Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Russian 91%

Recommended Posts

Njah ma ei tea mõistus on otsas.. üle foorumi ei oska enam midagi soovitada... lase kellegil proovida kellel töötab või telli hiinast uus ja looda, et väiksed hiina käed hommikul midagi süüa ka said enne tööle tulemist.

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ka täpselt selline.

Uff, pane coilist pilte, siis teab äkki soovitada midagi

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma praeguseks olen kahte erinevad nii öelda Body-t proovinud ka sibulale aga õhuvoolu august hakkab ikka välja tilkuma :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täida põhjast ja maksimaalselt plastikust osa lõpuni. Kui wick ilusti, ei tohiks lekkida.

 

 

 

E: Muidugi klooni omades on alati võimalik miski viga ja siis ei aita vist miski. Tee kõik õigesti ja kui ikka lekib, viska plastik minema ja ülejäänud vanarauda. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Äkki kui on liiga vähe wicki? Ei tea, aga mul oli raipest välja jooksnud täna hommikuks mingi paar ml. Samuti õhuaugust. Seda ei juhtu tihti aga vist kolmas kord nüüd. Wick on tehtud ja asetatud nii, nagu Rip selles videos teeb.

 

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

[attachment=-1]uploadfromtaptalk1397068960477.jpg[/attachment]

Vaata, et plussi ja miinust omavahel ei tutvusta (selle disaini puhul imelihtne hajameelsusest korda saata).

Mis versioon Sul on? Kenad vedelikukanalid vähemalt. Mul vist veel nii suureks viilitud ei ole, aga igatahes saan juba õhku lahti keerata ilma kärssamata.

Elektroonilise puhul ei juhtu midagi kui lühisesse ajad... seade annab teada, et jama. Mech puhul on asi ohtlikum. Peale kokku kruvimist enne vedeliku sisse valmist oleks soovitav kontroll mõõtmine teha.

Mul on sama sugused... sul olid joonistatud?

mul see 26 taalane, alguses ikka proovisin lavatube otsas takistust ja töökorda, siis panin mechi otsa alles, nii on kõige lollikindlam teha. Hetkel veel ei leki :D ikka hoian silma peal, nii igaks-juhuks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas wick muudab lekkimist või mitte lekkimist?

Kui see kuidagi porrilt korstna vahele keerata, imeb äkki pidevalt mahla juurde ja hakkab kergemini tilkuma? Ma panen vatti alati võimalikult vähe. Kindlasti vähem, kui Rip oma filmides.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas wick muudab lekkimist või mitte lekkimist?

Kui see kuidagi porrilt korstna vahele keerata, imeb äkki pidevalt mahla juurde ja hakkab kergemini tilkuma? Ma panen vatti alati võimalikult vähe. Kindlasti vähem, kui Rip oma filmides.

Rip on natuke sassis vana kah (relv)(psühho) , More is better

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas wick muudab lekkimist või mitte lekkimist?

Kui see kuidagi porrilt korstna vahele keerata, imeb äkki pidevalt mahla juurde ja hakkab kergemini tilkuma? Ma panen vatti alati võimalikult vähe. Kindlasti vähem, kui Rip oma filmides.

Njah mina panen sutsuke rohkem kui rip t.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Coil may be too close to the air hole - around 1.5 to 2.0mm gap between is preferred.

Another item would be too much wick - and/or too tight to the coil deck. Nothing should "touch" the deck in a conventional horizontal coil and internal wick set-up... but the tails of the coil. In either (or a combination of both) instance juice bleeds right into the air hole.

Last is inadequate vacuum in the liquid side of the tank - flooding the atomizing chamber. Assuming you have it to lose in the first place - vacuum loss issues can be attributed leaky o-rings, missing or un-seated o-rings - especially the chimney to top cap o-ring.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mingi eriline vati asetamise tehnoloogia sel mehel (alates 36min) Tuleb välja, et seda vatti võib panna nii, et vähe pole :)

 

Olen ka pea-aegu nii palju pannud.. toimib aint korsten peale ajada on väga halb. Järgmise wickimise ajale teen coilist ja wickist pildi :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siuke asi siis mul mingi ~5 nädalat juba kasutuses.

