Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

Mis on kvaliteetne?

Egas ma tegelikut tea. Näiteks midagi muud peale Inawera. Ma ei väida, et see pole kvaliteetne aga mulle tundub võrreldes Atmosega miskine kõrvalmekk olevat. Ei saa välistada salajast vimma Poolakate vast. :oops:

 

 

Igatahes, valmismahla on saada küll, tead vast isegi. ;) Aga baase ei äritse vähemalt siin mitte keegi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks ta selline kahe otsaga asi ole - kui valmisvedelikke müüd siis on baaside pakkumine pisut endale jalga tulistamise moodi ;)

 

Saan aru. Samas mina ei viitsiks mahla müügiks segada. Paraku pole saadavate jookide hulgast meeldivaid leidnud, seetõttu vaaritan ise. Sobiv koostisosade tasakaal jääb enda otsustada. Tellin kogu mandi siiani probleemideta väljamaalt aga jätaks hea meelega oma raha koju. Seda ka natukse kallima hinna puhul...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võileivatort on OUT (N)

 

aga mulle meeldib +10 (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

See on jama tõesti, et peale inawera baaside midagi saada pole. Sellest juba ammu siiber. Sega mis maitset sisse tahad, ikka tuleb suht jama välja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laksisin naisega Prosecot ja nüüd peale ,,kõike,, vaevlen kõrvetiste käes. Mingit maaloksit vmi. närinud ja ka jäätuse pintslisse pistnud. (õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Laksisin naisega Prosecot ja nüüd peale ,,kõike,, vaevlen kõrvetiste käes. Mingit maaloksit vmi. närinud ja ka jäätuse pintslisse pistnud. (õlut)

naist tuleb panna, mitte temaga panna (lamp)

 

head ööd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postiljon ei tule ikkagi. Mingiaeg peaks hakkama nats manti laekuma, kui ei!

Ja vingun, et postifirmad on ühed prssekukkunud organisatsioonid. Koosneb vist autistidest penskaritest.

 

Sent from my GT-P3100 using Forum Fiend v1.1.7.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga keda kotib? Olümpia käib!

Paraku nii on, rahvale vaid leiba ja tsirkust.

 

Sent from my GT-P3100 using Forum Fiend v1.1.7.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...