Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Uus e-suits.eu vead/parandused/arutelu

Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?  

45 kasutajat on hääletanud

Küsitlus on suletud!
  1. 1. Liigutada alamfoorumist "Uued tooted" teemad vastavatesse kohtadesse?

    • 30 päeva
      21
    • 60 päeva
      17
    • 90 päeva
      4
    • 120 päeva
      3


Recommended Posts

Mina kui täiesti uus kasutaja tunnen puudust alustaja kkk-st. Ehk siis võiks mingi üldine kleeps olla lühikirjeldus kõigest. Võib-olla kuskil on ka, aga pole silma jäänud. Siiani olen ammendanud informatsiooni mitut erinevat teemat otsides või siis googeldades. Interface poolt tehtud aparaadi valiku õpetus vms oli abiks. Aga pg vg vv vw ja muud jutud on tulnud pika otsimise peale.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paigaldasin invisioni enda poolt pakutava anti-spam monitooringu, nüüd ei peaks neid spämmi kasutajaid tekkima loodetavasti enam.

 

 

Kasutajatel on keelatud äriline reklaam tänasest samuti staatustes.

Share this post


Link to post
Share on other sites

KKK asja peale olen ise ka mõelnud. teemad kuidagi laialivalguvad. vv/vw kohta on olemas ilusti. peaks pead kokku panema ja korraliku FAQ üles kirjutama ja stickisse panema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Enim ühe päeva jooksul külastanud kasutajaid on 216, rekord saavutati 22 Dec 2014.

 

 

 

~40 kasutajaga ületati eelmine rekord mis pärines mai kuust.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no vihjeks võid juurde panna :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuda moblaha saab pilte siia lisada? Kui tava vaates proovin sois peale faili valimist viskab foorumist välja ja mobla vaates ei leidnud ma sellist kohtagi kust pilte lisada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul ka probleem

 

miks ma ei saa PS teel tekstifaili saata?

 

 

  • xxxxxxxxxxxx jutt.docx

    You aren't permitted to upload this kind of file


Kuda moblaha saab pilte siia lisada? Kui tava vaates proovin sois peale faili valimist viskab foorumist välja ja mobla vaates ei leidnud ma sellist kohtagi kust pilte lisada.

proovi chrome kasutada, see laseb, mul teistega ka probleeme

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kuidas kommenteerite

 

 

Ma pole 100% kindel, et see on foorumi viga, aga hetkel tundub küll nii, sest arvutist pole probleemi leidnud ja see on siiani ainult e-suits.eu foorumiga olnud. Täpsemalt on siis probleem selles, et kui läbi google'i otsingu tulla e-suits.eu foorumisse, siis aeg-ajalt suunab http://url4short.info/aadressile. Näiteks guugeldasin "e-suits irc" ja tulemus ei läinud õigesse teemasse, vaid hoopis sellele url4short.info aadressile. 

 

 

msg-2220-0-75019400-1421166368.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minul ja Oldil oli ka, aga see hack on suht kaval, nüüd näiteks mul ei õnnestu seda reprodutseerida. Isegi Cache puhastamine ei aidanud, ta pidi x aja tagant ise peitu minema.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...