Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu

Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?  

45 kasutajat on hääletanud

Küsitlus on suletud!
  1. 1. Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?

    • 30 päeva
      21
    • 60 päeva
      17
    • 90 päeva
      4
    • 120 päeva
      3


Recommended Posts

Kaua oleks mõistlik aeg hoida teemasi "Uued tooted" alamfoorumis ennem kui need liigutada vastavatesse alamfoorumitesse edasi ?

Kuna uusi asju pritsib kogu aeg peale, siis omalt poolt pakun,et 1 kuu oleks äkki ok aeg...?

Share this post


Link to post
Share on other sites

30p on vähe, 60 paras.

mõni toode tuleb heal juhul peale avaldamist kuu 2 pärast alles müüki :roll:

"Uued tooted" teema on ju uue asja tutvustamiseks ja reklaamimiseks... Ega see ära ei kao peale mingit aega (1,2 või 3 kuud), vaid tõstetakse vastavasse alafoorumisse,kuhu ta tegelt kuulub...ja arutlus asja üle läheb edasi... Seega oleks ikka 1 kuu poolt ja hoiaks "uued tooted" teemas "extra värsket" kraami... ;)

...See muidugi minu arvamus, ja eks enamus otsustab... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaks probleemi:
1. Peaks vist hakkama lahutuma uute toodete teemas kloone ja originaale. Originaalid saavad vahepeal alusetult kriitikat mis seotud kvaliteediga. Kuna postitused sageli ei kajasta kas jutt originaalist või kloonist siis peaks äkki nõudma, et uue toote pealkirjas oleks kirjutatud kas jutt kloonist või originaalist.
2. Isiklikuks minemine/solvamine foorumis seda tuleb liiga tihti ette ja kahjuks on sageli tegu samade inimestega. Siin äkki peaks reegelid karmistama. Ma ei tea kuidas seda võiks teha ja kuidas see foorumile mõjub aga see on väga korduv probleem. Kui ma tahan isiklikku näkku kargamist lugeda siis selleks on Delfi kommentaarium. Foorumis tahaks lugeda arvamusi asjade ja seadete kohta olgu nad siis tõesed/valed/subjektiivsed või objektiivsed. Ainult postituste kustutamine ei ole minu arvates enam piisav. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kaks probleemi:

1. Peaks vist hakkama lahutuma uute toodete teemas kloone ja originaale. Originaalid saavad vahepeal alusetult kriitikat mis seotud kvaliteediga. Kuna postitused sageli ei kajasta kas jutt originaalist või kloonist siis peaks äkki nõudma, et uue toote pealkirjas oleks kirjutatud kas jutt kloonist või originaalist.

2. Isiklikuks minemine/solvamine foorumis seda tuleb liiga tihti ette ja kahjuks on sageli tegu samade inimestega. Siin äkki peaks reegelid karmistama. Ma ei tea kuidas seda võiks teha ja kuidas see foorumile mõjub aga see on väga korduv probleem. Kui ma tahan isiklikku näkku kargamist lugeda siis selleks on Delfi kommentaarium. Foorumis tahaks lugeda arvamusi asjade ja seadete kohta olgu nad siis tõesed/valed/subjektiivsed või objektiivsed. Ainult postituste kustutamine ei ole minu arvates enam piisav. 

1) Nõustun Oldiga, muidugi ideaalis võiks olla igas postituses (mitte teema pealkirjas) ka klooni tootja nimi märgitud või vähemalt ostukoht/müüja, aga seda vist on liiast nõuda. Muidu võib juhtuda nii, et meie Eesti poodides on korralik asi müügis, aga kusagilt X-hiina poest ostetud X-kloon on jama.

 

2) Mina juba tegin enda jaoks sellise järelduse, et see postitus siin saab olema minu viimane postitus foorumis (v.a. ostu/müügi teemades). Mul pole lihtsalt aega ja tahtmist inimestega kusagil foorumis katkelda selle pärast, et minule mingi toode meeldib või ei meeldi. Eriti kui saan selle pärast isiklikult solvatud. PS! Adminnid võiks need postitused ära kustutada, mis on offtopic ja ei puuduta teemat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eraldi teemad kloonidest ja originaalidest muudaksid asja veel segasemaks. Fasttechis on näiteks Kayfun V4 üle 10 versiooni. Kas teeme siis 10+ teemat V4 kohta?

Küll võiks igas postituses täpsustada, kas jutt originaalist või kloonist ja klooni puhul ka selle päritolust ning versioonist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teemade pealkirjas äkki piisaks kui on kloon või orginaal. Seda ma kohe kindlasti ei mõelnud, et kõikide kloonide kohta tuleks eraldi teemad teha :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei toeta toodete lahkulöömist tootja alusel, sest paljudel juhtudel on probleemid nii originaalil kui kloonil samad.

 

Samuti ei tähenda originaal alati 100% kvaliteeti, seda eriti coilide osas jne. Mõnel juhul polegi võimalik üheselt hinnata kas tegu originaali või hea klooniga...

 

Kloone on samuti erinevaid ja nt sama klooni FT kordustellimisel (sama SKU numbriga) võib saada sarnase, kuid tegelikult nüanssides juba erineva toote. Sama käib ka originaalide kohta, sest alati võidakse teha pisimuudatusi ja eile ostetud asi pole täna enam 100% selline :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

1) Nõustun Oldiga, muidugi ideaalis võiks olla igas postituses (mitte teema pealkirjas) ka klooni tootja nimi märgitud või vähemalt ostukoht/müüja, aga seda vist on liiast nõuda. Muidu võib juhtuda nii, et meie Eesti poodides on korralik asi müügis, aga kusagilt X-hiina poest ostetud X-kloon on jama.

