Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
olari

Missugune siis on parim kliromaiser?

Recommended Posts

Kõigile teistele kes plaanib evic-ile protank3 osta siis asi selline ,et toimib aga ikka kuidagi vaevaliselt.

Aga Vamo V2-ga toimetab ilusti ja paremat hetkel ei oskagi tahta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõigile teistele kes plaanib evic-ile protank3 osta siis asi selline ,et toimib aga ikka kuidagi vaevaliselt.

Aga Vamo V2-ga toimetab ilusti ja paremat hetkel ei oskagi tahta.

Selgitad ka või jääbki nii, et eVicu otsas töötab vaevaliselt, aga Vamo otsas on parim? Et peaks kohe eVicu asemel Vamo kaasa ostma, kui Protank3 tahan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

tegelt ei ole ju vahet voldid ja vatid ühesugused ,mis sest ,et aparaadid erinevad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ainuke vahe, mille mina välja suutsin mõelda, saab olla õhu takistuses?

 

Üldiselt olen ma kuulnud et Protank 3 pole suurem asi kuna spiraalid on üksteise peal. Samas seda uut Aero tank'i kiidetakse... Need kasutavad samu coile, seega ainuke erinevus saabki olla õhuvoolus.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ainuke vahe, mille mina välja suutsin mõelda, saab olla õhu takistuses?

 

Üldiselt olen ma kuulnud et Protank 3 pole suurem asi kuna spiraalid on üksteise peal. Samas seda uut Aero tank'i kiidetakse... Need kasutavad samu coile, seega ainuke erinevus saabki olla õhuvoolus.

OK, aga eVic vs Vamo ei puutu ju siinkohal asjasse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ainuke vahe, mille mina välja suutsin mõelda, saab olla õhu takistuses?

 

Üldiselt olen ma kuulnud et Protank 3 pole suurem asi kuna spiraalid on üksteise peal. Samas seda uut Aero tank'i kiidetakse... Need kasutavad samu coile, seega ainuke erinevus saabki olla õhuvoolus.

OK, aga eVic vs Vamo ei puutu ju siinkohal asjasse.
Ikka puutub. Vamo v2'l on üsna kõrge keskmine keere, seega clearo ja vamo vahele jääb pragu ja seega on õhutakistus väiksem. See on ju ammu teada et erinevad clearod toimivad selle tõttu üsna erinevalt erinevate mod'ide otsas.

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul jääb eVicu otsas Kangerile küll märgatav vahe, lisaks on krael veel hambad sees.

Sama siin, keeran eVicu krae vastu clearo põhja, et vältida võimalikku väänamist. Õhupuudust pole tänu sälkudele kohanud (Protank 3 pole proovinud)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kõigile teistele kes plaanib evic-ile protank3 osta siis asi selline ,et toimib aga ikka kuidagi vaevaliselt.

Aga Vamo V2-ga toimetab ilusti ja paremat hetkel ei oskagi tahta.

Selgitad ka või jääbki nii, et eVicu otsas töötab vaevaliselt, aga Vamo otsas on parim? Et peaks kohe eVicu asemel Vamo kaasa ostma, kui Protank3 tahan?

Asi selles ,et kui eviciga tõmban siis nagu alguses tahab kõvasti soojendamist saada ja alles teine mahff on ok.

Evic on vähe lahjake võimsuse poolest ja ei oska väga kaasa rääkida miks ta lahja on.

Ega suitsule polegi mõeldud pilti ja tossu korraga.

Evic ei lase üle 11w panna,kuna arvatavasti mingi turvalisuse küsimus vist.

 

Aga VAMO nii kui nuppu puutun siis koheselt on leek taga ja toimetab viivituseta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostsin nüüd ka protank 2 juurde ,et vaadata mis vahe on.

