Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

ma ei julgeks sellist saasta myyagi, kui garantii on yleandmiseni (esiga)

Jah Jeesus sinu arvamus on see millega kõik arvestavad ja panevad kõrvataha. Sinu laused on kõik puhas kuld ja selle järgi peavad kõik elama.

 

Minu arvamus mis ei ole puhas kuld on see ,et sa oled üks paras TOLA (psühho)

 

Loodan ,et kunagi teeb riik ka sinusugustele asutuse kus saate oma vajadusi rahuldada,kuigi see oleks raha maha viskamine ja lootusetu juhtumite aksepteerimine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lolz @ olari - let the flame war begin :D

 

mul on üks päris hea jook mida on korduvalt tänu tihedale metsas viibimisele testitud ja toimib:

riivid ingverit, ühe sidruni mahl, maitse järgi 2-3spl mett ja 1-2tl cayenne pipart. kuumas vees lased tõmmata ja kurnad ingveri välja. hea mats on, kohe tunned kuidas tervis tuleb. kõlab veits jube aga tegelt on uskumatult hea. soovitan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lolz @ olari - let the flame war begin :D

 

mul on üks päris hea jook mida on korduvalt tänu tihedale metsas viibimisele testitud ja toimib:

riivid ingverit, ühe sidruni mahl, maitse järgi 2-3spl mett ja 1-2tl cayenne pipart. kuumas vees lased tõmmata ja kurnad ingveri välja. hea mats on, kohe tunned kuidas tervis tuleb. kõlab veits jube aga tegelt on uskumatult hea. soovitan.

Seda peaks täitsa proovima (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ei julgeks sellist saasta myyagi, kui garantii on yleandmiseni (esiga)

Jah Jeesus sinu arvamus on see millega kõik arvestavad ja panevad kõrvataha. Sinu laused on kõik puhas kuld ja selle järgi peavad kõik elama.

 

Minu arvamus mis ei ole puhas kuld on see ,et sa oled üks paras TOLA (psühho)

 

Loodan ,et kunagi teeb riik ka sinusugustele asutuse kus saate oma vajadusi rahuldada,kuigi see oleks raha maha viskamine ja lootusetu juhtumite aksepteerimine.

ma ei julge midagi vastu öelda, pärast tuled läbi valguskaabli mulle kallale (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui maksad 71€ ühe päevase ekspress postituse eest ja ekspress postitusel jääb pakk päeva hiljaks

raha tagasi ei saa nõuda sellise asja peale? see ju otseselt tingimuste rikkumine kui muidugi pole kuskil peenikeses kirjas teisiti mainitud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tea kas saan küsida. Paki ma saaks küll täna kätte aga ainult siis kui läheksin ise DHLi õhtul kohale, sest kuller ei võta kellaajaliselt peale enam pakke, siis kui mu pakk peaks saabuma. Hetkel trackingu järgi pakk Poolas, varsti ilmselt näitab, et Eestis aga kui on ikkagi arvestatud sellise asjaga ja sellise summa saatmise eest maksad, siis võiks vähemalt DHL ise anda teada, et pakk ei jõua selle päeva õhtuks kohale. Mitte, et sa pead ise selle välja uurima ja neile helistama. Nende kontor on avatud ka ainult kella kuueni õhtul ja ma ei jõua ajaliselt sellele ise järgi minna täna.

 

-- 29 Jan 2014 11:08 --

 

Minu hädaldamise pärast lubati, et saadetakse kuller tagasi ja toovad pakki täna ikkagi ära (Y):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kysib sponsorraha ikka ka

 

  Hei kõik mu fännid, otsustasin f1 ennustust sponsoreerida, selle jaoks oleks vaja mulle annetada 5€ ja vastu saate midagi imelist...... minu nime sponsorite nimekirjas, lisaks saab yx õnnelik minu juures f1 ylekannet vaada, koos tasuta snäkkidega ja loomulikult koos minuga (Y)  
think.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Igaks juhuks märgin ära, et tegemist oli minu ettekujutusega, kuidas asja tiinekatele serveerida :lol:

See oli päris hea -- ma uskusin tõsimeeli! (relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tahtsin täna miskit soolast, võtsin 2 leivaviilu, neile vahele vähesoolane heeringas ja sibula rattad- njämmi. Proovige, tõsiselt hea amps ja kui tahate tõsist maitseelamust saada siis peale sibula söömist hakake veipima- (öäk)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tahtsin täna miskit soolast, võtsin 2 leivaviilu, neile vahele vähesoolane heeringas ja sibula rattad- njämmi. Proovige, tõsiselt hea amps ja kui tahate tõsist maitseelamust saada siis peale sibula söömist hakake veipima- (öäk)

Kas see on mingi konksuga teema... umbes nagu spl. kaneeli korraga suhu=?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Point selles, et sibula mekk suht pikalt suus ja see muudab kõik vedelikud rõvedaks. Algul mõtlesin,et kayfari kloonil setup pees, kruvisin lahti, pesin, kõrvetasin, uus vatt - tolkku maala, ikka rõve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis vedelik oli?

Bobase kloon

Krt, pean oma postitust uuendama - mitte süüa heeringat ja veipida klooni!!!! (Y)(Y)(Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peale jooksu on ka RY4 suht fantastiline :D Nagu hobuse higi lakuks (mitte, et ma oleks proovinud) (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis vedelik oli?

Bobase kloon

Krt, pean oma postitust uuendama - mitte süüa heeringat ja veipida klooni!!!! (Y)(Y)(Y)

Mis vedelik oli?

Bobase kloon

 

Krt, pean oma postitust uuendama - mitte süüa heeringat ja veipida klooni!!!! (Y)(Y)(Y)

Naah ise teed ka klooni ja hurjutad siin teisi :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Point selles, et sibula mekk suht pikalt suus ja see muudab kõik vedelikud rõvedaks. Algul mõtlesin,et kayfari kloonil setup pees, kruvisin lahti, pesin, kõrvetasin, uus vatt - tolkku maala, ikka rõve.

Aitab puhta baasi tõmbamine ja ette kujutamine, et tegu ongi sibulamaitselise vedelikuga. Lihtne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...