Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Russian 91%

Recommended Posts

[attachment=-1]uploadfromtaptalk1397068960477.jpg[/attachment]

päris kena coil tuli eile

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

Tubli. (Y) Sellised peavadki olema. Maitseb sma hästi kui välja näeb?

Share this post


Link to post
Share on other sites

[attachment=-1]uploadfromtaptalk1397068960477.jpg[/attachment]

päris kena coil tuli eile

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

Tubli. (Y) Sellised peavadki olema. Maitseb sma hästi kui välja näeb?
ikka mekib hästi (Y)mõnuus

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Täiesti haiglane huvi on tekkinud miks nii palju lekkimisi. Kas probleem mõnes tihendis/kanalis või "tihendis" mis asja kokku keerab. Ma ei tahaks üldse uskuda vaadates FT ülevaateid, et nii palju praaki sees on (facep) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

No krt nüüd teen juba 3. coili ja ei saa enam tossama. Viimane sai 1.1ohm lausa.

 

Nii kopp on ees sellest et viska või kogu kraam minema ja kalla vedelik maha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lekkimise said pidama?

kui jah siis kuidas xD

 

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

kuule ei tea, puhusin alguses, mõtlesin et ehk jääb pidama (psühho) aga kahjuks puhusin paagi tühjaks :? , siis kodus tegin lahti, pesin ära, uus vatt peale, kinni ja töötab jälle okeilt, keerasin õhuava rohkem kinni, mingi poolepeale. Hetkel veel ei leki, tihendid näisid paigas olevat

Share this post


Link to post
Share on other sites

No krt nüüd teen juba 3. coili ja ei saa enam tossama. Viimane sai 1.1ohm lausa.

 

Nii kopp on ees sellest et viska või kogu kraam minema ja kalla vedelik maha.

Mitu pööret, mis traadiga, kui jämedad pöörded on ... pane need kirja ja siis järgmist tehes tead kuhu poole liikuda.

Korraga ära mitut parmeeetrit muuda.

Ma tegin esimese paari päevaga mingi ligi 10 coili. Viimane mis tegin on vist 4nädalat sees olnud. Kui hea saad valmis siis ei maksa näppida :D. Ainult vatti vahetaades dry burn ja väike pesu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No krt nüüd teen juba 3. coili ja ei saa enam tossama. Viimane sai 1.1ohm lausa.

 

Nii kopp on ees sellest et viska või kogu kraam minema ja kalla vedelik maha.

Mitu pööret, mis traadiga, kui jämedad pöörded on ... pane need kirja ja siis järgmist tehes tead kuhu poole liikuda.

Korraga ära mitut parmeeetrit muuda.

Ma tegin esimese paari päevaga mingi ligi 10 coili. Viimane mis tegin on vist 4nädalat sees olnud. Kui hea saad valmis siis ei maksa näppida :D. Ainult vatti vahetaades dry burn ja väike pesu.

6.5 pööret. Krabiseb mehiselt. Ilmselt lihtsalt pasad akud siis. 2 sekki läheb 1.1ohmi ja 11w et coil värvi võtma hakkaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kuule ei tea, puhusin alguses, mõtlesin et ehk jääb pidama (psühho) aga kahjuks puhusin paagi tühjaks :? , siis kodus tegin lahti, pesin ära, uus vatt peale, kinni ja töötab jälle okeilt, keerasin õhuava rohkem kinni, mingi poolepeale. Hetkel veel ei leki, tihendid näisid paigas olevat

Puhusid nii, et aku vaatas taevast? Ja puhusid tühjaks? Ehk siis seade tagurpidi ja läks tühjaks? Kui nii siis peab kas ülemine väike tihend või korsten ülevalt päris kõvasti lekkima.

Siuke mõte ... kuigi soovitatakse korstnal kõigpealt toru külge keerata ja siis katus... proovige korsten ennem valmis keerata ... ja testiga korstna tihedust. Kui see on 100% tihe ja lekib siis on üleval väikses tihendis probleem.

Kortsen tuleb suht mõistliku (tugeva) jõuga kokku keerata.... kuna metall soojaga mängib siis mul näiteks vati vahetuse ajal on paar korda olnud päris maadlemine, et korstent lahti saada.... aga sellega peaks olema välistatud, et korsten ei pea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

[attachment=-1]uploadfromtaptalk1397068960477.jpg[/attachment]

päris kena coil tuli eile

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

Vaata, et plussi ja miinust omavahel ei tutvusta (selle disaini puhul imelihtne hajameelsusest korda saata).

