Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

Evic, koos kayfuniga lendad maha põuetaskust. kayfar ühele poole, evic teisele. katki ei läinud küll midagi, kuid evicu vintsoon on päris ära kulunud. :-(

 

Sent from my GT-P3100 using Forum Fiend v1.1.7.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma leiaks põhjuseid küll, aga ma ei viitsi vinguda. Ma olen täheldanud et sellest pole nagu kasu...

 

Et mu postitus väge OT poleks, siis võite eelnevat kui vingumist käsitleda :-)

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Käisin eile Mustika keskuses tolmuimejat ostmas, kõik oli pask ja ei saanudki sealt. Selle eest sain osta mingit imelikku poola vedelikku e-suitsule, kümmnekas 20ml ja 18mg kangusega. Müüakse lausa letist ja ilusti kõik kirjad peal. ostsin lihtsalt prooviks, kuna ( www.rm1.pl ) sellist pole veel saanud. Kirsi vedelik oli, jälk kõrvalmekk ja imelik keemiline maitse juures. Jätan lahtiselt vedelema...ehk läheb paremaks...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Käisin eile sugulasel sünnipäeval. Kortermaja, peremees läks ühte külalist vastu võtma (ust avama alla korrusele) läks mõne aja pärast välja. Nemad parajasti tõusid ülesse. Võtsin ühe mahvi ja selle ajal peremees ütles külalisele, et näe, tõmbab seal e-sigaretti. Puhusin pahvi välja, Nemad olid minust mingi 5m kaugusel ja siis see külaline lausus, et jah tundisin jah, et midagi haiseb...

Oleks mul labidas, oleks ma kremli jooksnud ja putini sellega ära vägistanud, niivõrd viskas sita keema. Füüsiliselt oli võimatu, et ta oleks lahjendatud bobase lõhna tundnud. Aga eelarvamus lihtsalt, kunas perenaine tema sõbrants ja too on põhimõtteliselt e-värgi vastu, et jubedat keemiat ajan sisse (mis sest, et rohtudes lastele on siirupitel, koosisosaks, arvake ära mis??? PG) Vaatamata sellele, et enda mees tal analoogi peal ja haiseb pidevalt tõrva järgi. Fuck, isegi ei kuulata midagi selgituseks ära, lihtsalt pannnakse ennast lukku...

Vähemalt mõnda aega ma enam tema juurde ei lähe külla. Las kallistab enda puid ja laseb lapsel ringiroomata matil, mis asub kassi sitamaja kõrval ja millest kiisu pidevalt üle tatsub.. see on väkk minu arust.

Ei hakanud parem aga vinguda sai (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Normaalne ving jah. Omalgi mul tuttavaid, kes ainult "Aktuaalses Kaameras" kuuldut usuvad ja avatud arutelu ei tule kõne allagi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

võtsin kaheks kuuks proovida viasati mingise paketi.. seda polnud kuskil kirjas, et paketis on kokku 9 erinevat hokikanalt (N)

Share this post


Link to post
Share on other sites

võtsin kaheks kuuks proovida viasati mingise paketi.. seda polnud kuskil kirjas, et paketis on kokku 9 erinevat hokikanalt (N)

Seda nimetatakse maakeeli tillitamiseks. Vähemalt ei jää ükski hokimäng nägemata :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noh, kaks kuud on tasuta, peale seda ütlen lepingu üles. Pole miskit nagu kaotada ka kuid cmon, 9 hokikanalit? Kohe näha, et sommidele meeldib hoki.

 

Veel vingu. Käisin juuksuris, 30€ läks lõikus. Sain vist veits alet ka, kuna tunnihind on 60€ ja mul läks 45 minutit. Kurat, siin on ~16 juuksurit kvartali peale ja ikka sihukesed hinnad :S

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noh, kaks kuud on tasuta, peale seda ütlen lepingu üles. Pole miskit nagu kaotada ka kuid cmon, 9 hokikanalit? Kohe näha, et sommidele meeldib hoki.

 

Veel vingu. Käisin juuksuris, 30€ läks lõikus. Sain vist veits alet ka, kuna tunnihind on 60€ ja mul läks 45 minutit. Kurat, siin on ~16 juuksurit kvartali peale ja ikka sihukesed hinnad :S

Mis sul tehti mingit peo soengut või? Värviti ja ja pikendati? :D(relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noh, kaks kuud on tasuta, peale seda ütlen lepingu üles. Pole miskit nagu kaotada ka kuid cmon, 9 hokikanalit? Kohe näha, et sommidele meeldib hoki.

 

Veel vingu. Käisin juuksuris, 30€ läks lõikus. Sain vist veits alet ka, kuna tunnihind on 60€ ja mul läks 45 minutit. Kurat, siin on ~16 juuksurit kvartali peale ja ikka sihukesed hinnad :S

Mis sul tehti mingit peo soengut või? Värviti ja ja pikendati? :D(relv)

Tavaline lõikus, mis Tallinna kesklinnas 5€ maksab :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noh, kaks kuud on tasuta, peale seda ütlen lepingu üles. Pole miskit nagu kaotada ka kuid cmon, 9 hokikanalit? Kohe näha, et sommidele meeldib hoki.

 

Veel vingu. Käisin juuksuris, 30€ läks lõikus. Sain vist veits alet ka, kuna tunnihind on 60€ ja mul läks 45 minutit. Kurat, siin on ~16 juuksurit kvartali peale ja ikka sihukesed hinnad :S

Mis sul tehti mingit peo soengut või? Värviti ja ja pikendati? :D(relv)

Tavaline lõikus, mis Tallinna kesklinnas 5€ maksab :(

siis said ju normaalselt pügada :-):-):-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noh, kaks kuud on tasuta, peale seda ütlen lepingu üles. Pole miskit nagu kaotada ka kuid cmon, 9 hokikanalit? Kohe näha, et sommidele meeldib hoki.

 

Veel vingu. Käisin juuksuris, 30€ läks lõikus. Sain vist veits alet ka, kuna tunnihind on 60€ ja mul läks 45 minutit. Kurat, siin on ~16 juuksurit kvartali peale ja ikka sihukesed hinnad :S

Mis sul tehti mingit peo soengut või? Värviti ja ja pikendati? :D(relv)

Tavaline lõikus, mis Tallinna kesklinnas 5€ maksab :(

siis said ju normaalselt pügada :-):-):-)
Aaaa sa oled kuskil sellises riigis kus saadaks töö eest palka (Y)

Share this post


Link to post
Share on other sites

evicu 510 keere omadega õhtal peale kayfuniga kukkumist. hoiab vaid üht rda 510 ja vision Vt ego keermega. adapter võiks juba saabuda.

Visionile ehitasin 1,7 coili sisse, kuid maitse ...olematu, peale kayfuni. Kuigivõrb päästab rda, kuid ei taha eriti enam keerata maha ja taha neid põleteid, pärast ei võta adapter enam kinni.

Tagurdasin ego-t välja ja sunnik raisk, ei taha laadida, laadijas jääb roheline põlema, ning pulk niisama särab.

Õnneks on tagavaraks hiinast tulemas vamo ja Launcher V2 mech.

 

Sent from my GT-P3100 using Forum Fiend v1.1.7.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vingun, et kõik tuttavad naudivad heas seltskonnas laupäeva, aga mina istun üksinda kusagil Karlstadi lähedal metsas autos. Olen siin küll vabast tahtest, aga siiski, vingun! Õnneks on kaaslasteks foorum ja hunnik laetud 18650 akusid. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...