Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
old

Twisted, Clapton, Mega nano jms-mis tehtud ja mis tulemused

Recommended Posts

Hea point, sai ka titaaniumtraati võetud. Mis valem sellega hea võiks olla dualcoili jaoks?

Ma ei tea kas see sinul on hea - oleneb ka modist palju

aga mul on praegu AWG26 / 0,4mm - 8 keerdu 2,5 mm annab 0,17 oomi (külmalt, kahe peale kokku),

kuskil 165 - 180C, sõltuvalt mis mahl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on 0,5mm titaan ümber 2,5mm posti ja 7 tiiru (dualcoil), kokku tuleb ca 0,11-0,12 oomi takistust, mis on ideaalne. Imho titaani jaoks on 0,3mm vähe, võiks olla vähemalt 0,4mm, 0,3mm saab loomulikult ka, aga titaani eelis ongi see, et saab kasutada jämedamat traati, ilma, et takistus liiga kõrgeks läheks. Titaanil ka see hea eelis, et kuna traadi enda takistus suurem, siis läheb ka kiiremini kuumaks kui ni200 traat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, hea teada. Et siis keeraks selle 0.3mm twisti? :)

Kas titaaniga muidu sama värk, mis nikliga, et kindlam on spaced coil teha?

Ma pigem keeraks 0,3mm twisti jah, vb saab palju, aga siis teed lihtsalt vähem pöördeid :) ja rohkem powerit :) Ühesõnaga, proovi ära. Ja titaaniga on sama nagu ni200-ga, et tuleb spaced teha jah. Sa ei taha titaani punaseks lasta, usu mind :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

üks ribboni soovitus

2x 28awg ümber 0.4 ribbon claptoniks on päris mõnus maitse 6 tossu tuleb korralikult mahla läbeb ka

7tiiru ümbe 3mm kuskil 0,6 oomi

soovitus kui ära oled kerinud on traat vindiga IMG_0057.JPG

siis trell teispidi käima ja iga 2cm pealt hoija näpitsatega kinni ja lase ilusti sirgeks

 

IMG_0058.JPG

 

muidu võimatu ilusat coili teha.

Ja  kui teed  veel ilusasse väiksesse dripperisse ning keerad iStick 40tc otsa on on ikka kuradi väike ilus ja mõnus boojaka .muidugi aku eriti kaua ei pea :cry:

 

IMG_0059.JPGIMG_0061.JPG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Whoa, väga ilus näeb välja see. Hõõgumisest ei ole mingit pilti? Kas sees olevad peenikesed traadid vatti kärsatama ei kipu?

hõõgumisest hetkel pole homme ülehomme läheb uus cotton sisse siis võin teha .

peenikesed traadid ei kärsata midagi minuarust .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sai siis fused clapton tehtud. Sees on 26g n80 ja väljaspool 36g ka1. Maitse on tunduvalt parem kui tavaline micro coil. Dual coil 6 keerdu on mul 0.16ohmu. Tundub, et enam tavalise micro coili peale tagasi ei lähe.

12142214_432347353635240_854275824_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vahest viitsib/oskab keegi midagi soovitada ja ideid anda :)

Eile tegelesin mitu tundi sobiva setupi ehitamisega, kuid lõpetasin siiski sellega, et panin "poe nikkelcoili" Zephyrusele sisse.

Kanthaliga oli ehitamine lõbus, sai katsetada ja proovida, igasugused idiootsed asjad andsid häid tulemusi. Nüüd Ni ja Ti ainult pirtsutavad ning alatasa on ilusal coilil midagi viga.

 

Mul on varus järgmised traadid: 0.2mm Ni200, 0.32mm Ni200, 0.3mm Ti.

Eesmärk: dualcoil, mis toodaks palju paksu auru ning head maitset ja toimiks 50W (või 50 jauli) seadmega ilusti, takistuse alampiir 0.08ohm.

Proovitud:

- 0.32mm niklist 2.5mm pulga ümber 10 keerdu - liiga väike takistus.

- 0.32mm niklist 2.5mm pulga ümber 11 keerdu - liiga suured coilid, ei tahtnud ära mahtuda. Iseenesest nädal aega kasutasin ja täitis kõik kriteeriumid, aga jahtus pisut uimaselt ning teistkordselt ei viitsiks mahutamisega sellist vaeva näha.

- 0.2mm niklist 2.5mm pulga ümber 6 keerdu - no lihtsalt igas mõttes halb.

- 0.3mm titaan twisted ja 2.5mm pulga ümber 5 või 6 keerdu - takistus, suurus ja aur olid paigas, aga maitse oli täiesti null.

 

Nüüd mõtlen, mida järgmiseks proovida. Mul käib nikli ja titaani puhul see takistuse muutumine traadi twistimisel pisut üle mõistuse, sestap ei oska ka midagi uut enam välja mõelda.

Ideaalne oleks 2-3mm pulga ümber 8-9 keerdu ja takistus 0.1-0.14 ohmi.

Coili kalkulaatoriga möllasin ka, aga twisted jt. põnevamate setupite kohta ei osanud ma midagi välja arvutada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aitäh, proovin järgi.

Kalkulaator annab küll sellise dualcoil buildi takistuseks 0.049 ohmi.

Võrdluseks selle 0.32mm ümber 2.5mm pulga 10 ringi, mille takistus mul liiga väike tuli, annab 0.60 ohmi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minu katse number 2 claptoniga

32ga ümber 28ga goblin mini peal. Paar päeva veipinud, peab ütlema, et täitsa rahul. Ainuke asi, mis häirib, et praksub ja ragiseb hullu moodi. Kellegil soovitusi, mida teha? Peab kuidagi eriliselt wickima?

tumblr_nwso6mfMYT1uwr5cko1_540.jpg

Natuke suurem pilt ka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eks ma arvasin ise sama. Aga nüüd umbes 15ml nendest coilidest läbi käinud. Eeldasin, et selle aja peale võiks juba maha rahuneda.

 

Sent from my A0001 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Väike nokitsemine õhtul ja tulemus:

 

2015-12-03%2001.07.05.jpg

 

Tegemist on Subtank miniga ja uue RBA peaga. Sisse mahutasin 2 viie keerust fused claptonit. Keeratud ümber 2mm kruvika, sisuks 2x0.32 ja claptoniks ümber 0.13 kanthal. 

 

Challenge teistele ehitamise huvilistele, kes suudab subtanki RBA-sse midagi rohkem ära mahutada! 

#BecauseICan #ShowOff :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...