Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

Kasutaja diiler võiks vähe tagasi tõmmata- upitab oma müügiteemat igapäev kuigi mingit olulist infot ei lisandu. Ja et sellest talle veel ei piisa siis on teinud ka teise konto veel( levia.ee) kus leierdab ka sama plaati. Ei näe, et ta teistes teemades oleks sõna võtnud või foorumit toetanud kuid selline oma müügiteema igapäevaselt esilehele upitamine pole normaalne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

+1 ise kah olen tahtnud tähelepanu juhtida, kuid...

Võiks ikka n. Reeglitesse panna, et upitamine max 1x nädalas.?

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kasutaja diiler võiks vähe tagasi tõmmata- upitab oma müügiteemat igapäev kuigi mingit olulist infot ei lisandu. Ja et sellest talle veel ei piisa siis on teinud ka teise konto veel( levia.ee) kus leierdab ka sama plaati. Ei näe, et ta teistes teemades oleks sõna võtnud või foorumit toetanud kuid selline oma müügiteema igapäevaselt esilehele upitamine pole normaalne.

Võib-olla pole see üldse hea mõte, aga siiski - ehk oleks mõtekas vedeliku müügid eraldada omaette teemasse. Nii palju neid müüjaid ka pole, et nende alamteemad ühele lehele ära ei mahuks ja siis kaoks ka vajadus pidevalt upitada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mind häirib pigem see, et kui panen "vaata uusi postitusi" siis pidevalt figureervad seal lihtsalt mõtetult upitatud teemad kus uut inffi pole lisatud. Milleks krt kirjutada sinna a`la kui telefonile ei vasta saada meil ja siis järgmisel päeval uus post et kui meilile ei vasta siis helista . Plaa plaa plaa. WTF, kui sul on teema tehtud jas seal esimeses postis kõik vajalik info olemas mis kuradi pärast on vaja seda pidevalt korrata, ega me siin debiilid pole. Kujutad ette kui Spezz hakkab oma sahtlit upitama a`la sahtlisse uus kaup saabumas 2 päeva pärast, uus kaup 1päeva pärast jne

Share this post


Link to post
Share on other sites

kardan, et raske teha filtreid teatud teemadele, kui mitte võimatu. (äkki uus keskkond võimaldab)

samas eks minagi panen tuimalt, kui vaatan uusi postitusi, "teatud teemadele" klick ja back

hetkel on neid kyll 1-2 ja pole hullu, rohkemate korral hakkaks juba yle viskama

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vahepeal bogdan ja doscana ka närvidele käisid kuid nüüd nad vaiksemaks võtnud. Inimesed ei taipa et nende monoloog on äärmiselt nõme.

 

-- 08 Veebr 2014 21:09 --

 

Kui sõpru pole ega siis iseendaga rääkimine neid juurde too.

 

-- 08 Veebr 2014 21:11 --

 

Ma oleks väga rahul kui saaks kuhugile linnukese panna, et ma teatud teemasid-postitusi ei näe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma oleks väga rahul kui saaks kuhugile linnukese panna, et ma teatud teemasid-postitusi ei näe.

muideks hea kysimus, kas teema blokeerimine on võimalik?

 

ei ole ilus kogu aeg yht foorumit näiteks tuua (paraku peab :D ) , aga hv foorumis on see võimalik, ok, seal on vaata enda postitusi alla ei teki, aga pm vahet pole, kuhu tekitada nupuke.

 

ma hea meelega blokeeriks paar 3 teemat vähemalt :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sellised teemaalgatused pealkirjadega a la "küsimus", "kas keegi teab", "." jms on jaburad. Pealkiri ei pea olema kogu sisu, küll aga sisust informeeriv. Ka postitused "5+", (Y) jms on samuti mõttetud. Samuti ei ole vaja igale poole peepusardot toppida, krrt nagu mingi isehakanud arvamusliider/antikristus!. Muidu läheb asi FT niko-üledoosis teismeliste "ma tahaks seda!", "mul on see tulemas", "i pull the trigger" jms-taoliseks vaimseks onanismiks.

 

P.S! Tegelikult, kui on ikka hea/vajalik postitus, siis võib ikka kiita küll. Väike laupäevaõhtune naps teeb minust vahel radikaali :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juhtpaneelis saab kasutajaid sõpradeks ja vaenlasteks lahterdada. Vaenlaste postitused peaksid olema siis peidetud. Kui see töötab siis saab ju need monoloogi pidajad silma alt ära saata

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma võibolla natukene täpsustaks....

Vaenlaste postitused võiksid mitte aktiveerida teema uuendust ehk vaata uusi postitusi alt ei tuleks märget, et keegi on midagi postitanud...

 

Raske on foorumit jälgida, kui jeesus 10 postitust järjest üksinda kedagi pikalt saadab (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma võibolla natukene täpsustaks....

Vaenlaste postitused võiksid mitte aktiveerida teema uuendust ehk vaata uusi postitusi alt ei tuleks märget, et keegi on midagi postitanud...

 

Raske on foorumit jälgida, kui jeesus 10 postitust järjest üksinda kedagi pikalt saadab (psühho)

ok, teen paar päeva pausi

 

head paar päeva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõnda parandab ainult haud m-e-vedelikke-ule-20-maitse-kohe-saadaval-t925-25.html :x

 

-- 10 Veebr 2014 19:35 --

 

2 päeva vahet ja jälle upitab teemat (ullike)

ufu tee nii, et ma ei näeks enam seda või siis kustutage kõik see mula ja jätke ainult esimene post alles. Vana võiks mingi hoiatuse-noomituse ka saada, see nagu rsk mingi rämpspost trügib järjekindlalt esiplaanile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Esmasp. enne kella nelja teele saadetud pakk smartpostiga pole ikka veel liikuma hakanud. Sittagi see järgmine päev kohal on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...