Jump to content
E-sigareti foorum
e-kodanik

Huumorit elust enesest

Recommended Posts

Tal app, mis lülib mikri välja :D

Kuulatakse, kuulatakse, sul militar peaks olema teada, andsid ise ju allkirja (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pakkisin kasutaja Siim1989 paki ilusti ära. Lubas teine naise järele saata. Kena pakike, siltidega ROMED ja kaunistatud Justin Bieberi piltidega. Nummi, tegi meele rõõmsaks see pakkimine.

kus see smartpost siin kirjas on ???????? (lamp)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Re: Huumorit elust enesest

Postby Scuall » 02 Apr 2014 23:13

 

Smartpost* Ei nooli võõraid naisi.

(psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naine tellis lapsele Sportsdirectist ratta, ühtlasi ka sõbranna lapse jaoks sandaalid. Ootas pakki, silm punnis, uuris iga päev trackingut -- nagu meiegi oma igapäevast kama Slowtechist ootame. Täna tuli kuller ja ulatas 40x50 cm kotikese. Sellest tulid välja sandaalid ja pappkarp mõõtudega 10x12x15 cm.

 

"Nihhujassiibjaa, nanotehnoloogia", mõtlesin -- laste tõukerattad juba nii kergest kosmosematerjalist ja nõnda väikeseks pakendatavad! Koliseb küll paljulubavalt...

 

Karbist ilmus hiigelsuur Sportsdirecti logoga kohvikruus, millel sang neljaks tükiks murdunud. Tükid kolisesidki.

 

"Nihhujassibjaatšistajapederastija", mõtlesin ma, ja tõmbasin naisele traati (lapsega maal). See vajus häälest tajutavalt ära. Ta vene keeles osavalt ropendada ei oska, lausus lihtsalt "See on küll kurb."

 

Asusin seda lolli nalja dokumenteerima. Tegin pilte igast küljest. Guugeldasin ka, tuli välja, et suur tasuta kohvikruus on standardpraktika. Enamasti pidi sang ka katki olema, et rohkem lulze oleks. Olin just sellega lõpetanud ja tahtsin eepopsima asuda, kui uksekell helises teist korda. Kuller vabandas ja ulatas karbi mõõtudega 15x25x60 cm. Ikkagi laste tõukeratas ja alles 21. sajand.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lol, hea lugu. Aga see tass mõnikord ei ole tasuta. See on by default tellimusel küljes mingi summaga ja selle mittetellimiseks tuleb linnuke maha klikkida ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saime ka Sportsdirectist tellides kruusi. Kinkisime edasi. Pole just väga kaunis kruus, mida taga nutta :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei ole küll midagi väga naljakat, kuid eile seltskonnas oma eVicut näppides vajusid inimstel karbid lahti, et mis imevidinat ma tõmban, kus display peal. Pakkusid, et ma kuskilt tulevikust pärit, et suitsul juba display olemas. :) Tegemist oli inimestega, kes e-sigaretist midagi ei tea :D Minu jaoks muidugi natuke koomiline hetk ja valgustasin neid sellel alal mõne lausega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üldiselt tänava peal vahitakse küll mis kolakat ma tõmban.Osta või väike pliiats linnapeal käimiseks.Autos istud ja popsid siis sõidetakse või mõnele teisele masinale sisse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma paar nädalat tagasi käisin Jack&Jones-is shoppamas, siis teenindaja neiu kohe uksest sisse astudes ütles, et kiva piipu.

See tõmbas korraliku jututeema üles kohe :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kahjuks või õnneks mitte, oma naine oli kõrval seppeläs.

Vahest on lihtsalt tore süütult veidi flirtida :)

Kui ma päris vaba ja vallaline oleks, siis ma oleks ta ilusti enda juurde peale tööd kutsunud ja näidanud kuidas täitmine ja laadimine toimub :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

LMAO :D

Vahest on arusaamatu mis nipiga need jänkid nt. tuumapommi valmis said :-/

Nägu nagu pizza ja 2" x 4" planguga kougib hambaid :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tegelt pole siin mingit huumorit kui ise korduvalt coili keeramisega hakkama ei saa siis on see väga abiks lahendus. Müüakse teenust mite materjali :D. Meil siin foorumis on ka rohekm kui üks hädaline olnud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...