Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
JazZ

Innokin Iclear 30

Recommended Posts

30s puhul meeldib mulle lahtisem tõmme... otsi saab ka vahetada nii kuida tuju on... aga jah mul ka probleem paari päevaga läheb maitse ära... lähevad kõrbema. Tavalise 30 coili pesemine + dry burn toimib ideaalselt --- mõnda juba vbla 4-5 korda pesnud aga 30s ... dry burni ajal annab otsad. 3tk proovinud teha pole veel õnnestunud. 30s kenam ka aga ma ei suuda nende coilidega läbi saada :( .

Share this post


Link to post
Share on other sites

30s puhul meeldib mulle lahtisem tõmme... otsi saab ka vahetada nii kuida tuju on... aga jah mul ka probleem paari päevaga läheb maitse ära... lähevad kõrbema. Tavalise 30 coili pesemine + dry burn toimib ideaalselt --- mõnda juba vbla 4-5 korda pesnud aga 30s ... dry burni ajal annab otsad. 3tk proovinud teha pole veel õnnestunud. 30s kenam ka aga ma ei suuda nende coilidega läbi saada :( .

Ma olen täpselt vastupidist kogenud, õige maitse tuleb alles paari päeva pärast välja :) Nii oli see ka vanema 30'ga.

 

Dryburn pole minu jaoks kunagi toiminud, mitte ühegi clearoga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hei.

 

Ega keegi tea, kas 30B ka eesti jõudmas on millalgi varsti või on jõudnud juba. Huvi pärast tahaks ära proovida täitsa :P

Peaks lähiajal FastVape'i müügile jõudma. Täpset aega ei oska lubada, ennustaks järgmist nädalat.
coilid ka?

Anna siis märku kui kohal (Y)

Tuli välja et saadetis on juba reedest saati eestis ja toll olevat selle "pistelisse kontrolli" võtnud :-)

Seega on võimalik et iClear 30B jõuab juba see nädal kohale...

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

peaks ka reedel või esmaspäeval kohal olema - nii 30B kui 16B ja coilid neile :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hei.

 

Ega keegi tea, kas 30B ka eesti jõudmas on millalgi varsti või on jõudnud juba. Huvi pärast tahaks ära proovida täitsa :P

Peaks lähiajal FastVape'i müügile jõudma. Täpset aega ei oska lubada, ennustaks järgmist nädalat.
coilid ka?

Anna siis märku kui kohal (Y)

Tuli välja et saadetis on juba reedest saati eestis ja toll olevat selle "pistelisse kontrolli" võtnud :-)

Seega on võimalik et iClear 30B jõuab juba see nädal kohale...

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Nüüd tuli välja et toll oli DHL'i juba reede hommikul ladustamisteate saatnud ja DHL oli unustanud selle mulle edasi saata... Nojah, mis ma oskan öelda. Huvitav kaua oleks aega läinud kui ma poleks ise tolli helistanud ja küsinud et milles probleem on? DHL oli eile veel täiesti kindel et pakk ootab tolli kontrolli.

 

Igaljuhul peaks iClear 30B homme minuni jõudma, eeldusel muidugi et seda pakki nüüd kuskile ei unustata.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas pikkus on võrreldes 30s-ga?

 

-- 16 Jaan 2014 11:01 --

 

Ja kas huulik on vahetatav 30, 30s ja 30b vahel?

30B on 6mm lühem kui 30S (mõõtsin clearo kõrgust ilma huulikuta)

 

30S'i huulik sobib 30B'le.

Tavaline 510 huulik sobib 30B'le.

Vana 30 huulik saab küll otsa keerata, aga mitte lõpuni ja minu meelest laseb ta õhku vahelt läbi, seega ilmselt ei saa kasutada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas pikkus on võrreldes 30s-ga?

 

-- 16 Jaan 2014 11:01 --

 

Ja kas huulik on vahetatav 30, 30s ja 30b vahel?

30B on 6mm lühem kui 30S (mõõtsin clearo kõrgust ilma huulikuta)

 

30S'i huulik sobib 30B'le.

