Jump to content
E-sigareti foorum
jeesus188

Vinguviiul ehk nutke südamest

Recommended Posts

Peleoni PG caramell keeras IC30 persse (vabandust väljenduse pärast, kuid rõve on) Pese kuidas tahad, ikka keemia matse küljes. Viskasin hetkel keema, vaatab, kas saab asja :S

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 kord ei viitsi pesta enam, coil vahetatud, ikka viska kõrvalmatset, Peab vist mõnda aega Vision VT´ga hakkama saama :S

Share this post


Link to post
Share on other sites

Peleoni PG caramell keeras IC30 persse (vabandust väljenduse pärast, kuid rõve on) Pese kuidas tahad, ikka keemia matse küljes. Viskasin hetkel keema, vaatab, kas saab asja :S

Huvitav, millele see maitse siis küll külge jäi, kui asi coilis pole? Plastikule, kummitihenditele või ehk terasest detailidele?

Võiksin tutvustada üht teooriat, mille põhjal mingis ülemineku järelfaasis hakkab tekkima kurku spetsiifilist röga, mille maitse/lõhn käib üle mistahes vedelike maitsete, aga ei soovi lugejate auruisu ära ajada ning selle asemel pakun hoopis välja, et proovi ehk teist clearot, mis pole antud karamelli poolt "saastatud". Ja anna tulemustest teada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ära teistel isu pealt ära aja, saada mulle PM´i. sest teise clearoga, mis pole saastaatud on kah mingi spetsiifiline maitse, kuid IC30 sain peale keetmist vähemalt Caramelli või mis iganes tsernobõli jääkidest puhtaks, vähemalt seda enam pole.

Edit: Täna enam sellist maitset pole. Siis kui alustasin e-popsimist, oli mingi nädal peale algust taoline maitse, mis kadus päev hiljem. Ju vist mingid järel võõrutusnähud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul rikkus clearo ära chocomint, pärast oli koguaeg selline tunne nagu tõmbaksin seenemaitselist värki, viskasin clero minema. Ei aidanud puhastamine, ju siis oli nii domineeriv maitse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

The timeline for buyers and sellers to appeal an eBay Money Back Guarantee case from the day it is closed will change from 45 days, to 30 days.

(N)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks pilusilmad on neil harja punaseks ajanud. Nüüd vaatad lubatud saatmis aega ja kui see läheneb, avad keisi. Kui ei tule pakki, muudad cleimiks.

 

paksu auru, e-popsarid :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Külm teeb liiga, pärast sooja minnes kipuvad coilid lekkima.

Nüüd saad tööl öelda, et tehnilistel põhjustel pean siseruumides tossama.

Veel parem - pane tööandja fakti ette. KAs suitsetan siseruumides või muretsed mulle kayfuni :D Mul lekkimisega küll probleeme ei ole tulnud...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tea millest see tuli, kas spinner jukerdab või mis, igatahes keerasin funki juurde, see lahendas probleemi. Võimalik, et mul see nupp enam õigesti ei näita, sest mingi kukkumisega oli ta mul väljapoole tulnud. Kolkisin sisse tagasi, üleüldse spinner suht kõver, nagu pisa torn.

Enamasti ongi mul sisene töö, teen tossu sealkus tahan(tööandjale sobib nii, sest mul pole vaja suitsunurka välja ronida ja teen tööd edasi), lihtsalt kui tööle läksin ja sees tossama hakkasin, hakkas lekkima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga defa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul A8-l on webasto olemas, aga ma pole siiani aru saanud kuidas see töötab :D

 

Aga nutan ka veits, Chocomint keeras minu IC30si ka pekki. Vedelik ise muidu hea, aga siis peabki selle konkreetse vedeliku tarbeks eraldi clearo jätma.

Pesin kõik ilusti puhtaks, valasin teise vedeliku sisse ja oiblinn mis rõvedus sealt tõmmates tuleb.

xiios kui viitsid viska mulle ka see röga teema PSi, kuna ma olen vist täpselt selles ülemineku faasis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

CHocominti tõmmates, on põleti puhastamine, et sellest lahti saada, omaette nuss. Kui coil kannatab ja tahad samaga midagi muud tõmmata, siis peab silikoonist mütsi väga ilusti puhtaks tegema,s est jätab mingi pooliku maitse sisse ja saastab vedeliku.

4ular: Joo vett ja proovi mõnda teist maitset. Peale esimest üleminekut, polnud niipalju vedelikku, erinevate maitsetega, siis kannatasin välja. Peale teist lainet, mis oli huvitaval kombel tingitud Peleoni PG Caramell vedelikust, sain päeva lõpuni vapitud, liqua blueberry ja cherry seguga :D Järgmine päev oli kõik ok jälle. Esimene laine aga kestis 3 päeva, kus oli aeg, kus tahtsin asja pooleli jätta,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas piirituse või viina sees leotades ei saa neist tugevatest maitsetest lahti siis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul vision vt oli mentooliga mõgin sees nädalake ja ei saanud aru, miks peale pesu ry4 on mentooliga. Ei mäleta, kuid pesu vist ei aidanud, vahetasin lihtsalt coili lõpuks ära.

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk HD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proovisin kah kunagi lahti saada chocominti tekkiatud järelmaitsest, viskasin clearo minema, puhastasin vedelikus ja otsisin mingit maitset, mis jätab intensiivsema maitse, ei aidanud miskit. Ühe korra tegin selle vea, et ostsin seda vedeliku, rohkem enam ei tee. Ja milline veel coil peale 10ml äratõmbamist välja nägi, sellist pasa kihi pole ma muude maitsetega näinud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...