Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

Mul vahel sama tunne vedelike suhtes. Nagu kuradi eit tead (facep) Proovid ühte, siis teist jne jne ja lõppuks leppid mingisuguseg. Ja järgmine päev sama asi. Pole leidnud nö all day vedeliku

Edit: Ja Soome kuradi post ajab ka närvi kuna lihtsalt ei saada oma tööga hakkama :(

Itella koondas 500 töötajat.....mu post venib sammuti :x
Nonii, seda on tunda jah. Lootsin, et täna saab enamus tellitud kraami kätte, aga tuli ainult üks pakk ukse taha. Kell juba 5 kah, pole vist mõtet enam lootagi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kiskusin pulkadeks, et pesen ilusti ära enne uue mahla sisse valamist. Panin nagu kokku tagasi ja vaatasin et keskmine post on kudagi viltu, VÄÄNAKS SEDA VEITS (facep)(facep)(facep), Krõmps ja klaas läks kildudeks.

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kusjuures minu nautiluse keskmine nö post on ka viltu. Igakord painutan natuke seda aga ikka. Järelikult peaks ära lõpetama selle ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tee või tavalist tubakat, nii villand e-sigaretiga jamamisest. (N)

jamamisest?

Võta aku, pane laadima, võta vedelik, vala clerosse, tõmba :roll:

 

Samas prse ka, lykka foorum kinni hakkame eesti, vene ja valgevene valitsust toetama (esiga)

 

-- 22 Mär 2014 18:56 --

 

Vingun ka, hv maas, Tanel vist võttis ainukese starteri võtme aasiasse kaasa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, ei foorum ei kao ikka.

 

Lihtsalt mõnda aega juba tüdimus jälle. Ainult mässa ja jama tõmbamiseks. Küll suu vedelikku täis, küll ei tule mitte midagi, jne jne jne jne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

njah ... mul ka mingi aeg sama teema oli... seega tean ikka küll :D. Aga peale russaiani kasutusele võttu töötab kõik nagu kella värk.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, ei foorum ei kao ikka.

 

Lihtsalt mõnda aega juba tüdimus jälle. Ainult mässa ja jama tõmbamiseks. Küll suu vedelikku täis, küll ei tule mitte midagi, jne jne jne jne.

ostaid evic, osa nyyd norm clero ka otsa (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõige vähem lurisevam ja nussivam clearo on mul olnud vivi STV :D igast iclearid jms asjad on suht kapriissed :) endalgi vahel selline tunne, et kannatus katkeb, aga analoogi üritan iga hinna eest v2ltida. :) pigem nussin mingit aega veel ja j2tan t2itsa maha siis juba... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma usun et iga e-sigareti kasutaja on selle etapi läbinud kus ükski asi ei toimi ja kõigest kõrini saab. Probleem ilmselt ongi selles et pole ühte ja parimat clearot mis kõigi jaoks ühtemoodi hästi toimib. Ise peab proovima ja leidma enda jaoks selle õige.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul oli sama teema, aga nyyd e-vicu ja aerotankiga on kuu aega mõnuz olnud(vahepeal kukkus see krdi klaaspaak küll kildudeks maha, aga uus punane ongi parem;-))

 

Sent from my ST25i using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõige julmem oli vivi STV, viskasin kohe pmst ahju. Nimekiri pikk. Iclear30s oli normaalne aga sellel läks klaas müstilisel kombel katki.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ving ving ... sai täna pisut e-auru kapikest koristatud ja pudelikesi üle vaadatud..... oi f....k mida kõike sinna siginenud oli :? erinevade segude põhjade lisaks leidsin veel ka unustusse vajunud Vivi Novad (facep)

...ja kui juba põhjade maitsmiseks läks,otsustasin ka Novale uue "traadi" sisse ajada ja puuvillaga mahlast auru tegema hakata e. vähe nostalgitseda :)

veits sepistamist ja tulemus oli............. :oops:

