Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
unemployer

Minu esimene veip - Kuhu jääb kick?

Recommended Posts

Noniiih! Mul peaks nüüd igast infi hakkama peale pritsima minu kõffitamistest. Käisin tõin Spezz'i juurest just eVicu ;P

(Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noniiih! Mul peaks nüüd igast infi hakkama peale pritsima minu kõffitamistest. Käisin tõin Spezz'i juurest just eVicu ;P

See tõde tuli nüüd küll ruttu, ainult 30 tundi ja Saulusest on Paulus saanud (Y):lol:

(Vt. samas teemas 08.12.13 kell 15:39)

Edu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mingid super vinged inimesed on mul postkastis, kes seletavad vägevalt ära miks ja kuidas asjad peaks olema ja miks ja kuidas SkySmoke esindused peaksid isesüttima.

Tegin just esimese dräägi ka evicust. 1.8 oomi clearo on otsas ja 12mg tiramisu sees. Vidin soovitas 5.2 watti mile ka kellale kruttisin. Raibä! tahaks öelda =) Saan nüüd aru miks te sin räägite mulle 700st dräägist per day :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keera julgelt 6,5 wati peale siis prooviks - kui kõrbema kipub siis 0,1w kaupa allapoole tagasi. Tõenäoliselt 6,5 veel ei kõrbe ;)

 

 

Järjekordsed tänud Spezz! Vidin on vinge. Kas sul vedeleb veel neid? Preili ei anna olla, tahab nüüd ka :D Suur ja kole küll aga mõnus ju :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alumist toru võimalik juurde osta ka teistes värvides. SID oma ka kölbab. Mul Sid lühike ka tagavara akuks.

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 4

 

Edit- mis sul otsas on? Clearot mõtlen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alumist toru võimalik juurde osta ka teistes värvides. SID oma ka kölbab. Mul Sid lühike ka tagavara akuks.

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk 4

 

Edit- mis sul otsas on? Clearot mõtlen.

 

 

Silmad häbi täis - ma ei tea :D Spezz teab. Takistus on 1.8, vähe jämedam clearo, mahutab 2.0 ja vahetatav coil, obviously :D

 

-- 09 Dec 2013 23:17 --

 

Noniiih! Mul peaks nüüd igast infi hakkama peale pritsima minu kõffitamistest. Käisin tõin Spezz'i juurest just eVicu ;P

See tõde tuli nüüd küll ruttu, ainult 30 tundi ja Saulusest on Paulus saanud (Y):lol:

(Vt. samas teemas 08.12.13 kell 15:39)

Edu!

 

Jamh, mis seal salata :D Ja üldiselt midagi ei ole teha aga võtan siin rivvi nendega, kes arvavad, et skysmoke peaks isesüttima oma ettevõtmisega. Mul ei ole midagi selle vastu kui inimesed tahavad teenida ja kuniks on lambaid, nagu mina, kes maksavad raha sodi eest, siis why not eks. Aga mis käib mulle ajudele on see, et küsisin tibi käest poes, et kas mul oleks mõttekas omal ise kokku jupitada sobiv vahend? Kas vedelikke oleks mõistlik ise segada maitse järgi jnejne. Kõik õiged küsimused. Tibi vastus aga oli see, et jah saab kokku panna aga see on väga kallis. Jah saab coili puhastada aga see keerab piibu persse. Jah saab ise vedelikku teha aga riskid on suured ja väga kallis.

See on minu jaoks juba otsene huiamine ja see ego kõige oma kahe akuga lendab neile läbi akna üsna kindlalt =)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Irw, ma teadsin, et see tõdemine tuleb, aga ma ei uskunud, et nii kiiresti. Enamus "taevasuitsu" ohvreid punnib kauem vastu (psühho). Aga tere tulemast (Y) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ära nüüd masetse, ega see tibi kah eeldataavsti ei tea midagi! (lamp)

Aga tagasta kaup ;) peaks olema ju võimalik ! Kas või akud siis, kuna clearot oled kasutanud juba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ära nüüd masetse, ega see tibi kah eeldataavsti ei tea midagi! (lamp)

Aga tagasta kaup ;) peaks olema ju võimalik ! Kas või akud siis, kuna clearot oled kasutanud juba.

