Jump to content
E-sigareti foorum
e-kodanik

Huumorit elust enesest

Recommended Posts

Kuidas oli siis,talutav?

mint oli päris mõnus :P

 

lisana antud teemale

kuna mul maal siin puuküte - värske ja mõnusa õhustiku tekitamiseks on hea !paar tilka aroomi kuumale pliidirauale tilgutada (ülepingutamine on hinge mattev) :)

nelk-kaneel-karemell tekitasid odava jõulutunde :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul elektripliit, lähen panen rauad sooja.

 

Ma panen ahju grillreziimi või siis pöördõhu peale ja 250kraadi , paar tilka küttekeha peale ja ahjuuks praokile,.... peaks ka mõnusa hõngu tuppa tekitama... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

hea idee, mustika-maitse läheb täna käiku :D

päris hea oli, kuigi sai vist veits palju pandud vedelikku. leiliruumis oli väike kärsakas, kuid terve korter lõhnab mustika järgi nüüd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma panen ahju grillreziimi või siis pöördõhu peale ja 250kraadi , paar tilka küttekeha peale ja ahjuuks praokile,.... peaks ka mõnusa hõngu tuppa tekitama... :P

seda saab juba tõmmata  :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D

Võtnud siis õige mõõduga võtme vähemalt (relv)

a inime vähemalt töötas :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul selline võti olemas kuid pole veel kasutanud. Hetkel kasutan lapikut kruvikat millega hea ristpeaga kruvide kallal nokitseda, aeg lendab nii hirmus kiiresti, vahel end isegi tööle unustanud selle pärast.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kruvidega on lihtne ju - lahti saamiseks drell ja kinni saamiseks kuvalda

Share this post


Link to post
Share on other sites

Töökaaslane tuli täna seletama et tegi skyshitaga igakuise lepingu, 1 kord saab uue aku ja iga kuu uue clero koos 2 pudeli vedelikuga kuumaksuga 23euri. (facep)

Olen talle isiklikuld mingi 500 korda rääkinud et saab ka odavamalt aga tema ei usu siiani et sky vedelikest ja nõ. riistvarast paremat olemas on. Korduvalt olen oma aparaate näidanud ka ja ta ikka ei usu. (facep)

Mis teha selle lolliga? (ullike)

2 kaaslast olen suutnud võõrutada sellest mõttetust firmast aga selle tolaga on raske. :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma lahendasin asja teistmoodi, hakkasin ise müüma mõnele, neid tegelinskeid ei ole mul palju, aga enda vedeliku tõmbamise saan tasuta nii. Mõned lihtsalt ei ole netist tellijad ja selle looga kõik, isegi kui neile seletad, et 24h ja kogu kupatus on sul kohal ja sama raha eest saab palju rohkem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...