Jump to content
E-sigareti foorum
e-kodanik

Huumorit elust enesest

Recommended Posts

Ega polegi, mul ilus kena ümardatud summa siis lihtsalt, mulle lihtsam, neile lihtsam. Ega ma hästi ei viitsi kah sellega tegeleda, seega olen ikkagi üritanud, et nad ise muretseksid. Aga nüüd olen ennast sidunud võrku kinni, sest nad raudselt mõtlevad, et milleks, võtan ühe kõne ja ma võtan neile staffi kaasa. Minul kulub päevas 50 kopikat päevas ja mulle pole seda vaja tegelt, sellise rahaga suudan ma elada. Nad teavad seda, olen ütelnud, et kui palju ma vahelt võtan, aga kuna siinsed kaks poodi on mega kirved, siis rohkem küsimusi esitada. Ja niisama lõpetuseks kohtasin esimest korda inimest, kes saab kuus läbi 20 milliga, arvasin, et see on võimatu. Märkuseks öeldud, et tõmbab kah 24mg vedeliku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

See pole midagi, ma kohtasin täna ühte kes suutis nädalavahetusega 4,2v akut kulutada 4,0v peale. Kasutab mingit taevasuitsu c4 clearot või miskit sinnakanti ja popsib 4w peal, ise on ulme rahul (facep)

Ma eile K4 jebisin kaks coili sisse ja tulemuseks oli 0,5 oomi. 30w pauerit taha ja kolme tunni pärast pidin akut vahetama :-D ja korra vedelikku lisama. Karm värk, ehitasin tagasi 1.1 oomi peale nüüd vähe rahulikum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

World’s first ever person to purchase the full licensed version of the software.

 

...võibolla sa siis ei ostnud kõige kangemat versiooni. Aga see on muidugi ka variant, et "osteti" selle 10k USD eest tasuta reklaami ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miks PBusardo juukse värv on muutunud võrreldes esimese video ja praegusega?
1. aur hakkas pähe
2. ta ei pidanud pidevalt suhtlema Dimitrisega
3. lihtsalt jääb vanemaks nagu normaalsed inimesed 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...