[attachment=0]coil-twisted-0.6ohm.jpg[/attachment]

0.34mm*2, 2.5mm 4pööret = 0.6ohm kiiresti soeneb, auru keskmiselt, maitse hea

Seekord sai vist vatti hästi natuke vähem kui tavaliselt.... st pikkus on kogu aeg selline aga natuke paksema üritan panna. Miks arvan, et vähe... sest olen paar dry hiti saanud. Selle vastu aitaks õhu vähendamine aga mulle meeldib vaba ventilatsioon.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ise tegin 0.30mm traadist 9 tiiru ja sain 1.4 oomi, tahaks väiksema oomitaseme saavutada :D rdas sain 2 coiliga 0.9, ümber kruvika, aga palju keerama peaks? (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ise tegin 0.30mm traadist 9 tiiru ja sain 1.4 oomi, tahaks väiksema oomitaseme saavutada :D rdas sain 2 coiliga 0.9, ümber kruvika, aga palju keerama peaks? (esiga)

http://foorum.e-suits.eu/twisted-clapton-mega-nano-jms-mis-tehtud-ja-mis-tulemused-t1302.html?hilit=clapton

- Mida jämedam traat seda väiksem takistus

- Peenikesed pöörded = väiksem takistus... suuremad rõngad annavad suurema takistuse

- Mida vähem pöördeid seda väksem takistus... kui pööreid palju siis takistus tõuseb

Neid kolme peab siis kombineerima.

Võta pöörete arvu vähemaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siuke asi siis mul mingi ~5 nädalat juba kasutuses.

[attachment=0]coil-twisted-0.6ohm.jpg[/attachment]

0.34mm*2, 2.5mm 4pööret = 0.6ohm kiiresti soeneb, auru keskmiselt, maitse hea

Seekord sai vist vatti hästi natuke vähem kui tavaliselt.... st pikkus on kogu aeg selline aga natuke paksema üritan panna. Miks arvan, et vähe... sest olen paar dry hiti saanud. Selle vastu aitaks õhu vähendamine aga mulle meeldib vaba ventilatsioon.

Krt... f**** tee veel pilte ja näita kuidas mis. Kõige s*** wick mis üldse on tehtud on seal pildil nagu välja tuleb. Dry hitid vahelduvad väikse uppumisega. Vatti sai liiga vähe... läheb ümber wickimisse (relv)(relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt alguses tundus venelane liiga õhu rikas olevat.... nüüd enam mitte hakka või auke suuremaks puurima.... kas keegi oskab aqua'ga võrdlust tuua just õhu läbilaske seisukohalt?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ime pole, et dry hitte saad. Vatti nagu veits palju. Ma panen hästi õrnalt ja muret pole. Samas ei ole mul seadet, mille otsas reguleeritult .6 oomi paugutada ja tiksub 1.2 peal. Ehk mahla pole niipalju vaja. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ime pole, et dry hitte saad. Vatti nagu veits palju. Ma panen hästi õrnalt ja muret pole. Samas ei ole mul seadet, mille otsas reguleeritult .6 oomi paugutada ja tiksub 1.2 peal. Ehk mahla pole niipalju vaja. :)

Ei, ei tegin uue wikcimise ... rohkem vatti ja nüüd dray hitte pole... probleem on selles, et tahaks rohekm õhku peale saada... aga ventiil 100% lahti ja rohkem pole seda va õhku kuskilt võtta... ehk siis madalate ohmidega on suht keeruline ideaalset wickimist teha.... paned palju tundub siuke tuim ja õhu vaene paned vähe ja saad regulaarset tutvust teha dry hitidega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...