 

God bless the E and the U and its god damn consumer laws :D

Hea, et meelde tuletasid, peaks olema võimalik tagastada küll tegelt. Olgugi, et ostsin komplekti, siis kõik mitte-kulu osad on tibens tobens korras alles.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noniiih! Mul peaks nüüd igast infi hakkama peale pritsima minu kõffitamistest. Käisin tõin Spezz'i juurest just eVicu ;P

See käis küll kiirelt (õlut)(Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega see ego pulk miskit erilist pole tõesti, aga need kuradi firmad ju müüvad meelega sinna kõrgete oomidega coile otsa, ise ostsin viljandist nicorexi kaupluse avamise puhul mt3, sees on 2,4 oomine coil, tavalise egoga jäägi tirima, pannes 1,8 oomise, on juba midagi. Õnneks spinneriga annab selle 2,4 oomise kah tööle, aga räige energiakulu on. Samas olen ma vähem tõmbama hakkanud, kui 1,8 oomisega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnjah, rõõm tõdeda, et mu käest saab eVic'i soodsamalt kui kõntskomplekti poest. Samas natuke kurb ka =/

Jah, eVice' on veel.

Nii on. Aga mina tegin majanduslikus mõttes endale skysmoke asemele vv/vw soetamisega karuteene. Hakkas see kurjam meeldima ja vaja ju kõik uued lahendused enda peal järgi katsuda. Praegu mõtlen igatsedes, kui odav oli analoog. Otseloomulikult olen nõus palju kulutama ja tõrvakaigast enam lutsida ei taha, aga raha meeldib ja kahju natuke. Paraku nii vist paljudel. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

skysmoke peaks isesüttima oma ettevõtmisega

Kui nende "ametlike" müüjate hinnad, kvaliteet jms. kõrvale jätta ja laiemat üldpilti vaadelda, võib vabalt tõdeda ka seda, et tegelikult on nende tegevusel positiivne tulemus: inimesed vähemasti üritavad tubakast vabaneda, pole odavate egojunnidega rahul ja leiavad tee siia foorumisse ja spezzzi sahtlisse :)

 

Hindade poolest võiks nad end loomulikult süüdata. Selles osas olen nõus. Kaheksa juudaseeklit 10 ml eest - see tuleb juba kallim kui tavasuits.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viimasel ajal tekkinud ka probleem... Ei tunne üldse kurgulaksu ega maitset enam vedelikega... Ei tea, kas keha ära harjunud või mis viga aga täielikult kurgulaks ja suures osas maitse puudub...Tõmban praegu 70pg/30vg 12 mg inawera melonit RSST 1,3 ohmise coiliga 8-10 W...

Kas peaks suurema nikotiini kogusega vedeliku tõmbama hakkama? Mingeid muid soovitusi? (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Viimasel ajal tekkinud ka probleem... Ei tunne üldse kurgulaksu ega maitset enam vedelikega... Ei tea, kas keha ära harjunud või mis viga aga täielikult kurgulaks ja suures osas maitse puudub...Tõmban praegu 70pg/30vg 12 mg inawera melonit RSST 1,3 ohmise coiliga 8-10 W...

Kas peaks suurema nikotiini kogusega vedeliku tõmbama hakkama? Mingeid muid soovitusi? (esiga)

Vaheta maitset. Kui ühte ja sama kogu aeg tirid, siis kaobki maitse ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võimalik, et sellele on juba kusagil vastatud, kuid... kas see on reaalne, et ajapikku (nii paar kuud) seistes vedelike nikotiinisisaldus langeb? Ma pole mõnda aega uusi vedelikke ostnud, kuid tunnen, et vedelik on justkui väga lahjemaks muutunud. Pole nagu sellist särtsu, mis alguses oli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võimalik, et sellele on juba kusagil vastatud, kuid... kas see on reaalne, et ajapikku (nii paar kuud) seistes vedelike nikotiinisisaldus langeb? Ma pole mõnda aega uusi vedelikke ostnud, kuid tunnen, et vedelik on justkui väga lahjemaks muutunud. Pole nagu sellist särtsu, mis alguses oli.

 

Ma olen sama asja täheldanud. Oleks põnev teda küll.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...