Jump to content
E-sigareti foorum
e-kodanik

Huumorit elust enesest

Recommended Posts

Kas on mõtet nendega tüli norida? Nad on piisavalt pappi kokku ajanud, et jälle foorumit kiusama hakata ja varsti peab võibolla siin advokaadi palkamiseks korjanudse korraldama....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas on mõtet nendega tüli norida? Nad on piisavalt pappi kokku ajanud, et jälle foorumit kiusama hakata ja varsti peab võibolla siin advokaadi palkamiseks korjanudse korraldama....

mis kohaga sa mõtled.

freedom of speech and all that shit.

keda huvitab, ma võin neid emasteks vägistajateks ka sõimata kui tahan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaadake, mis ufo mõtleb sellest veel.. Ise küll sellist reklaami ei sooviks.

Ilma lingita veel, aga omapäi roppu reklaami teha?

Kirjavead ja ropendamine on need, mis selle sõnumi ilmselt ära nullivad ja prügikasti suunavad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas on mõtet nendega tüli norida? Nad on piisavalt pappi kokku ajanud, et jälle foorumit kiusama hakata ja varsti peab võibolla siin advokaadi palkamiseks korjanudse korraldama....

Täpselt. Kui s**t ventilaatorisse lendab siis on pipid kõik, kes piisavalt lähedal sattusid olema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vaadake, mis ufo mõtleb sellest veel.. Ise küll sellist reklaami ei sooviks.

Ilma lingita veel, aga omapäi roppu reklaami teha?

Kirjavead ja ropendamine on need, mis selle sõnumi ilmselt ära nullivad ja prügikasti suunavad.

Mina pole palunud kellegil midagi postitada. Ma ei saa hakata keelama teisi. See igaühe oma asi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ufo räägib õigust ja samas ka Gonadz.

Ma muidugi ei tea tagamaid, kuidas taevasuits enne sellele foorumile kannale astus , aga eestis kehtib sõnavabadus ja advokaadi jaoks pole vaja raha koguda, kuna osad bürood vaatavad asja üle ja esitavad kahjunõude hoopis. (nende tulu on siis olenevalt summast 10-20%)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laim on väga lai mõiste, seda saab väänata paremale ja vasakule. Ufo ei saa kohe kindlasti mingit jama endale kaela, see võrduks samaga mis ma paneks sinna nicorexi reklaami ja nad annaks nicorexi kohtusse, kuigi mul pole selle firmaga mingit seost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See toode vist on mõeldud naistele?!

[attachment=0]tapatalk_1399198097373.jpeg[/attachment]

Ime mahlad välja (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

kirjavead?

bljää. no parandage.

eesti pole mu emakeel, pole seda koolis õpinud...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere vapers Eesti oleme E-Liquid Maailm meie varu osadeks maitsed Hangsen E-Liquid ja Elektroonilised sigaretid alates kaubamärke nagu Innokin, Kanger, Vision.

 

Me laev Eestile ja kogu Euroopale odav kohaletoimetamise kulud.

 

Elagu guugli tõlge (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere vapers Eesti oleme E-Liquid Maailm meie varu osadeks maitsed Hangsen E-Liquid ja Elektroonilised sigaretid alates kaubamärke nagu Innokin, Kanger, Vision.

 

Me laev Eestile ja kogu Euroopale odav kohaletoimetamise kulud.

 

Elagu guugli tõlge (facep)
Lugesin ka :D ise nad on kusjuures väga rahul sellega :D

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere vapers Eesti oleme E-Liquid Maailm meie varu osadeks maitsed Hangsen E-Liquid ja Elektroonilised sigaretid alates kaubamärke nagu Innokin, Kanger, Vision.

 

Me laev Eestile ja kogu Euroopale odav kohaletoimetamise kulud.

 

Elagu guugli tõlge (facep)
Lugesin ka :D ise nad on kusjuures väga rahul sellega :D

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

 

 

Link or gtfo

 

Edit: Leidsin... xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha!

 

Posted Image

Ma pidin ainult kolm korda "videole" klikkima, et enda arusaamisvõimele adekvaatne hinnang anda. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tra sellest ei ole võimalik üle saada lihtsalt.

"Õu Öörmas, kän ai?" "Jes ju kän!" ILGE kuradi brüsseli boss ma ei või xD

Ja kes see kurat helistab poliitikule ja küsib selliseid asju üldse? "A tunned muidu väilsma keeli rääkivaid tüüpe ka vä?"

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tra sellest ei ole võimalik üle saada lihtsalt.

"Õu Öörmas, kän ai?" "Jes ju kän!" ILGE kuradi brüsseli boss ma ei või xD

Ja kes see kurat helistab poliitikule ja küsib selliseid asju üldse? "A tunned muidu väilsma keeli rääkivaid tüüpe ka vä?"

 

http-~~-//youtu.be/_63IwEHdx5g

Irw, mul oli samamoodi wtf, kui ma seda reklaami esimest (kuna ma seda siin ei vaadanud, siis hetkel ka viimast) korda nägin. Üldiselt on poliitikuid valimiste eel naljakas jälgida, vaesekesed on nõus mida iganes ära tegema, et pildis olla ja meediakajastust saada, kahju kohe neist. Ei tea, kas peaks palgakest neile jälle juurde panema, et vaesekestel parem tuju oleks? (facep)(lamp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tra sellest ei ole võimalik üle saada lihtsalt.

"Õu Öörmas, kän ai?" "Jes ju kän!" ILGE kuradi brüsseli boss ma ei või xD

Ja kes see kurat helistab poliitikule ja küsib selliseid asju üldse? "A tunned muidu väilsma keeli rääkivaid tüüpe ka vä?"

 

 

Irw, mul oli samamoodi wtf, kui ma seda reklaami esimest (kuna ma seda siin ei vaadanud, siis hetkel ka viimast) korda nägin. Üldiselt on poliitikuid valimiste eel naljakas jälgida, vaesekesed on nõus mida iganes ära tegema, et pildis olla ja meediakajastust saada, kahju kohe neist. Ei tea, kas peaks palgakest neile jälle juurde panema, et vaesekestel parem tuju oleks? (facep)(lamp)

No kui vähemaks võtta siis on varsti veel suuremad j***ud seal... te ei usu, et see on võimalik???... aga mina küll usun, et on veel hullemaid :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onon kindlalt on. Ansipi lifti lugu ei jää ka alla. Krt peaks ju pappi olema noh, ei saa siis palgata normaalset agentuuri reklaami tegema...nagu Tele2 näiteks palkas. Vanadel kvartali kasumi tõus pea 70% :D Mul häbi maksta oma maksueruod sellise jura eest xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

e-sigareti maailmas toimub pidev areng ja kasutusvõimalused laienevad, fasttechis on müügil vibreeriv e-Go kit.

 

http://www.fasttech.com/products/1411/1 ... tarter-kit

Midagi naistele? :D Samas võiks siis olla juba 26650 akuga vibreeriv mod, paljudele tüdrukutele ei paku selline peenike pliiats midagi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

e-sigareti maailmas toimub pidev areng ja kasutusvõimalused laienevad, fasttechis on müügil vibreeriv e-Go kit.

 

http://www.fasttech.com/products/1411/1 ... tarter-kit

Midagi naistele? :D Samas võiks siis olla juba 26650 akuga vibreeriv mod, paljudele tüdrukutele ei paku selline peenike pliiats midagi :P

no tule appi :D vahepeal oli mingi arutlus et raudselt tuleb ja nüüd ta olemas on, varsti box mod dna30ga mis vibreerib

 

Sent from my MI 2A using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...