Jump to content
E-sigareti foorum
e-kodanik

Huumorit elust enesest

Recommended Posts

Äkki soomlased tellisid partii?

Need lambad lihtsalt ei tea, et soomes pole tehtud. Mõtlevad, et kui soomekeelne, siis soomes toodetud.

Telne võimalus on, et fake, aga ei tahaks seda uskuda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei ole tükk aega nii palju naerda saanud :D . Päris hea jutuke.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tööjuurest tuleb ette, et mis inimesed need võivad küll olla, kes kellegi lõuna ära söövad, kujutan nüüd ette ja saan aru, etelu on üks seiklus. Tõesti hea tempokas lugu oli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui kellegil suuremal tootjal on käsitsi pudelite loksutamisest villand siis see pakkumine on just teile HV foorumist :D :

M: segisti/väristaja

 

Posted Image

 

Algselt mõeldud laboris igasuguste asjade segamiseks vms.

Hind: 25€

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istusime just seltskonnas ja võrdlesime oma aurumasinaid. Tuli siis jutuks ka coli keeramine ja kanthal traat. Järsku üks neiu tõusis püsti ja ütles, et läheb teeb rõdul ühe tavalise suitsu ilma anaal-traadita.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istusime just seltskonnas ja võrdlesime oma aurumasinaid. Tuli siis jutuks ka coli keeramine ja kanthal traat. Järsku üks neiu tõusis püsti ja ütles, et läheb teeb rõdul ühe tavalise suitsu ilma anaal-traadita.

sihuksed puised inimesed ajavad närvi jah veits

Share this post


Link to post
Share on other sites

Istusime just seltskonnas ja võrdlesime oma aurumasinaid. Tuli siis jutuks ka coli keeramine ja kanthal traat. Järsku üks neiu tõusis püsti ja ütles, et läheb teeb rõdul ühe tavalise suitsu ilma anaal-traadita.

See reklaam meenus kohe:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=KB_vwPIFydg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olude sunnil käisin täna tõnismäe skysmoke poes. Järts oli pikk enamus venelased kes biiti ei taju. Minu ees ostis miski neiu endale roosa lapiku e-sigareti mis ei töödanud normaalselt. Letitaga olev klienditeenindaja põhimõtteliselt ütles talle, et nii see peabki töötama ja nii vähe tossu tulema peabki, kuna see on väike aku. :oops:

Ma ei viitsinud neid vitriinide taga olevaid asju vaadata ja küsisin kohe, et andke mulle 510 keermega kõige odavam clearo või carto... (lamp)

Letitagant tuli vastus, et meil selliseid asju pole. Ma jäin suurte silmadega vahtima :shock: ja küsisin, et kas ma olen ikka õiges kohas? Sellepeale vastati, et järelikult kui tema ei tea millest ma räägin siis neil seda ei ole. Vastasin selge(ise kiirelt silmadega üle vitriini lastes) ja ütlesin andke mulle see ce4. See oli mu esimene ja viimane külastus nende poeketti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Päris hea :-) olen isegi mõelnud, et läeks kuhugi putkasse müüaid peedistama. Lõustaraamatus on mõlemad ,,turuliidrid,, mu ära blokkinud.

 

Sent from my GT-P3100 using Forum Fiend v1.1.7.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olude sunnil käisin täna tõnismäe skysmoke poes. Järts oli pikk enamus venelased kes biiti ei taju. Minu ees ostis miski neiu endale roosa lapiku e-sigareti mis ei töödanud normaalselt. Letitaga olev klienditeenindaja põhimõtteliselt ütles talle, et nii see peabki töötama ja nii vähe tossu tulema peabki, kuna see on väike aku. :oops:

Ma ei viitsinud neid vitriinide taga olevaid asju vaadata ja küsisin kohe, et andke mulle 510 keermega kõige odavam clearo või carto... (lamp)

Letitagant tuli vastus, et meil selliseid asju pole. Ma jäin suurte silmadega vahtima :shock: ja küsisin, et kas ma olen ikka õiges kohas? Sellepeale vastati, et järelikult kui tema ei tea millest ma räägin siis neil seda ei ole. Vastasin selge(ise kiirelt silmadega üle vitriini lastes) ja ütlesin andke mulle see ce4. See oli mu esimene ja viimane külastus nende poeketti.

ce4 ei ole 510 keermega ju? Ja kuidas siis saadud ce4 maitseb (öäk) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis moodi ma selle evicu otsa keeran siis? :D Ütleme nii, et parem kui mitte midagi :D Kuna mul naine ja laps juba mõleamad jonnisid siis ei saanud oodata kuni spezzi sahtel näost näkku avaneb.

Ütleme nii, et see ce4 kõlbab viimases hädas, kui tõesti miskit muud võtta pole. Nautilust vaatasid nad seal nagu ilma imet ja evic oli ka neile midagi maavälist. Tegelikult ajas mind veidi närvi ka, kui nägin et vene neiule müüdi mitte töötav seade. Kuna vene keel on mul täitsa 0 siis ei saanud ma ka vahele segada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis moodi ma selle evicu otsa keeran siis? :D Ütleme nii, et parem kui mitte midagi :D Kuna mul naine ja laps juba mõleamad jonnisid siis ei saanud oodata kuni spezzi sahtel näost näkku avaneb.

Ütleme nii, et see ce4 kõlbab viimases hädas, kui tõesti miskit muud võtta pole. Nautilust vaatasid nad seal nagu ilma imet ja evic oli ka neile midagi maavälist. Tegelikult ajas mind veidi närvi ka, kui nägin et vene neiule müüdi mitte töötav seade. Kuna vene keel on mul täitsa 0 siis ei saanud ma ka vahele segada.

evic'l peaks ikka mõlemad keermed olema nii ego kui 510. Ego keere ce4'jal.

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce4 evib siiski 510 keeret., krae on ego keerme peitmiseks. Krae ei oma keeret.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ce4 evib siiski 510 keeret., krae on ego keerme peitmiseks. Krae ei oma keeret.

Heh ongi.. vaatasin pikalt tõtt ce4'ga ... ja ongi seal krae ümber... ja 510 keere seal sees (facep) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...