Jump to content
E-sigareti foorum

Recommended Posts

No enam mul ju vaja pole seda mahla...tagasi saatmine ka jebi.., tulgu ise järgi :)

 

-- 10 Mär 2014 16:06 --

 

Pealegi arve juba ka ära kustutatud...kuhu mida maksta..veebilehel pole ka mingit infot minu arve kohta, täna proovisin uuesti tellida..mõned pudelid..jäi ilusti ostude ajalukku märge maha...,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oeh, suitsuandurid ja nende tundlikkus - aasta alguses oli kuidagi rahulikum.

Stockholmi laeval läks kajutiandur häiresse, jaanuaris sellist asja ei juhtnud.

Ok, uued reeglid selged(ainult välidekil ja kindlas baaris tohib e-suitsu teha, kajutis enam mitte) kolisime siis e-suitsuks lubatud kohta. Seal tuli veel suurem ikaldus, teenindajad käisid karjakaupa vaatamas peale anduri häiresseminekut, et kas tegelikult ka pole päris suits.

WAE+kaifun combo sai taas meeldivaks kui lõpuks Tallinnas sadamahoonest välja sain ja watid jälle normaalseks keerasin.

Kilekott teibiga suitsuanduri peale. Sai seda kunagi endal kodus korduvalt tehtud, kui vesipiipu sai tõmmatud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valasin 50ml pudelist ümber 10ml pudelisse ja tila tuli eest ära ning pool pudelit kätele kohe - kiire pesu ja eluvaim jäi sisse , aga 25ml Hangsenit läinud :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Valasin 50ml pudelist ümber 10ml pudelisse ja tila tuli eest ära ning pool pudelit kätele kohe - kiire pesu ja eluvaim jäi sisse , aga 25ml Hangsenit läinud :(

Ähh mis sul oli minig jõhkralt kange Hangsen? 18mg ei tee küll midagi.... ma muidugi leotanud pole aga lekivad vahest asjad ikka ju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma suht tihti kogemata joon vedelikke, kuna STV coili tihend ununeb ära või kaob ära.. ja siis on veits kallutades pool paaki jälle suus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ka 18mg - lihtsalt sellist kogust pole varem korraga õnnestunud ümber ajada .

Valasin 50ml pudelist ümber 10ml pudelisse ja tila tuli eest ära ning pool pudelit kätele kohe - kiire pesu ja eluvaim jäi sisse , aga 25ml Hangsenit läinud :(

Ähh mis sul oli minig jõhkralt kange Hangsen? 18mg ei tee küll midagi.... ma muidugi leotanud pole aga lekivad vahest asjad ikka ju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

saan kah siis kirjutada miskit siia... K-maxi pooleks istumine ei tundunud piisavalt hale selleks et siia kirjutada aga kohe järgi sellele tuli ikka hea laks ära...:D nimelt siis liimisin oma k-maxi just kokku ja mõtlesin et prooviks siis midagi uut... ei tea kust tuli mõte segada üks paagitäis baasi naturaalse apelsiniõliga...:) mõeldud tehtud... ilus kollane värv ja puha...:) esimesed mahvid ja ikka jumalast apelsin mis apelsin... kimusin siis päeva kaks... ja hakkas nagu üle viskama... mis seal ikka muud kui et vana coil välja, ic30s ilusasti puhtaks pestud ja nagu kõik ok... uus mahl sisse ja juba paitab harjumuspärane parlamendi/ry4 segu mu hingetorusid... ca 10 minuti pärast uut doosi võttes tunnen et krt... nagu apelsini maitse juures... paak lahti ja krt terve paak haiseb apelsini järgi... kordasin siis juba tuttavat protseduuri... ja ikka sama jama... esimesed paar mahvi ok... 10 mintsa pärast juba apelsin juures... nüüd siis lausa keetsin kõik ic detailid läbi ja jätsin kuivama... algul kõik nagu jumala puhas ja ei miskit lõhna... ja mis te arvate mis 10min hiljem oli...:D et peab vist varsti spezzi poole jälle pöörduma...:D viimane kord kui miskit sellist kraami katsetan...:D ahjaa... tegu siis loranni natural orange oil nimelise tootega...

NB! maitse oli sellgipoolest hea... (Y) kuni kopa ette viskas...:D

 

-- 18 Mar 2014 18:52 --

 

vabandan ohtrate punktide pärast... ma sellekohapealt lihtsalt imelik...:D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

kui vana coili kasutad, siis müts on see mis aroomi endasse imeb.

 

Sent from my GT-P3100 using Forum Fiend v1.1.7.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajameelsus 101.

 

niisutasin dripperi vatti.... mängisin mingit mängu, tahtsin puhvi võtta. jõle kibe oli... Unustasin korstna peale keerata ja läksin huulega vastu kuuma coili :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiirelt tõmbasin täna jaki peal, et õue minna. Jaki taskus oli eVic+Kayfun kooslus. Suure kiiruga muidugi suutsin endale kaifariga piki kukalt tõmmata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui asjad terveks jäid, siis on hästi... :D see evicu ja kaifuni kooslus on väga meelas lendamise peale... eriti jope selga panemisel... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hilja öösel, kui pärast suurt pesemise ja coilimise workshop'i lauda koristasin, otsisin kohta, kuhu ohutult Nemesise magnetid panna. Mul on üks nõukaaegne tugev 10x10x20cm metallkarp, milles igasugu veibividinaid riiuli otsas hoian. Otsustasin magnetid selle karbi kaane sisemise poole külge panna. Mõeldud-tehtud, kusjuures magnetite "pakk" hüppas veel vahetult enne metallpinda sõrmede vahelt ise sinna kinni. Tahtsin neid natuke nihutada, no mida? Kuna nad üksteise otsa pakitud, siis nii tugev tõmme tekkinud, et tõsiselt raske oli neid sõrmedega lohistada. Hmm, aga kuidas ma nad nüüd üldse siit lahti saan? Kangutasin nii- ja naamoodi, aga nuta või naera. Proovisin ka teiselt poolt kaant tugeva magneti vastaspoolega nende jõudu kahandada. Lõpuks kasutasin ära asjaolu, et kaane siseküljel on üks metallklamber -- üle selle libistades sain magnetid pinnalt lahti ja kätte.

 

Rehkendusülesanne: mul oli 10 magnetit ja neist 3 andsin tripp'ile, mis jäi järele? Õige vastus on -- üks magnet ja liiter Borjomi't.

 

 

[attachment=0]magnetid.jpg[/attachment]

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eile proovisin akut laadida selle laadijaga mis lavatubega kaasa tuli, et kontrollida. Panin siis aku pesasse ilusti ja lähen voodisse, järsku oli mingi pragin, ehmatasin aga ei saanud aru mis oli, silmas uuesti kinni siis ja mõne aja pärast uus pragin aga jõulisemalt, tormasin ja panin tule põlema. Aku laadija kärssas, aku oli tulikuum ja tänud, et nii läks , et kontrollisin ja ostjale kaasa ei läinud

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mina neid noname laadijaid ei julge kasutada, eriti veel üxi jättes. Enda oma andsin sõbrale, tal, phui,phui töötavad paar kuud juba. Varsti annan i2 talle ja ostan neljase laadija, kui mu oma lõpuks müüki tuleb

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kapi peal: D

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

Oioi, ära seal küll hoia, pane ikka padja alla (psühho)

Tegelt, viska minema, mis sa loodad seda veel kasutada või?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...