Mis versioon Sul on? Kenad vedelikukanalid vähemalt. Mul vist veel nii suureks viilitud ei ole, aga igatahes saan juba õhku lahti keerata ilma kärssamata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

6.5 pööret. Krabiseb mehiselt. Ilmselt lihtsalt pasad akud siis. 2 sekki läheb 1.1ohmi ja 11w et coil värvi võtma hakkaks.

100% võimsust vähe. Ilma wickita coil peab ikka suht käbe punaseks minema. Kui ta veel niiske ka on siis 11W ja nii madala takistusega coil ei suudagi kuumaks minna. Kui 11W seadme maks siis pead takistust suuremaks saama. Tee ringide diameeter väksemaks SUUREMAKS. Iga ring juurde ka suurendab takistust.

Mida madamaks ohmid lähevad seda rohkem on W vaja, et asi tööle ajada.... sellest ka tuleb, et subohm seadmed töötavad ala 20 +++ watide peal.

Pakun et 11W alla 1.5ohm coili ei suudagi käima ajada korralikult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

6.5 pööret. Krabiseb mehiselt. Ilmselt lihtsalt pasad akud siis. 2 sekki läheb 1.1ohmi ja 11w et coil värvi võtma hakkaks.

Kuidas sa seda poolt pööret saavutad? Kui traadi otsad erinevates suundades lähevad, siis peaks täisarv pöördeid olema. :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

[attachment=-1]uploadfromtaptalk1397068960477.jpg[/attachment]

Vaata, et plussi ja miinust omavahel ei tutvusta (selle disaini puhul imelihtne hajameelsusest korda saata).

Mis versioon Sul on? Kenad vedelikukanalid vähemalt. Mul vist veel nii suureks viilitud ei ole, aga igatahes saan juba õhku lahti keerata ilma kärssamata.

Elektroonilise puhul ei juhtu midagi kui lühisesse ajad... seade annab teada, et jama. Mech puhul on asi ohtlikum. Peale kokku kruvimist enne vedeliku sisse valmist oleks soovitav kontroll mõõtmine teha.

Mul on sama sugused... sul olid joonistatud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

6.5 pööret. Krabiseb mehiselt. Ilmselt lihtsalt pasad akud siis. 2 sekki läheb 1.1ohmi ja 11w et coil värvi võtma hakkaks.

Kuidas sa seda poolt pööret saavutad? Kui traadi otsad erinevates suundades lähevad, siis peaks täisarv pöördeid olema. :roll:

Vabandust. Kirjutasin kiiruga mööda.

 

old: ma juba nõrkemiseni kõike proovinud. Igast oomi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pakun et 11W alla 1.5ohm coili ei suudagi käima ajada korralikult.

0,3 kanthalA1 10 keerdu ümber õhukruvi võtme ja tuleb 1,4 oomi. Tõmban 9-14 watiga ja elu nagu lill (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pakun et 11W alla 1.5ohm coili ei suudagi käima ajada korralikult.

0,3 kanthalA1 10 keerdu ümber õhukruvi võtme ja tuleb 1,4 oomi. Tõmban 9-14 watiga ja elu nagu lill (Y)
Njah ... aga dry burni tehes ei tohi küll mingit pikka viidet olla... enne kui punaseks läheb kui on siis on matsu vähe.

Ma suutsin ka meh modi otsa ehitada korra asja (suured ohmid said) mis pikalt läks kuumaks tulemus oli väga k**** ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ufo, proovi coili pisut kõrgemale tõsta. Venita sama asjaga, mille ümber traati keerad.

Ma ka coili kergitan, sest kuumutades jääb mulje, et coil paisub veidi ja võib vastu alumist klotsi minna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Endal hetkel Kanthal A1 0,3, D 2,5 mm, 6 keerdu, 1,1 oomi, 9-11 W ja kõik toimib (Y)

OK ... ma nii kõrgetes ohmides pole olnud. Korjan ära oma kommentaarid ... muidu keegi hiljem loeb valet infi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ufo, proovi coili pisut kõrgemale tõsta. Venita sama asjaga, mille ümber traati keerad.

Ma ka coili kergitan, sest kuumutades jääb mulje, et coil paisud veidi ja võib vastu alumist klotsi minna.
Ja õhk pääseb paremini liikuma...

Share this post


Link to post
Share on other sites
  Kuna mul 0.6-0.7 ohm coil mehi otsas ... 4V = ~23W siis äkki mul ka uputab ... aga coil nii vinge, et teeb kõik auruks (psühho)  
think.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...