Jump to content
E-sigareti foorum
e-kodanik

Huumorit elust enesest

Recommended Posts

No ittu, selle asja peab ikka suure kella külge panema!

15, ok, oleks suht vaid, ,,sišši firma,, tahab kah suveks hummerit aga 27 -jevrot (ullike)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ittu, selle asja peab ikka suure kella külge panema!

15, ok, oleks suht vaid, ,,sišši firma,, tahab kah suveks hummerit aga 27 -jevrot (ullike)

 

Ma vist regan konto sinna ja hakan jätma tagasisidet viidetega sama asja 70% odavama hinnaga juurde. Saan aru, et äri on vaja teha ja elus tahame kõik püsida aga krt kuskil jookseb ju mingi eetika piir ka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Appi! See on tõepoolest juba künism kuubis. (facep)

 

-- 20 Apr 2014 11:49 --

 

No ittu, selle asja peab ikka suure kella külge panema!

15, ok, oleks suht vaid, ,,sišši firma,, tahab kah suveks hummerit aga 27 -jevrot (ullike)

 

Ma vist regan konto sinna ja hakan jätma tagasisidet viidetega sama asja 70% odavama hinnaga juurde. Saan aru, et äri on vaja teha ja elus tahame kõik püsida aga krt kuskil jookseb ju mingi eetika piir ka.

Su kommentaarid kaovad sealt nagu s**t ihust, lisaks saad eluaegse bänni ka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bännitakse ära (psühho) usu mind. Nagu ka pole mõtet nende lõustaraamatu lehele kirjutada, saab bänni ja postitus kustutatakse. Kuigi mõnele olen seal ajud siiski pähe pannud ;) kes on sinna kirjutanud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bännitakse ära (psühho) usu mind. Nagu ka pole mõtet nende lõustaraamatu lehele kirjutada, saab bänni ja postitus kustutatakse. Kuigi mõnele olen seal ajud siiski pähe pannud ;) kes on sinna kirjutanud.

 

Ahh raisk! Kõva ju! Ma teen screenie või screen-cap'i sellest kuidas postitan mingi makes-sense jutu sinna aku alla ja siis teen screenie selest kuidas on ära kummitd. See on KÕVA lisaväärtus meie meediasse trügimise teema juures.

 

http://foorum.e-suits.eu/vabad-veipijad-vale-arusaama-vastu-t1463.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Päris hea ,,toetajaskond,, sinna tekkinud ;) Vähemalt unemployer, saab ennast välja elada, kuni bännini.

Vaevalt, et päris 4- saab aga ligilähedase summa eest kindlasti. Oskab ehk Lauri sellest akust midagi öelda või tegu noname patakaga? Ise ma netist pole leidnud, põgusalt otsisin.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis mõttes? Ise ju saatsid PM kõigile kirja, et frontaalrünnak sellele foorumile? (psühho)

See oli nali! Sa ei saagi vastutatada foorumi liikmete, foorumivälise tegevuse eest. Ja ei tehta seal kedagi maha vaid üritan aru saada, MIKS nad seda teevad, selliste hindadega ja miks valetatakse?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tehke mis tahate aga mina pole kedagi kuhugi maha tegema saatnud. Pärast tullakse mulle kõrisse.

uff, ära põe. kui miskit on, näita näpuga mu poole ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma leian, et üks hea asi selle liig kasumi võtmise juures siiski on. Sellepärast, et mina ja veel mõned on olnud lambad ja pimesi ostnud neilt oma esimesed kamad, on neil pappi teha PÄRIS korralikku promotööd ja viia inimesteni mõte, et võiks proovida analoogist loobuda. Seega ma arvan, et its not all that bad...still kinda bad tho :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurb tõdeda, mul skysmokest kergelt kahju, missiis, et enamus vastused "skysmoke" poolt on suhtumisega, et mõni konkurent üritab mustata. Selle peale ei tule, et mõni eestlane võiks kaasmaalasele head tahta ja ei taha, et kaasmaalane nii hullusti pügada ei saaks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei soovita vatiga tooteid kuna vati kokkupuutel kuumuti elemendiga kõrvetab vatiini ja saate isegi hullema laksu kui tavalisest suitsust! :shock:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei soovita vatiga tooteid kuna vati kokkupuutel kuumuti elemendiga kõrvetab vatiini ja saate isegi hullema laksu kui tavalisest suitsust! :shock:

 

Hahahaha, see oli SKYSMOKE poolt küll hea vastus.... :) Ise nad vist coile ei keera ja ei ole ka teema kohta vist uurinud. Skysmoke foorumil Kasutajaid kokku 3612, tükk maad rohkem, kui siin foorumis. Ja need on kõigest foorumi kasutajad. Vaevalt et seda foorumit niisama lampi kasutataks..... Kui unemployer ja scuall välja arvata. Kliendibaas on neil järelikult vägev. Ei tahaks küll kehvasti õelda, aga noh.... määä....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krt andke teada kui kusagilt väga puusse panen (psühho) foorumis.

Vati asemel võib väga edukalt kasutada ka silica wicki. Meetri hind keskm, euri ligi, sõltuvalt struktuurist ja paksusest. Ebay abiks.

Pealegi, mitte tavaline vatt vaid puuvill, sest paljud vatid on kooriga valgendatud ja neid eriti sisse ei hingaks. Öko poed jällegi abiks või vesinikuga valgendatud vatt.

Puuvillaga RBA annab parema maitse kuid vajab ka paremat näpuosavust vastavalt kasutatavale RBA´le. Liiga vähe, siis hakkab saama dryhitte või ujutab üle, liiga palju, siis ei jõua vedelik traadini.

Ei tasu neid RBA´sid karta. Minu viimase kahe kuu kulu nn. põletite peale on olnud 0,5m 0,2mm kanthal a1 ja 0,5m 0,3 kanthal a1. Ning pakk vatti (valgendatud vesinikuga)

Kui coil on korralikult ehitatud siis ainult vati vahetamise mure. Kulu 2 kuu peale põletite osas mingi 3 euri ja sellega saab veel samakaua vastu pidada ennem kui vaja uut traati tellida..

Mind jäi väike näpukas tohutult häirima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ega eriti mitte. Ma vähemalt üritasin. Kindlasti nüüd visatakse kodus aken sisse vmi. Jama ju, kui keegi leiva kallale läheb ja lambaid õpetada üritab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oskab ehk Lauri sellest akust midagi öelda või tegu noname patakaga? Ise ma netist pole leidnud, põgusalt otsisin.

Meie akudega varustaja ei osanud selle pulga kohta midagi tarka öelda. Tootjaks on DK Industrial asukohaga Shenzhen Hiina. Tootja koduleht http://www.dkbattery.com/en/index.asp

 

Meie suudaksime sellise aku Eestisse tuua ca 3,64€-ga (sisaldaks tolle, transporti jne). Xtar 18350IMR jääks hinnalt ikkagi tunduvalt odavamaks :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...