Tavaline 510 huulik sobib 30B'le.

Vana 30 huulik saab küll otsa keerata, aga mitte lõpuni ja minu meelest laseb ta õhku vahelt läbi, seega ilmselt ei saa kasutada.

mul hakkas 30S ots tavalise 30 otsas lurisema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, kohe tellin (esiga)

 

-- 16 Jaan 2014 11:41 --

 

Homme õhtul siis mekin (psühho)

Tänud tellimuse eest! Pakk saab täna teele pandud.

Anna siis ikka foorumis ka teada kuidas toimib. Ma katsun täna ära proovida ja annan ka teada kuidas tundub.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, kas 30B tuleb täita alt? :roll:

Pole ammu teisi kasutanud (psühho)

Jep, alt jah. Nagu enamus bottom coiliga clearod.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

30b on suht ok, aga närvi ajab mind. Ilgelt luriseb, lurisemine lõppeb sama kiirelt kui algab, täiesti lamp kohapealt. Alt läheb märjaks, mõnikord natukene, enamjaolt palju.

Maitse on hea ja kärsakat pole kordagi saanud. Krt kui ei luriseks ainult, rõve. :x

Niisama ei taha coili vahetada, vb see kaotab lurina ära

Share this post


Link to post
Share on other sites

Herr Jeeusele 30b ei sobinud ja saime kaubale. Nüüd ma ise selle omanik.

Paar tähelepanekut:

Üle 6,5w eriti ei kannata, hakkab kõrbekat viskama.

Väga, VÄGA tundlik temperatuuri erinevustele. Õuest tuppa tulles 100% lurinat ja vettib nagu nümfi seesamune. Kuid siseruumis, pole paha, täitsa adekvaatne clearo. Tavalise 30 pööratav ots sobib ideaalselt.

Airflow keskmine, maitset ka nagu on. Ise rahul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Näpunäited IC30b kohta. Õues olen ikka tavalise IC30´ga. Kodus aga B´ga, kuna sealt hakkas lõpuks nauditavat maitset tulema. Alguses ei saanud aru, aks dry hit või viskab hangseni RY4´l tubakamaitse üle (psühho). Hakkasin siis paari kiu haaval õhemaks kiskuma vicke, kuniks nüüd normaalne maitse lõpuks :D

Ei saanud ka loomsete katsete vastu ja pidin ühe coili laiali kiskuma. Peris kepp seda teha, kuid kui teha mõistusega, siis võimalik. Pmt oleks ka võimalik ise sinna coili keerata, kui n. ühe augu dummy vickiga kinni panna, kuid eks lihtsam ole uus osta :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Näitan siis kuidas endale plastikust drip-tipi tegin, ehk kedagi huvitab veel. Leidsin sahtlist juhuslikult kunagi vedelema jäänud drip-tipi, See on Spezzi stardikomplekti aurusti küljest.

Üleval siis iclear30 Drip-tip, all Stardikomplekti oma.

Posted Image

Tõmbasin näpitsatega pildil näha metall otsa mis aurustisse sisse läheb küljest ära.

Posted Image

Seejärel panin mõlemad drip-tipid kõrvuti ja vaatasin pikkuseid, enne proovisin kas keere sobib iclear30 külge. Pikkus peab ilmselt suht täpne jääma kui seda teemat lugeda, liiga pikk jääb siis lükkab selle kummimütsi laiali seal sees ja hakkab lurisema. Kui liiga lühike jääb siis hakkad lihtsalt vedelikku suhu tõmbama. Lõikasin mingi würthi multitooliga, Ja jätsin esialgu varuga,et pärast saaks veel viiliga töödelda ja sobiv pikkus leida.

Posted Image

Pärast lõikamist eemaldasin selle plastikupuru igaltpoolt, Viilisin veel viiliga natuke lühemaks ja vaatasin,et sobib ilusti aurustajasse, ei lükka mütsi laiali ega ei ole lühike. Panin külge ka muidugi selle rõngas tihendi mis pildil iclearil on, mustal ei ole.