Protank 2 2,5 ohm alustab koheselt põletamist aga jällegi vähem tossu ja maitse on ka vähe kehvem aga jällegi jahedam suits.(maitseasi)

Protank 3 2.0 ohm on stabiilsem ja parema maitsega,rohkem tossu aga tahab korralikku energiat saada.

Tulemused evic toruga 3400 mAh,panasonic aku.

 

Ideaalne oli protank 3 tõmmata VAMO V2`ga

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostsin nüüd ka protank 2 juurde ,et vaadata mis vahe on.

Protank 2 2,5 ohm alustab koheselt põletamist aga jällegi vähem tossu ja maitse on ka vähe kehvem aga jällegi jahedam suits.(maitseasi)

Protank 3 2.0 ohm on stabiilsem ja parema maitsega,rohkem tossu aga tahab korralikku energiat saada.

Tulemused evic toruga 3400 mAh,panasonic aku.

 

Ideaalne oli protank 3 tõmmata VAMO V2`ga

Misasi on korralik energia? Ehk saaks numbritega proovitud võimsused kirja panna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna pole millegagi mõõta siis ei saa sulle täpseid andmeid öelda ja see mida evic näitab ekraanil seda ei maksa uskuda ja seda peaks iga evic omanik teadma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna pole millegagi mõõta siis ei saa sulle täpseid andmeid öelda ja see mida evic näitab ekraanil seda ei maksa uskuda ja seda peaks iga evic omanik teadma.

tõmba oma non e-suitus edasi (Y)

meil siin "usklikke edasi"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna pole millegagi mõõta siis ei saa sulle täpseid andmeid öelda ja see mida evic näitab ekraanil seda ei maksa uskuda ja seda peaks iga evic omanik teadma.

tõmba oma non e-suitus edasi (Y)

meil siin "usklikke edasi"

Mis see tähendab? Inimene katsetab uut teemat nimega e-sigaret enda jaoks ja lihtsalt öeldakse 'tõmba oma non e-suitus edasi' Räägi täpsemalt palun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna pole millegagi mõõta siis ei saa sulle täpseid andmeid öelda ja see mida evic näitab ekraanil seda ei maksa uskuda ja seda peaks iga evic omanik teadma.

tõmba oma non e-suitus edasi (Y)

meil siin "usklikke edasi"

Mis see tähendab? Inimene katsetab uut teemat nimega e-sigaret enda jaoks ja lihtsalt öeldakse 'tõmba oma non e-suitus edasi' Räägi täpsemalt palun

Ilmselgelt oli jeesus mõne rummikoksi joonud, ära pane pahaks :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuna pole millegagi mõõta siis ei saa sulle täpseid andmeid öelda ja see mida evic näitab ekraanil seda ei maksa uskuda ja seda peaks iga evic omanik teadma.

tõmba oma non e-suitus edasi (Y)

meil siin "usklikke edasi"

Mis see tähendab? Inimene katsetab uut teemat nimega e-sigaret enda jaoks ja lihtsalt öeldakse 'tõmba oma non e-suitus edasi' Räägi täpsemalt palun

Ilmselgelt oli jeesus mõne rummikoksi joonud, ära pane pahaks :lol:

rumm rummiks, see alko jah sees (kyll teise nimega ja läbipaistev)

 

aga milleks tulla plõksima, et ei tasu evic uskuda?

ei tasu tulla iba ajama, mingi krd ego pulga peale tagasi ja asi klaar, andmeid pole, pole ka probleemi (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:) Ega evic ei ole halb ja ma ei tee seda maha ,sest see teeninud mind juba pool aastat.

Aga :lol:

Kui midagi konkreetset esitada pole, siis poleks vaja ka teemaväliste videotega hämama hakata ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

muudaks teema nime ja kasutaks õigeid väljendeid?

 

vingu kah. ostsin vale kangeri clearo, sobib hoopis ego akule peale.. tulemus: evod on niivõrd hea, et võtsin peenikese pulga tagasi kasutusele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...