Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
madde

Millist "kaasaegset" e- sigaretti valida?

Recommended Posts

Tere,

Soovin oma vana eGo sigareti millegi vingema ja kaasaegsema vastu vahetada, aga valik on lihtsalt niiiiii suur. Lugesin ka siit foorumist erinevate uuema tehnoloogia sigarettide kohta, aga mulle jäi mujalt silma Nicorexi uus Nova 2200, BVC küttekehaga, kas kellelgi on kogemusi? Või oskate mulle soovitada, milline e-sigaret on praegu parima hinna-kvaliteedi suhtega?

Väga nõudlik kasutaja ma ei ole, aparaat ei tohiks ainult olla väga hiiglaslik :)
 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere. BVC komplekti saad selle raha eest siit ka. Ja jääb kommiraha ülegi :)

Seade on reguleeritava pingega ja muud plussid. Video on toote kirjelduses.

Teine variant on sealsamas lehel e-sigarettide all Elead iStick ja aurustajaks kas see sama ET-S või siis juba Nautilus mini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ISticki komplekti julgen kiita, 3'le tuttavale ego kasutajale soovitanud ja kõik rahul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pakuks välja VS rDNA40 + Kayfun4, aga see vist oleks natukene liiga suur hüpe tulevikku. Tundub nagu star wars-i 7-s osa....

Share this post


Link to post
Share on other sites

.....

 

N...xi uus Nova 2200, BVC küttekehaga....

see on ju see sama eGo pulgake kst mis clearoga (ei ole sellesse maailma ammu süvenenud) (psühho)

 

 

iStick on hea valik, pisikene, mahub mõnusalt pihku-taskusse - Aspire Nautilus Mini või Delta 1X lisaks (Delta-t vist soovitatakse rohkem, maitse asi) B)

 

iTaste VV 3 ja Aspire ET-S (või ka Kanger Genitank (Aerotank) Mini) - soliidne kombo, selline keskmine pulk :P

 

 

RBA (Kayfun) jätaks hilisemaks (esiga)

 

 

mul Kayfun3.1 iStick'i otsas praegast, Vamo (raisk) veereb liiga hästi, põrandas augud juba sees :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võib ka kohe rba sebida, lihtsalt soovitan rba kõrvale mõni valmis aparaat võtta, et midagi stabiilset oleks seniks kuni rba ehitamine käppa saab. Aku poole pealt, vamo ikka ja alati soliidne valik - odav, vastupidav ja piisavalt võimekas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peaks ka veipimis mugavustsoonist välja tulema ja üle pika aja ühe posti kirjutama :) Kuna Vamo aastast 2013 otsustas lõpuks pillid kotti panna (20 euriga sai siis pm. 2 a.aurutatud) ning VTR ka juba jamama on hakanud, siis olin sama küsimuse ees viimased kuu aega. Kuna aga muud ei näe netis, kui iStick siin ja iStick seal, siis oli otsus tegelt päris kerge. Valisin iStick 50W + Kanger Subtank mini. Vahe on ikka päris karm, nüüd tundub nagu Vamo ja VTR oleks nagu kiviajast :) Kõik on positiivne, enne oli nikotiini kogus 9 mg, praegu 1.5 mg, aku kestab mul ca. 3-4 päeva, kuna koguaeg ei ela selle otsas. Ainus asi, et kuna segan 70-80% VG mahlasid, siis maitsed on kuidagi summutatud. Ei teagi, kuidas neid rohkem esile saada. Auru on muidugi lolli moodi, praegu 0.6 oomi / 25 W peal pidama jäänud. Samuti pidi selgeks saama otse alla tõmbamise, kuna nii saab iStick + Subtank´ ist minu meelest kõige mõnusama veibi. Mõnusat aurutamist kõigile !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muud moodi maitseid rohkem esile ei saa kui pg osa peab suurendama. Ma üldse ei suuda tõmmata mahlu kus PG osa suurem kui 20% ,,, nondel minu jaoks talumatult palju maitset :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Redditit lugedes lähevad enne märtsi toodetud istick 50w mingil hetkel põlema, kuna sisu on sama mis 20/30 wattistel. Istick asemel soovitaks hoopis uut joytech vt-d

Share this post


Link to post
Share on other sites

No siis pidid nad jõhkraid loomkatseid tegema.Endal istick30 juba jõulust saati kasutusel,pole häda midagi.5-el tuttaval istick 20w ja nad on väga rahul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No siis pidid nad jõhkraid loomkatseid tegema.Endal istick30 juba jõulust saati kasutusel,pole häda midagi.5-el tuttaval istick 20w ja nad on väga rahul.

Redditit lugedes lähevad enne märtsi toodetud istick 50w mingil hetkel põlema, kuna sisu on sama mis 20/30 wattistel. Istick asemel soovitaks hoopis uut joytech vt-d

enne märtsi toodetud istick 50w

 istick 50w

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...