Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

CHocominti tõmmates, on põleti puhastamine, et sellest lahti saada, omaette nuss. Kui coil kannatab ja tahad samaga midagi muud tõmmata, siis peab silikoonist mütsi väga ilusti puhtaks tegema,s est jätab mingi pooliku maitse sisse ja saastab vedeliku.

4ular: Joo vett ja proovi mõnda teist maitset. Peale esimest üleminekut, polnud niipalju vedelikku, erinevate maitsetega, siis kannatasin välja. Peale teist lainet, mis oli huvitaval kombel tingitud Peleoni PG Caramell vedelikust, sain päeva lõpuni vapitud, liqua blueberry ja cherry seguga :D Järgmine päev oli kõik ok jälle. Esimene laine aga kestis 3 päeva, kus oli aeg, kus tahtsin asja pooleli jätta,

Mul on see vastiku maitse laine juba pea 2 nädalat kestnud. Ma olen suht vapper olnud ja siiski analoogi mitte tõmmanud.

Õhtul proovin nüüd asjad läbi keeta, kas selleks tuleb o-ringid ja kummimütsid ära võtta või võib koos nendega keeta ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ikka, molekulideks, ilma lõhkumata ja siis lisad natukene pipart, loorberit ja kostilja teeb eriti nämmaks :D

Lihtsam coil ära vahetada juhul kui clearol ise saad haisust lahti. Aga keetmine aitab mingilmääral kindlasti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kindlasti lihtsam coil ära vahetada, aga selle chocominti spetsiifiline lõhn jääb kõige külge ja see lihtsalt ei kao ära :D

Nüüd viimasel ajal ei ole vahet enam mis tanki või vedelikku kasutada, kõik maitseb pahasti. (vahet pole kas coil on uus või vana)

Naine ka virisema hakanud, et suu haiseb nagu kollil :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vingun ka natuke. Jälle mingi tatitõbi kallal ja e-vedeliku maitse null. Seekord sai ravimiseks võetud poolene rumm ja pudel koolat, näis kas aitab :)

 

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vingun ka natuke. Jälle mingi tatitõbi kallal ja e-vedeliku maitse null. Seekord sai ravimiseks võetud poolene rumm ja pudel koolat, näis kas aitab :)

 

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

Rumi peaksid jägriga asendma.... ja ilma colata siis vast on rohkem tolku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vingun ka natuke. Jälle mingi tatitõbi kallal ja e-vedeliku maitse null. Seekord sai ravimiseks võetud poolene rumm ja pudel koolat, näis kas aitab :)

 

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

Ma sellisel puhul tõmban rahulikult puhast baasi või siis eriti vähe maitsestatut. Pole mõtet raisata ega niigi haiget kurku/nina koormata :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vingun ka natuke. Jälle mingi tatitõbi kallal ja e-vedeliku maitse null. Seekord sai ravimiseks võetud poolene rumm ja pudel koolat, näis kas aitab :)

 

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

Rumi peaksid jägriga asendma.... ja ilma colata siis vast on rohkem tolku.

Koolat läheb vähe, 2/3 on rumm. Jäägriga on ka ravitud, aga miskipärast see ei toimi minu puhul.

 

 

Sent from my GT-S5660 using Tapatalk 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Koolat läheb vähe, 2/3 on rumm. Jäägriga on ka ravitud, aga miskipärast see ei toimi minu puhul.

 

Minu retsept tati- ja kurgutõve puhul on pudel brändit ja kannutäis teed. Hommikuks lõõrid lahti ja enesetunne parem. Aga see aitab ainult haiguse esimesel päeval, hiljem ei mõika enam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

Koolat läheb vähe, 2/3 on rumm. Jäägriga on ka ravitud, aga miskipärast see ei toimi minu puhul.

 

Minu retsept tati- ja kurgutõve puhul on pudel brändit ja kannutäis teed. Hommikuks lõõrid lahti ja enesetunne parem. Aga see aitab ainult haiguse esimesel päeval, hiljem ei mõika enam.

krt, unustasin osta täna, oleks võtnud tööle kaasa, õhtul kossule minek, hommikul raibed ei myy :x

Share this post


Link to post
Share on other sites

ei ole vaja uskuda ,vaid ravida õigete vahenditega .Kõige parem on muidugi korralik ennetustöö .ikka terves keres terve liiter ja ei ole haigusele enam mingit ruumi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

oh jummal mida sa vaatad???

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma tegin seda mida ei tahtnud teha...............................................................................................................piixu!!!!!!!!!

ärge muretsege, kõik elus

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma tegin seda mida ei tahtnud teha...............................................................................................................piixu!!!!!!!!!

ärge muretsege, kõik elus

Ära tee ennast huvitavaks , räägi siis asjast :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ei julgeks sellist saasta myyagi, kui garantii on yleandmiseni (esiga)

Hiina nänni müümiseks ongi vaja rauast m**e. Tegelikult kõik loomulikult pole rämps. Aga järgi tehtud elektroonikaga on üldiselt problemeeme ja seal tänu hinnale võtab sageli riski ostja.

Ise tellisin lastele jõuludeks FT'st android padid ja need ptui ptui kestavad... kuigi saavad päris kõva valu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...