 

2) Mina juba tegin enda jaoks sellise järelduse, et see postitus siin saab olema minu viimane postitus foorumis (v.a. ostu/müügi teemades). Mul pole lihtsalt aega ja tahtmist inimestega kusagil foorumis katkelda selle pärast, et minule mingi toode meeldib või ei meeldi. Eriti kui saan selle pärast isiklikult solvatud. PS! Adminnid võiks need postitused ära kustutada, mis on offtopic ja ei puuduta teemat.

2) Paljud räägivad mingist solvamisest ja kõigest muust jubedast. Ma ei tea kas ma ei jõua kõiki teemasi lugeda aga sellist asja pole isiklikult näinud. Kas võimalust sellega siis, kas ma ei jõua läbi lugeda nagu mainisin või olete liiga õrnahingelised :)

 

PS: Kes tahab kaasa lüüa võib moderaatoriks paluda ennast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eraldi teemad kloonidest ja originaalidest muudaksid asja veel segasemaks. Fasttechis on näiteks Kayfun V4 üle 10 versiooni. Kas teeme siis 10+ teemat V4 kohta?

Küll võiks igas postituses täpsustada, kas jutt originaalist või kloonist ja klooni puhul ka selle päritolust ning versioonist.

Olgu või 100tk, originaali vead ja head ei sõltu ju sellest.

 

Hiinas kloonitakse kõike - sa ei hakka neid ju originaalidega kokku panema ometi. Alates viinamarjadest kuni kes teab millegi. Fantaasiavõime ainult piirab võimalusi kloonimiseks.

Ei toeta toodete lahkulöömist tootja alusel, sest paljudel juhtudel on probleemid nii originaalil kui kloonil samad.

 

Samuti ei tähenda originaal alati 100% kvaliteeti, seda eriti coilide osas jne. Mõnel juhul polegi võimalik üheselt hinnata kas tegu originaali või hea klooniga...

 

Kloone on samuti erinevaid ja nt sama klooni FT kordustellimisel (sama SKU numbriga) võib saada sarnase, kuid tegelikult nüanssides juba erineva toote. Sama käib ka originaalide kohta, sest alati võidakse teha pisimuudatusi ja eile ostetud asi pole täna enam 100% selline :)

Tootja alusel on ulme, aga originaal ja kloon võiks küll.

Igal originaalil on 1............100000000 viga. Kloon lisab sinna omad 1......100304320403204032 viga. Kui on originaal juba sitt, siis mis kloonist rääkida. Samas korralik originaal toode on kiitmist väärt ja sitt kloon ei tohiks selle mainet vähendada. Vähemalt nii leian mina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See klooni teema oleks minu arvates just müüjate suhtes aus .... ehk siis kui müüa võtab suurema riski (päris haige... suurem risk on originaale müüa (ullike)  - banaania omapära) paneb kallimate originaalide alla papi kinni ja kloonide põhjal asi maha tehakse siis ma saan natuke pahameelest aru küll.
Teistel vbla ei olegi nii suurt vahet ja teeb kohati asja segasemaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tootja alusel on ulme, aga originaal ja kloon võiks küll.

Tootja alusel määrataksegi, kas tegu originaali või klooniga :D

 

Ei saa aru, miks mõned nii leili lähevad, et äkki keegi nende originaalide kohta midagi kahtlast öelda võib? Nt kuiva tihendi võib katki keerata nii originaali kui klooni keerme vahel ja süüdi pole selles üldse tootja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoidke alt, old omab kangemaid õigusi :)

Huh Ufo andis õigused ja siis tegi ise töö ära :D ... aga ärge nüüd oodake, et midagi väga muutub .... lihtsalt kui halvasti öeldakse (kas asja või mitte asja pärast) saadan prükarisse.

Kui kellgil on probleeme lahendagu privas või saagu kokku :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

enamalt jaolt on kloonide teema segane - FT-s myyakse sama asja 10 erineva tootja kloonidest.

kui laidetakse-kiidetakse toodet - võiks olla märge juures tootjast - muud polegi vaja - kui tootjat ei tea siis soetuskohast

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks igal tootjal rohkem/vähem on vigu. Aga orikad ja kloonid ma hoiaks siiski täiesti ja totaalselt eraldi teemadena. Mersu foorumis ei näe me kedagi ju laitmas, et sellel hiina mersul esituled ei toimi, aga muidu on hea bang per buck (vahepeal ei keera ka vasakule, aga siis aitab auto välja suretamine), vmis?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Walc, olen sinuga väga nõus aga paljude seadmete teemad oleks ilmselt monoloogid. Eesti on nii pisike ja rahvas üsna vaene. Paremat kraami ostetakse vähe. Aga nõus olen ikka, kloonid päris kraamist eraldi!

NB! ise ka rott ja ostan Hiinast prügi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võtke asja maru rahulikult, ärge reguleerige nii palju, pea hakkab ringi käima. Õrnapõrnalistele suhkruvett ja orikale võib teemaalgataja soovikorral alati vastava teemapealkirja panna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja kui ikka on vaja, siis teema algataja pangu kohe kirja, et klooni meeste juttu selles teemas näha ei taha ja korras.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...