Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Küsimused, mis kripeldavad

Recommended Posts

Selline küsimus, et sai just ühele Soome aadressile tellitud erinevatest kohtadest euroopas ja USAs vedelikku. Nüüd kui hiljem huvi pärast hakkasin vaatama, siis võib olla juhuseid, kus Soome toll saadab pakid tagasi või küsib arsti luba. Pidi olema mingisugune 10mg piirang vedeliku kangusele vms. Kõik mu tellitud vedelikud on kahjuks üle 10 mg. Siit ka küsimus, kas ma olen nüüd sügavas pa**s või on kellelgi ka kangemat läbi tulnud kui 10 mg?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selline küsimus, et sai just ühele Soome aadressile tellitud erinevatest kohtadest euroopas ja USAs vedelikku. Nüüd kui hiljem huvi pärast hakkasin vaatama, siis võib olla juhuseid, kus Soome toll saadab pakid tagasi või küsib arsti luba. Pidi olema mingisugune 10mg piirang vedeliku kangusele vms. Kõik mu tellitud vedelikud on kahjuks üle 10 mg. Siit ka küsimus, kas ma olen nüüd sügavas pa**s või on kellelgi ka kangemat läbi tulnud kui 10 mg?

ise tellin kogu aeg Soome ja üle 10mg kangusega vedelikke ....pole veel prob. olnud ja arstile (esiga) ka saadetud pole :)

kusagilt lugesin et nico vedelikele oli mingi aeg 120 ml piirang vist ühes kuus...et siis nagu enda tarbeks...aga ka sellega pole prob siiani olnud (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ähhhh, mulle tuli eelmine kuu nö puhast nikotiini kontsentraati 10%. Üks nädal 2tk ja teine nädal tuli vist neid 4-5tk ja tulist ilusti läbi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

(lamp) vaat mis sulle muret teeb :D

Ma ikka iga päev käin ja kiibitsen siin, pole miskit kirjutada, uued küsivad küsimusi millele foorumis vastused olemas ja ma ei viitsi neile enam reageeridagi. Ahjaa, kaifuuuni võtsin FF`ist ja traati ka kusagilt saksast vahepeal muud nagu polegi midagi uut.

Mul hoopis selline küsimus, et kas sel aastal jõulukuusk okkaid maha ei ajagi? Mul nädal juba raibe toas ja ei pudene veel kusagilt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

(lamp) vaat mis sulle muret teeb :D

Ma ikka iga päev käin ja kiibitsen siin, pole miskit kirjutada, uued küsivad küsimusi millele foorumis vastused olemas ja ma ei viitsi neile enam reageeridagi. Ahjaa, kaifuuuni võtsin FF`ist ja traati ka kusagilt saksast vahepeal muud nagu polegi midagi uut.

Mul hoopis selline küsimus, et kas sel aastal jõulukuusk okkaid maha ei ajagi? Mul nädal juba raibe toas ja ei pudene veel kusagilt.

neeeger rsk (teretule)

 

tuleb sõna võtta, krt teab, äkki sõjavägi vaikib asja maha ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

äkki sõjavägi vaikib asja maha

Ne poonjal (lamp)
kaotavad sind ära...

 

 

 

putka, ma ka ei viitsi, tapatalgusid ei toimu, naine jääb ellu. head ööd (Y)

militar toob äkki mulle teisipäval yhe viinakoksi, õllet kahjuks ei tohi hetkel veel juua (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

On siin kuskil mingi õpetus ka, kuidas dropboxi kaudu pilte saab näidata? Mitte ei leia ja oma mõistus peale ei hakka.

Topid need public folderisse ja rebid siis pildi linki meile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei saa aru mida ma valesti teen? Esimesed 9 päeva oli suht okei tõmmata, mõnus paks toss jms.

Nüüd tõmban suht vastutahtmist juba , kuna rõve kärsa maitse on juures. Olen vahetanud coili 3 korda , vedelikke olen proovinud erinevaid.

W olen alates 5-8w proovinud. Enne tõmmates 7.5w peal oli kõik ilus tore, kuniks järsult viskas rõveda maitse suhu, nii et pidin sisikonna välja öökima.

Clearoks on Vivi ja olen seda ilusti puhastanud, aku alt on puhas.

