :lol:

 

anna hommikul märku, et kas on sama ilus :D(Y)

 

 

bacardi oakheart jää, laimi ja pepsiga (õlut)(Y)

praegu ei saa kurta ,kõige hullem polegi olla (veel) :idea: ,kui sitemaks läheb ,siis tuleb teha väike (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Head UUT AASTAT kõigile E-sigarisidele .See teebki elu roomsaks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täitsa kainelt möödus see aastavahetus. Rõõmustan muidugi nende üle, kes eile kõvasti jõid ja pole veel ärganud :lol:

Sama siin :) Ilma pohmakata uude aastasse :) Head uut kõigile!

 

via Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõnel kohe läheb hästi ,ilma pohmakata ja ei joo jne. aga ikkagi pohmakaga on ka elu ilus , ainuke haigus kus tead,et iga tunniga läheb nõks paremaks ja alati saab ju peale võtta ning pohmaka teadmata kaugusesse edasi lükata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täitsa kainelt möödus see aastavahetus. Rõõmustan muidugi nende üle, kes eile kõvasti jõid ja pole veel ärganud :lol:

ma ärkasin 11.53

aitäh, et rõõmustad (lamp)

Kõvasti (kurk) ja tundub elu jälle ilusam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen rõõmus, et ei pea alkoholist niipalju lugu kui enamik, seega jätab see suhtkoht külmaks. Mõnusat uusaastaöökimist (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen rõõmus, et ei pea alkoholist niipalju lugu kui enamik, seega jätab see suhtkoht külmaks. Mõnusat uusaastaöökimist (õlut)

samad sõnad nautige (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen rõõmus, et ei pea alkoholist niipalju lugu kui enamik, seega jätab see suhtkoht külmaks. Mõnusat uusaastaöökimist (õlut)

Alkoholist lugu pidamiseks ei pea seda kuritarvitama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täitsa kainelt möödus see aastavahetus. Rõõmustan muidugi nende üle, kes eile kõvasti jõid ja pole veel ärganud :lol:

ma ärkasin 11.53

aitäh, et rõõmustad (lamp)

magu täis ja otsa 2+h lõunauinak, elu on lill (psühho)(esiga)

 

esimene päev ja lõunauinak (teretule)

nii võiks iga päev olla (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kahjuks on meie kultuuriruumis kuritarvitamine võrdväärne lugupidamisega. Kuigi see on iga inimese enda teha, kui kui mitte enamikes, siis kindlasti paljudes seltskondades vaadatakse mõõdukale napsitajale, kui nõrgukesele. Mul endal on selle aja pärast kahju, mida veedetakse alkouimas, sellega saab nii mõndagi produktiivsemat teha, alustades piruka toppimisega, kuni heegeldamiseni välja, coilide keeramine müügiks hiinlase nime all kaasa arvatud :D

Aga eks igaüks teab ise, mida ta oma tervise ja ajaga teem, sest loodus tühja kohta ei salli ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kahjuks on meie kultuuriruumis kuritarvitamine võrdväärne lugupidamisega. Kuigi see on iga inimese enda teha, kui kui mitte enamikes, siis kindlasti paljudes seltskondades vaadatakse mõõdukale napsitajale, kui nõrgukesele. Mul endal on selle aja pärast kahju, mida veedetakse alkouimas, sellega saab nii mõndagi produktiivsemat teha, alustades piruka toppimisega, kuni heegeldamiseni välja, coilide keeramine müügiks hiinlase nime all kaasa arvatud :D

Aga eks igaüks teab ise, mida ta oma tervise ja ajaga teem, sest loodus tühja kohta ei salli ;)

mida ma praegu lugesin, vaheta seltskonda (kick)

 

 

kogu sõnum läheb see kategooriasse, ise ei tee, siis teised on idioodid. selline suhtumine mulle näiteks ei meeldi.

veel hullemad on need vennad, kes vanasti suitsetasid/jõid ja nyyd ainult mölisevad haisu ja on karsklased jne (ei mõelnud sind).

Share this post


Link to post
Share on other sites

See vägagi üldsustatud, õnneks on nii tolerantsust kui ka kahjuks kiiva vaatamist. Peamine on jääda iseendale kindlaks, sest eks need ,,kuritarvitajadki,, salaja hingesopis on kadedusest rohelised, et pole teatud asjade vastu võimu.

Aga ilusat aasta algust, lumi maas ja puha.... kusagil, autojuhi koha pealet,, õnneks mitte meil,, :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

See vägagi üldsustatud, õnneks on nii tolerantsust kui ka kahjuks kiiva vaatamist. Peamine on jääda iseendale kindlaks, sest eks need ,,kuritarvitajadki,, salaja hingesopis on kadedusest rohelised, et pole teatud asjade vastu võimu.

Aga ilusat aasta algust, lumi maas ja puha.... kusagil, autojuhi koha pealet,, õnneks mitte meil,, :D

sullegi head uut (Y)

 

lumest ei tea midagi, maa on kuiv ja lumest pole haisugi (relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain Puffilt uue laadija kätte.. viskasin samsa 18650 ööseks laadima ja tadaa, hommikuks oli õnneks energia jälle sisse söönud (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain Puffilt uue laadija kätte.. viskasin samsa 18650 ööseks laadima ja tadaa, hommikuks oli õnneks energia jälle sisse söönud (Y)

Millal tellisid?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ee, ammu tellisin, aga läks katki. surises ja haises. saatsin 23.12 2 klassi postiga (ülejärgmine tööpäev kohal) tagasi neile.. uus oli teisipäeval postis.

suhteliselt kiiresti, arvestades, et kasutasin 2 klassi posti ja et 23 ja 7 vahel on 5 vaba tööpäeva (kokku 9 vaba päeva)

 

aga mis veits kurvastab, on see, et pean jälle arizona höyrylt pärima, kus on minu pakk (lamp) 1 klassi postiga saadetud, varsti nädal möödas ja ikka pole (1 klassi post: järgmine tööpäev kohal)

 

-- 09 Jaan 2014 13:48 --

 

voh, arizona pani jälle uue paki teele (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

pärast pooletunnist mässamist ja kangutamist (kurk) sain oma evic-ule uuesti hääle sisse .Ta elab !!! 74 euri nagu maast leitud .Vot see teeb päeva ilusaks ja päikeseliseks! (esiga) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...