Itaste mvp küljes näeb siis välja selline

Posted Image

Kui postitus siia ei sobi siis võite ära kustutada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Itaste mvp küljes näeb siis välja selline

(Y) andsid just hea idee järgmiseks nokitsemise projektiks. Ammu mõelnud, et tahaks ühele iClear30-le plastist huulikut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu närvilise tõmbamis-stiiliga sobib kõige paremini 30B. Tavaline 30 on pingereas järgmine, kuigi kipub lurisema, kui hoogu satun. 30S on nagu keskeakriisis abikaasa - enamasti on nagu on, suvalisel hetkel on alt märg.

 

Olen tähele pannud, et erinevad clearod toovad esile erinevaid maitsenüansse. See on muidugi puhtalt minu isiklik arvamus. Kanger kipub üle 7W kõrbema, aga samas annab näiteks Shade-vedelikul välja maitseid, mida teistel clearodel pole. Kanger kuumeneb minu stiili juures liialt. Vivi Nova perekond on klass omaette. Olgu ühe või kahe spiraaliga, ikka töötab. Disain võiks kenam olla. Aga eks mulle meeldivad emad, kellel on kenad tütred.

 

Aegajalt kasutan kartosid ka. Võrreldes teistega on maitse mahedam, aga kui sama vedelikku proovida Kangeri, Vivi Nova, iCleariga, siis tekib alati küsimus, miks ma pean vaeva nägema karto ettevalmistamiseks, kui näiteks Kanger annab nüansse rohkem. Karto suurim häda minu jaoks on, et mingil suvalisel hetkel läheb umbe.

 

Ja sealt ta tuleb: Aspire Nautilus!

Iga senti väärt

Minu stiiliga pole veel lurisenud.

Ostke fastvape.eu st

http://www.fastvape.eu/aspire-nautilus-p-119.html

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ühendus kehva, ilmselt keskmine post ei ulatu ja selle tulemusena ei teki kontakti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peaks mainima et iclear 30s on ikka maitse poolest suht rõve :/

Ma ei tea, ju ma ei oska või ei taha aga ei suuda kuidagi head maitset sealt välja imeda. Selline nagu natuke kõrbe või siis vaiba maitse juures.

Peaks lähiajal saama tavalise iclear 30-ne. Eks näha kas on parem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei saanud ka loomsete katsete vastu ja pidin ühe coili laiali kiskuma. Peris kepp seda teha, kuid kui teha mõistusega, siis võimalik. Pmt oleks ka võimalik ise sinna coili keerata, kui n. ühe augu dummy vickiga kinni panna, kuid eks lihtsam ole uus osta :D

Endal oli 30b-l kohe mingi veidi vigane coil otsas, kord töötas kord näitas et pole clearot otsas evic-uga.

Katse mõttes üritasin siis ise sinna dual coili teha(esimene coili keeramine siis ültse minul).

Ei saand kuidagi hakkama, koguaeg lühises.

 

Lõpuks siis mõtlesin et proovin sellsit asja, ühe traadi otsa keerasin 2 coili, keerasin ühe coili ära, väike vahe sisse ja kohe teine coil ka järgi sinna. (ma ei tea kui õige selline lähenemine on, läksid kenasti üheaegselt punaseks küll testides :D )

Vähemalt lahenes see lühise jama kuna polnud mitme eraldi coili traate vaja seal sättida.

Tuli siis 1,7 ohm coil, toimis ka ilusti.

Kahjuks on imelik kõrval maitse juures nii ise keeratud coiliga kui ka orginaal coiliga mis algse asemele sisse keerasin.

Loodan et see kaob siis ära nagu siin räägitud on et algul viskab kõrval maitsed.

Share this post


Link to post
Share on other sites

evicu keskmise klemmi tihend hakkab läbi ,inema kui kord töötab, kord mitte, eriti beel, kui näitab, et lühises.

30b aga pahatihti vaja kesmist posti tiba välja tõmmata, siis töötab ok. ei anna muidu ühendust.

 

Sent from my GT-P3100 using Forum Fiend v1.1.7.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...