Jump to content
E-sigareti foorum
e-kodanik

Huumorit elust enesest

Recommended Posts

Sattusin täna sellise leti taha kogematta nagu ABC smoke :D mahla hind ajas juba ainuüksi jooksma 15ml 9.90eur ja ilusti nagu peab märgitud ka liitri hind 660euri 

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D õrritage pisut üht simpsonite tegelase avatariga HV kasutajat ja saate ka eesti keeles sarnase sõimu...aga arvestage sellega, et ta paneb isegi pisikese õrritamise peale profiili negatiivse :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänases delfis olemas riigieelarve tabel ja esigaretid lähevad maksualla.

2017 plaanitav tulu riigile 5 milli :D

 

 

Link? Delfi on liiga segane väljaanne, ma ei suuda sealt kunagi midagi leida...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idanaabri trollid möllamas Fasttechi foorumis 

 

https://www.fasttech.com/forums/2256500/t/1627458/lemo-2-rta-by-eleaf-russian-review

 

Ma review- d ei viitsind vaadata aga kommentaarid räägivad enda eest ...

 

Kurat, täiesti haige värk  (öäk)

Nagu Delfi kommentaarium.  Ilmselt on Putin andnud oma trollidele käsu terve maailma internet ära risustada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kas keegi meie seast on Karlsson3?

mina igaljuhul viitsin neid tolasid trollida täie pasaga :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ah tema, jah, suht kehva(loe: OLEMATU) närvikavaga  kasutaja    :roll:

 sai korra kirjutatud vastu, 10 min hiljem tuli sõim ja negatiivne otsa  (relv)

negatiivne läks kustutamisele

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mähkisin tuttavale ta esimest pooli Kayfuni sisse. Lasin ilusti hõõguma ja rääkisin asjalikku juttu juurde. Teine tuttav võttis oma kätte, kaes ilusaid traate... ja võttis analoogile tuld :D
Aga noh, abiks ikka. Veibimeestel on alati tuld selle loogika järgi. Ja ellujäämisel esialgu lõkke üles saamisega probleeme ei tohiks tekkida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mhm ma just ka hiljuti mõtlesin et e-sig meestel (RBA) on kogu aeg tuli kaasas kui vaja ... ja ei ole gaas otsas või tikud märjad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mhm ma just ka hiljuti mõtlesin et e-sig meestel (RBA) on kogu aeg tuli kaasas kui vaja ... ja ei ole gaas otsas või tikud märjad.

.....vaid on aku tühi... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mhm ma just ka hiljuti mõtlesin et e-sig meestel (RBA) on kogu aeg tuli kaasas kui vaja ... ja ei ole gaas otsas või tikud märjad.

Ma olen venelasega sauna ahju kütte pannud. Läksin sauna keldrisse küdema panema ja avastasin et krt tikke pole all enam. Aga venelane oli eviciga just taskus ja tühi mahlast. Mõtlesin et sitta ka proovin, nagunii vatt vajab vahetamist. Sain paberi põlema küll :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panen siia ühe vana ,aga siiani väga tõese jutukese :D

 

 

Igal hommikul läks sipelgas tööle ja töötas röömsasti terve päeva. Sipelgas oli usin ja õnnelik tööd tehes. Juht lõvi oli üllatunud nähes, et sipelgas teeb tööd ilma järelvalveta. Ta mõtles, et kui sipelgas teeb ilma järelvalveta tööd nii efektiivselt, siis järelvalve abiga saaks sipelga töö muuta veelgi tõhusamaks. Nii värbab lõvi prussaka, kellel on juhikogemust ja kes on eriti kuulus oma põhjalike raportite poolest.
Prussaka esimene otsus on luua süsteem vahetustega tööks. Prussakas vajab sekretäri, kes aitaks teda raportite koostamisel …
… ja ta palkas ämbliku hoolitsema arhiivi eest ja valvama telefonisidet.
Lõvi oli õhinas prussaka raportitest ning palus tal teha skeeme ja diagramme tootmise arenemisest ning valmistama analüüse, mida saaks kasutada juhtide koosolekul. Nii tuli prussakal osta arvuti …
… ja palgata kärbes vastutama IT osakonna eest.
Sipelgas, kes alguses oli õnnelik ja produktiivne töötegija, vihkas uut tööd, kus ta pidi käima erinevatel koosolekutel, tegema palju selgitus- ja paberitööd.
Lõvi tegi strateegilise otsuse – oli viimane aeg palgata ülemus sipelga osakonda.
Ülemuse ametikoht anti ritsikale, kelle esimene otsus oli hankida oma kabinetti moodne vaip ja ergonoomiline tool. Ritsikas vajas ka arvutit ja isiklikku assistenti, kes valmistaks töö- ja budgeti optimeerimisplaani.
Osakond, kus sipelgas töötas, on nüüd kurb koht ja kõik on ülimalt närvilised.
Ritsikas veenis lõvi, et vaja on läbi viia töö heaolu uuring.
Lõvi märganud, et sipelga osakonna kulud kasvavad ja tootlikus väheneb tuntavalt …
… palkas öökulli, hinnatud konsultandi, auditi läbiviimiseks ja ettepanekute tegemiseks.
Öökull tegi selgitustööd kolm kuud ja sai kokku hiiglasuure raporti milles oli kirjas, et sipelga osakonnas on liiga palju töötajaid.
Arva, kelle lõvi vallandab esimesena?
Muidugi sipelga, sest hindamisel osutus sipelgas selleks, kellel on madal motivatsioon ja negatiivne suhtumine.
 
 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paraku juhtub nii varem või hiljem igas natukenegi suuremas firmas. Iseenesest suht tobe, kui keegi oma pisikese kuid kiireloomulise murega tuleb ja pead vastama et mnjaa, saaks küll kohe aidata, aga ei tohi. Mine räägi "brigadiriga", paremal juhul on see ülehomseks bürokraatiamasinast läbi läinud ja saab lahendama hakata :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

vene elektroonikute eri mod      :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...