Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Maitsev Aur

DNA 200. Esialgne info..

Recommended Posts

 

NB!! Hoiatus 2h vaatamist ... mina kõike ei suutnud :D

 

DNA 200 on softi poole pealt ikka päris heas mõttes hulluks läinud.... seda ei ole kindlasti kõigile vaja aga vinguda, et ei saa seda või toda ... selleks jääb ruumi ikka väga väheks.
Eriti kui järjest tuleb uuendusi välja.
Mulle sümpatiseeris väga see, et TC puhul saab laadida vastavalt traadil materjalile ja paksuele õige power/temp suhte.
Muid kellasid ja vilesid on ka nii, et tapab


EDIT: Sellise hea lingi leidsin ka DNA 200 seadmete kohta .... valik + hinnad: http://vaping360.com/dna-200-box-mods/


EDIT2: Part III on ka tulemas .... ehk siis DNA200 huvilistel on vähemalt 4h bsardot vaadata ... juhul kui PART III piirdub ühe osaga ... holy moly.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui paljudel on juba dna200 boks olemas? Ise oman VT200 ja TC toimetab küll sujuvalt. Aku kestab nii poolteistpäeva. :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen nüüd lõpuks aru saanud, et need pisikesed 1x18650 mod-id on rohkem varu või taskuseadmed. Ja isegi minu vanale rDNA-le eriti pika puuga ära ei tee.

Ja veel, et hiina soft ja kiibid võivad ka toimida, aga mingi kiiks on ikka.. Niiet- back to Evolv

 

Küsimus jääb ainult lahtiseks, kas võtta:

kõige rohkem kiidetud, kuigi raskevõitu ja jämmi

äraproovitud ja odavam

või hoopis klassika

Share this post


Link to post
Share on other sites

SX mini on küll väga hea seade, kuigi on 1x18650 ja hiinakas :) Parem kui rDNA on ka (sai ka see prooviks ostetud, kuid ilmselt läheb mingi hetk müüki).

 

Aga DNA200 seadmetest - minule meeldivad originaal rDNA ja Reuleaux, ilmselt kui endale ostaks, siis võtaks Reuleaux. Kas mõni Eesti müüa plaanib ka selle sisse võtta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

SX mini on küll väga hea seade, kuigi on 1x18650 ja hiinakas :) Parem kui rDNA on ka (sai ka see prooviks ostetud, kuid ilmselt läheb mingi hetk müüki).

..

Seda ei saa enam päris "hiinakaks" nimetada. Ja ka hind on vastav. Aga 1 aku lihtsalt ei toida enam piisavalt uuemaid paake.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah 1*18650 max W lagi on ~80W ringis kui sellest väheks jääb siis on võimsama akulahendusega tükki vaja.
Mina olen omale meeldiva tsooni leidnud 40-60W ja sellest täiesti piisab. Saab korralike dual coile teha ja ka subtankidega häta ei jää.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on küll üx suur BS jutt, et ühe 18650 akuga masin on sobilik vaid tagavara modiks    (psühho)

jutt jummala õige  kõik oleneb mida sa tõmbad ja takistusest  

Share this post


Link to post
Share on other sites

No sapakaga ka 200km/h ei sõida, selleks ikka paremat autot vaja.

Selles valguses ego pulgad tuleks üldse ära keelata    :?

Tuimalt pakun, et 95% ei kasuta 2 akuga modisi ega hakka kasutama @80+watti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvitav palju see Reuleaux kaalub? Suvel tõenäoliselt võib sortside taskus selle kandmise unustada?! Teisalt, kas need uued li-po akud ei ole paremad kui lithium-ion akud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

148+3x43=277gr

Raskemad küsimused on laadimise ja akudega seoses:

kuidas laadida akusid modist väljaspool; kas balanseeritud laadijaga? Milline sobiks?

Kas akud peavad olema tähistatud ja minema alati samale kohale? või on see suva, kui balansiga laadida?

Kui kaua reloo üldse laeb oma kolmikut, ööga ikka saab tehtud?

Kas akud võib modi abil ette laadida, siis välja võtta ja tagavaraks panna?

 

Aga mis lipo või tava 18650 liitiumi osas - just lugesin et lipo kasutamine on veipimisel praktiliselt eksperimendi staadiumis veel. Pisut kõhe..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...