... no krt mitte ei taju kuidas omal ajal sai täiesti "või sees" olla selles vidinast..... :roll: : (ullike)

...aeg ja areng ei peatu vist iial......ülehomme ilmselt vingun "err be aa" koha peal :D(õlut)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõige julmem oli vivi STV, viskasin kohe pmst ahju. Nimekiri pikk. Iclear30s oli normaalne aga sellel läks klaas müstilisel kombel katki.

no KURVA, võta foorumi toetusest need 9 raha ja osta uus 30s, see ju sinu toetus (facep)

pean kahetsusega tõdema, et pole toetanud viimasel ajal, hetkel saasta režiimil :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõige julmem oli vivi STV, viskasin kohe pmst ahju. Nimekiri pikk. Iclear30s oli normaalne aga sellel läks klaas müstilisel kombel katki.

no KURVA, võta foorumi toetusest need 9 raha ja osta uus 30s, see ju sinu toetus (facep)

pean kahetsusega tõdema, et pole toetanud viimasel ajal, hetkel saasta režiimil :roll:

Heh, asi pole selles. Pealegi foorumi toetus on foorumi toetus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma olen ka hetkel suht sellises augus. Küll maitsevad mahlad halvasti, küll tõmbad matsu koledat kärsakat, muidugi ei puudu vedeliku suhu rebimine.

Mul mingist kokkuhoiust pole kordag juttu olnud. Tellisin ära originaal kayfari + Nemesise ja kui sellega midagi ei muutu, siis ma annan alla :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kokkuhoid on müüt, kui ei jää ego kepikest ja ce junni imema. Kayfuni saad kätte, siis iclear on poisike selle vedeliku ml/h kohta (psühho)

Icleariga sain nii 3-3,5ml päevas, kuid kayfunCL sööb ikka vähemalt 5 ära.

Vingu kah. Saan aru, et nüüd vahepeal puhkepäevad, kuid ma varsti sõidan ise sinna hiinasse ja pakin oma modi lõpuni! Fuck, kui ei suudeta asjaga kaasas joosta, võtku rahvast juurde, sama ka eesti pasa...postiga. (relv)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kokkuhoid on müüt, kui ei jää ego kepikest ja ce junni imema.

Nooh...

 

Tõmban max. kolm Mini-Protank'i paaki päevas, mis teeb kuni 4,5 ml (ei vala päris kõrini täis). Vedeliku teen varasema 12 asemel 9 mg/ml, sest aeg-ajalt kasutan ka dripperit, milles 12 on osutunud minu jaoks ülemääraseks. Ostan pudeli 36 ning kolm pudelit 0 mg/ml baase kokku 27 € eest, mille omavahel segades saan 400 ml sobiva kangusega baasi (jätkub kolmeks kuuks). Maitsestajad on olemas, neid kasutan üsna tagasihoidlikult. 3 € sisse mahub mul selle baasikoguse jaoks piisav kogus maitsestajaid, traati ja vatti ära. Panen kulumaterjalina ka ühe aku ning köögipaberi juurde ning saan umbes 40 €. Suitsetades läks kolme kuuga 300 €, kui sigarettidele lisaks arvestada ka näiteks üks kadunud suitsupakk ja vajalikud tikud/tulemasinad. Nii et ma peaksin kolme kuu jooksul 260 € eest nänni ostma, et saaks tsiteeritavale lausele päris nähtavalt kaasa noogutada. No ja kui ma selle perioodi jooksul ostan veel ka Slowtechist kolme pakikese jagu kama (mõni uus mech, mõni rba) väärtusega 60 €, ikka kolmekordne vahe ju. Kusjuures tegelikult 60 € eest uut kama ostes saab tõenäoliselt vanast varustusest oma 30-40 € eest maha müüa. Nii et ka sedasi tuleb 4-5 x odavam kokkuvõttes. Suitsukonisid aga ei taha keegi osta.

 

Laadimiseks kuluva elektri hinda oskab keegi umbkaudselt välja arvutada?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...