Jump to content
E-sigareti foorum
Vapefly

Kust saada Eestis nikotiini soolasid

Recommended Posts

Välismaa foorumites on viimasel ajal väga palju juttu nikotiini sooladel põhinevatest vedelikest. Kas kusagilt Eestist on võimalik ka juba kas ametlikult või mitteametlikult neid osta?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikotiinisoola keskmine kangus on üldjuhul 25-60 mg/ml.

Ametlikult need kuskile Eestis müügile ei tohiks tulla, sest Eestis on keelatud üle 20 mg/ml nikotiinisisaldusega e-vedelike müük.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma tulen ka kindlasti neid katsuma :D 

Ma tean, et need mulle tõenäoliselt meeldivad ja siis on kohe probleem, et see neetud 20mg kangus ei ole mulle üldse sobiv kangus :@ 
Aga eks kindlasti Tallinnast maksima parklast leiab mõne Vikotri, kes bemmi pagassist abi saab anda - toll ka nüüd ju netti kolind :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
43 minutit tagasi, jeesus188 kirjutas:

loll küsimus, aga kas seda siis lahjendada ei saa või mis krd elukas see üldse on? 

Sama küsimus minulgi?! Mille poolest see nii eriline või teistmoodi on? Usa youtuberite videost olen aru saanud, et eriliseks teeb nicsoltsi ainult see, et see pole kurgule nii karm kui ... . Ja see ongi kõik?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lühidalt on nii, et nikotiin on aluseline ja seepärast on see kurgus tunda. Mida rohkem seda on, seda karmim. Praeguste vedelike sees peab selle aluselisusega tegelema sinu organism, ehk siis pH-d normaliseerima.
Nikotiini soolad tähendavad pmst seda, et nikotiin on sama, nagu ikka, kuid sinna lisatakse soolasid ehk happelisust (täpselt ei tea mida, pole keemik), mis neutraliseerivad nikotiini aluselisust.
Tänu sellele on võimalik tarbida suurema nikotiinisisaldusega vedelikke.
Miks see hea on? Ei pea veipima 30ml-1L vedelikku päevas. Saab kenasti mõne mahviga nikotiinivajaduse kätte.
Vapista ja Maitsev Aur poodidesse saabub mõne aja pärast POD süsteemiga seade ja ka vedelikud, mis on nikotiini soolaga. 
Olen praeguseks ise mitu POD-i ära tõmmanud ja no kõvasti langeb veibitava vedeliku hulk.

P.S
Kuna algul annad ikka minna, nagu tavalise seadmega ja selle tulemusena on korralik nikotiinilaks esimene kord suht garanteeritud.
Kõhu paneb ka usinalt käima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina olen proovinud 50mg ~80W otse kopsu ... rohkem ei tee :D... see oli nagu rongi alla jäämine ... tähed, kuu, tunnel jne .. õnneks kestis ainult 2-3 minutit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vanad Ego pulgad tuleb soola proovimiseks välja otsida :D 

Quote

Nic Salts are for use in HIGH-OHM, LOW-WATTAGE DEVICES, and is NOT recommended to be put into a sub-ohm device AT ALL, as the concentrations of nicotine are high enough to cause a nicotine overdose. Please do your due diligence when making your purchase to ensure that the device you are getting is compatible with Nic Salt delivery. We recommend units that are utilizing coils at 1.8 ohms and up to 12 watts of power .

If you're looking to cloud chase, or are using your vape recreationally, please DO NOT purchase Nic Salts. Using Nic Salts in a sub-ohm device can be dangerous to your health, and is not meant to be chain vaped. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

arvestades seda, et kolinud 18mg--->4mg, siis ilmselgelt nikotiini kangus veipimisel on muutunud mulle teisejärguliseks.  Nulliga küll ei kannata tõmmata, aga mingit pilvelaksu pole ka vaja. Üledoosi mälestused pole kõige meeldivamad.

Aga lahjendamise küsimusele keegi ikka ei vastanud (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui saad baasi siis segad nagu ikka või paned 250mg puhtalt  :!:

Quote

To wrap things up here is a summary of the pros and cons for vaping nic salt ejuice. 

Pros

✔ Smoother Hit
✔ Faster Absorption Rate
✔ Higher Nicotine Strengths Available
 

Cons

− Overwhelmed by too much nicotine
− Need different device for higher strengths
− More Expensive

https://liquidnicotinewholesalers.com/nicotine-salts.html

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mulle tundub, et väike seade ja nikotiini soola kasutamine on peamised asjaolud, miks JUUL üle lombi meeletut edu naudib.  Varju pool asjast on see, et sel on tohutu populaarsus alaealiste hulgas. FDA on suhteliselt tagajalgadel ja nimetab olukorda "epideemiliseks". Kui JUUL ja teised sarnased kohe-kohe FDA-le ei tõesta, et nad suudavad vältida müüki alaealistele, siis hakatakse käsi väänama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meil on ta pigem selle ideega, et suitsetajatel on sellele ülilihtne üle minna. Lihtne kasutada ja nikotiini annuse saab piisava. Ei pea "viimast pakki või blokki lõpuni tegema" ja ei tohiks olla hirmu, et vedelik jääb lahjaks ja kõrvale tehakse ikkagi suitsu, et saada piisav kogus nikotiini. Alaealistele pole kunagi müünud ja tohutu edu nimel ei hakka müüma ka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 tund tagasi, kivi3 kirjutas:

Mulle tundub, et väike seade ja nikotiini soola kasutamine on peamised asjaolud, miks JUUL üle lombi meeletut edu naudib.  Varju pool asjast on see, et sel on tohutu populaarsus alaealiste hulgas. FDA on suhteliselt tagajalgadel ja nimetab olukorda "epideemiliseks". Kui JUUL ja teised sarnased kohe-kohe FDA-le ei tõesta, et nad suudavad vältida müüki alaealistele, siis hakatakse käsi väänama.

JUUL oleks juba ammu Euroopas ka, aga just see TPD 20 mg/ml kanguse piirang jääb sellistele seadmetele ette.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tõstan siis teemat ja annan teada, et Vapista esindustes nikotiini soolad täitsa olemas!
Tulge kaema!
Tartus Rüütli 18 ja Tallinnas Reisijate 9 (Balti Jaama Turu parklas on pood) Parkimine 1h tasuta ja täitsa poe juurde saab mugavalt parkida :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...