Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu

Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?  

45 kasutajat on hääletanud

Küsitlus on suletud!
  1. 1. Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?

    • 30 päeva
      21
    • 60 päeva
      17
    • 90 päeva
      4
    • 120 päeva
      3


Recommended Posts

Kuidas see best answer http://www.e-suits.eu/topic/3681-kas-keegi-oleks-valmis-ja-v%C3%B5imeline-eestis-pakkuma-remondi-ja-garantii-t%C3%B6id/siin teemas tekkis? Mitte et mul nüüd midagi selle vastu oleks, et minu postitus esile tõsteti, aga varem pole seda üheski teemas märganud ja enda algatatud teemades nagu ka sellist nuppu ka ei näe, et vastuse heaks või mitte-nii-heaks märkida saaks, on ainult like, aga see pole vist päris see ;) Või saavad ainult moded selle panna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vist siiski ainult moded.... või siis sõltub see konkreetsest foorumist/alamfoorumist. Enda algatatud teemadega pole ma märganud, et selline võimalus oleks, aga ma pole muidugi igas foorumis ise teemat algatanud ka ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sai sätitud nii jah et teema algataja saab selle teha. Võibolla siis midagi valesti kuskil, et osades kohtades saavad moded vaid.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas seda saab kuskilt keerata, et kellaaega 24h formaadis näitaks? Profiilis nagu sellist kohta ei leidnud.

Näiteks see postitus http://www.e-suits.eu/topic/3642-koosistumine-%C3%BCle-eesti-vol-1-1-2-august-rae-puhkemajas/page-2?do=findComment&comment=56815on selgelt tehtud 13:04 mitte 01:04

Probleem paistab olema just vanemate postitustega, kus näitab kuupäeva mitte today/yesterday, näiteks see http://www.e-suits.eu/topic/3704-napoleoni-vedelike-testimine/?do=findComment&comment=58390näitab ilusti Posted Yesterday, 21:03

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miskit muutnud pole viimasel ajal ja ausalt öeldes ei oskagi kuskilt alustada :/

 

 

Kas see kellaeg on õige positusel mille pildi just panid ? 

DPwy68n.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jep, see kellaaeg on õige. Ainuke prob paistab selles olema, et üle 1 päeva vanustel postitustel on kellaaeg 12 tundi formaadis ning seejuures ei lisata isegi am/pm tunnust. Täiesti kohvipaksu pealt pakun, et mingi template seadistuses on kuskil suure h asemel väike vms.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei no am/pm ei puutu asjasse kuna igalpool on 24 kell. Mingil põhjusel on näiteks kasvõi mainitud postitusel kell 8 tundi taga foorumis.

 

Muudatusi pole teinud seal nagunii päris mitu kuud.

 

-----------------------------------------------------

 

Muutsin nüüd postituse aja formaati. %d %B %Y - %H:%M

 

Sinu jutuks olnud vedeliku posti aeg on 21:03 ehk 18:03 GMT järgi. Kuna andmebaasi lähevad nad unix timestampiga ja sinna liidetakse otsa kasutaja valitud ajatsoon. Nüüd peaks siis okei olema, vist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vabalt võib olla, et keegi ei märganud. Need millel oli posted today või posted yesterday oli kellaaeg korras, kes nende vanemate puhul nüüd täpselt mäletab mis kell keegi midagi postitas. Mul jäi see silma selleks, et vaatasin enda postituse kellaaega ja kuna teadsin, et sel ajal ei saanud ma mitte kuidagi arvuti taga olla, siis hakkasin uurima. Esimene mõte oli, et võibolla mõni mode muutis mingil põhjusel postitust, aga vaatasin vanemaid teemasid ja siis oli selge, et jama on kuvatavas kellaajas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ei saanid ka koduarvutiga sisse, mõtlesin, et ajutine jama. täna vaatasin googlest ja sain uue aadressiga kohe sisse. ennem oli foorum.e-suits.eu, nüüd lihtsalt www.e-suits.eu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ei saanid ka koduarvutiga sisse, mõtlesin, et ajutine jama. täna vaatasin googlest ja sain uue aadressiga kohe sisse. ennem oli foorum.e-suits.eu, nüüd lihtsalt www.e-suits.eu.

Ah jah see suunamine katki. Üle aasta juba e-suits.eu, lihtsalt vana foorum.e-suits.eu pealt oli suunamine siia.

 

Parandan ära.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...