Kas tõesti 9 päeva kickis selline maitse meel, et enam ei kannata pahvida seda imepulka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

On siin kuskil mingi õpetus ka, kuidas dropboxi kaudu pilte saab näidata? Mitte ei leia ja oma mõistus peale ei hakka.

nyyd saab jah vaid linkida, tropid keerasid seal midagi kinni. Ennem sai pildi otse siia panna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei saa aru mida ma valesti teen? Esimesed 9 päeva oli suht okei tõmmata, mõnus paks toss jms.

Nüüd tõmban suht vastutahtmist juba , kuna rõve kärsa maitse on juures. Olen vahetanud coili 3 korda , vedelikke olen proovinud erinevaid.

W olen alates 5-8w proovinud. Enne tõmmates 7.5w peal oli kõik ilus tore, kuniks järsult viskas rõveda maitse suhu, nii et pidin sisikonna välja öökima.

Clearoks on Vivi ja olen seda ilusti puhastanud, aku alt on puhas.

Kas tõesti 9 päeva kickis selline maitse meel, et enam ei kannata pahvida seda imepulka?

Mis päritolu su vivi on? kui kuskilt hiinast siis nende coilidega midagi mõistliku ei saagi minu kogemuse põhjal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ei saa aru mida ma valesti teen? Esimesed 9 päeva oli suht okei tõmmata, mõnus paks toss jms.

Nüüd tõmban suht vastutahtmist juba , kuna rõve kärsa maitse on juures. Olen vahetanud coili 3 korda , vedelikke olen proovinud erinevaid.

W olen alates 5-8w proovinud. Enne tõmmates 7.5w peal oli kõik ilus tore, kuniks järsult viskas rõveda maitse suhu, nii et pidin sisikonna välja öökima.

Clearoks on Vivi ja olen seda ilusti puhastanud, aku alt on puhas.

Kas tõesti 9 päeva kickis selline maitse meel, et enam ei kannata pahvida seda imepulka?

Alustame sellest, et ütled, millist akut kasutad ja millise takistusega coilid on, siis kas uued coilid ikka dryburnisid? Siis võib edasi mõelda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vivi on pärit Spezzi sahtlist.

See 2.8ohm coil ei kõlvanud karu urrukasse ka. hetkel on see 2.4ohm coil ja see nagu annab rohkem maitset aga samas rõve kärsakas on ikkagi juures.

Alguses ma arvasin, et kujutan ette endale. Aga kui naine ka juba ütles, et toss lõhnab pahasti, siis teadsin et minus viga olla ei saa.

Järgmine nädal saan ühe pro tanki ja võtan spezzi sahtlist veel erinevaid clearosid, ehk muutub midagi.

Dryburnimisest pole ma kuulnudki :D

 

Edit: Tegemist siis Joytech Evic-iga

Share this post


Link to post
Share on other sites

loe foorumist dryburni teemat ja uutest coilidest. vahest on neil miski tehase määre peal ja see annab ikka ilget maitset...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vivi on pärit Spezzi sahtlist.

See 2.8ohm coil ei kõlvanud karu urrukasse ka. hetkel on see 2.4ohm coil ja see nagu annab rohkem maitset aga samas rõve kärsakas on ikkagi juures.

Alguses ma arvasin, et kujutan ette endale. Aga kui naine ka juba ütles, et toss lõhnab pahasti, siis teadsin et minus viga olla ei saa.

Järgmine nädal saan ühe pro tanki ja võtan spezzi sahtlist veel erinevaid clearosid, ehk muutub midagi.

Dryburnimisest pole ma kuulnudki :D

 

Edit: Tegemist siis Joytech Evic-iga

Ma loobusin vivist samal põhjusel. Läks nii rõvedaks, et enam ei kannatanud. Põhjusele järele ei saanud ja nüüd vedeleb sahtlis.

Dryburnimine on uue coili põletamine kuivalt, enne kui mehu sisse salad, et igasugune sitt sealt ära põleks, mis võib olla tehasest jäänud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

DropBoxi teemal: tõstad pildid Public kausta, sealt saad otselingi pildile (arvutis klienti kasutades eriti mugav, paremklikk ja "Copy public link").

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...