Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
henzz

Aidake valida korralik E-sigaret

Recommended Posts

Soovin osta E-sigareti väärtusega 30-50€, kuid ei tea mis on parim selles hinnaklassis. Äkki oskate mind aidata valikuga ning anda teadmisi edasi :) Nicorexi lehelt leidsin - https://www.nicorex.eu/nicorex-ambassador-eliit-e-sigaret/ja https://www.nicorex.eu/nicorex-ego-sigma-e-sigaret/ , äkki mõni neist?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nicorex on varas, sealt ei tasu midagi osta. Kui oodata viitsid siis selles hinnaklassis saad sa hiinast osta näiteks iStick 40w TC https://www.fasttech.com/products/0/10011027/2641800-authentic-eleaf-istick-40w-2600mah-temperature

ja siis selle otsa näiteks Nautilus Mini https://www.fasttech.com/products/0/10009821/1861800-authentic-aspire-nautilus-mini-bvc-clearomizer

Nautilus on hea algajatele sest see on suust-kopsu tõmbamiseks, hiljem kui soovi on siis sellele iStickile saab otsa panna ka mõne "sub-ohm" tanki, millega tõmmatakse otse kopsu.

 

 

Kui raatsid veits rohkem kulutada siis iSticki asmel oleks ka see hea valik: https://www.fasttech.com/products/0/10015540/3331700-authentic-joyetech-evic-vtc-mini-60w-tc-vw

Aga sellele pead patarei eraldi ostma mis PEAB olema korralik originaal korralikust poest, eesti netipoodides maksab patarei natuke üle 10 euro tavaliselt

 

 

Edit: Kui oodata ei viitsi siis need asjad saab ka eesti poodidest osta aga hind on siis muidugi kõrgem. Näiteks http://spezz.ee  lehel on kõik need olemas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas sellelt lehelt - https://www.fasttech.comon kindel ostmine või peab ootama toodet mitu kuud enne kui kohale jõuab ja kas üldse jõuab ?

Arvesta hetkel sellega, et tegemist on hooajaga...ja peale jõule ju hiinlastel oma uusaasta tulemas ka...seega antud ajahetkel on sealt tellimine suht mõtetu.

30...50eur eest saab täitsa okei komplekti ka Eestist (sh müüja poolse garantiiga, mida sa FT väga ei saa....või siis maksad ogaraks, et tagasi saata).

Kui juba vähe tõsisemat tööriista tahad, siis on orienteeruvalt 60...70eur välja välja köhida. Samas kehtib siinkohal ka reegel, et maksad selle eest, mida saad. Soovitus on müüjaga konsulteerida - oskab kindlasti soovitada. 

Ja seda hinnapiiri vist tänapäeval modiddel enam ei ole, sest kindlasti on võimalik ka 300...500eur sinna alla matta :D 

 

Aga mis kõige tähtsam - tee endale selgeks, et mis on sinule modi juures KÕIGE tähtsam - kas kuju, kaal, kasutusvõimalused, jms. Vastavalt sellele on modide valik ju kohe väiksem. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kindlasti sooviks palju auru, kuju pole tähtis. Ma arvan, et TC seaded on kõige mõistlikumad või ? Seega tahaks teada, et millist komplekti soovitate Eestist osta 30-50€ eest, kui hetkel hiinast mõttetu tellida. Äkki saaksite midagi kokku panna?

50 jah natuke väheks jääb --- 70-90 saaks OK asja.

Aga võib ka nii teha nagu enamus meist on teinud ... ostnud 40Eurise ... ja siis kohe 70-X eurise otsa :D .... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Selge, kui oleks võimalik siis pange mulle üks 30-50 eurone pill kokku siin -  https://www.fasttech.com lehel, proovin tellida ning seejärel jään ootama.

 

https://www.fasttech.com/products/0/10015540/3821102-authentic-joyetech-evic-vtc-mini-75w-tc-vw-apv -> modina võta see .... see hetkel vist kõige popim ja parima hinna/funktsionaalsuse suhtega

 

Otse kopsu atiks sobib (saab ka mouth to lung aga ei ole parim selleks):

https://www.fasttech.com/products/0/10016096/3410300-authentic-uwell-crown-sub-ohm-tank-clearomizer

Selle kloon pidi ka täitsa ok olema kui viimast hinda ajad taga.

https://www.fasttech.com/products/0/10017485/3696400-uwell-crown-styled-sub-ohm-tank-clearomizer

Mingid discount coded ka vist FT omad hetkel kehtivad .... uuri natuke FT teemat või viicib keegi kirjutada kes teab :D

 

Kui otse kopsu atiti ei taha siis vast pakub keegi teine midagi, sest uuemate suust kopsu atide kohat ei tea ma midagi :(.

 

Aku võta eestist ~11EUR .

 

FT's ära kõike ühte pakki topi muidu on tõenäosus, et saad tolli deklarit teha.

Share this post


Link to post
Share on other sites

TC-d võib piltlikult võrrelda auto veojõukontrolliga. Mõlemad aitavad juhul kui üritad kätte saada enamat kui antud hetkel võimalik ja teadliku kasutaja käes on mõlemal ka omad miinused. Samas samamoodi nagu veojõukontrolli puudumine ei takista autoga kiiresti sõitmist ei takista TC puudumine paksu auru saamist ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nüüd on küll TC juba üsna tavaline ja ei maksa palju, aga algajale seda kohe soovitada asjana milleta pole üldse võimalik ja rääkida et tavaline VV/VW on eilne päev pole ehk päris õige. (pidasin silmas ka teist sarnast teemat) Esiteks, TC asja peaks enne endale selgeks tegema, on seal ka ju omad ohud, näiteks kui hakkad niklit VW-ga proovima ja teiseks see pole asi mis kohe töötab ja hästi, jebimist on asjaga omajagu. Teine teema ongi see, et maitse asi. Mis ühele meeldib väga, ei pruugi teisele üldse sobida. Olen proovinud igasuguseid variante, subohm, TC, suuremad võimsused, aga kõik see polnud sobiv, tegelikult olengi jäänud ikka nö minevikku, umbes 10 vatti ja 1-1,5 oomi, täiesti rahuldab ja minu jaoks parim. Teoreetiliselt rahuldaks mu vajadusi esimese põlvkonna eVic, kuigi praegu kasutan eVic VTC  Mini't, aga ikka sarnaste seadistustega. Eelkõige meeldib mulle stabiilsus, ja paraku TC seda ei paku. Ehk areneb asi edasi ja siis. Hetkel on mul klassikalisest natuke erinev setup, proovisin TFV4-ga kaasa tulnud clapton'it, esialgu olin välimust vaadates selle suhtes üsna skeptiline, aga mulle tegelikult meeldib see. Tegu on 0,65 oomise coiliga, 4 keerdu. Võibolla mõnele tundub see lolli mängimisena, aga ma kasutan seda alates 12W, isegi 10W saab auru kätte, aga siis mahvi algus on suhteliselt hõre. Tavaline 14-15W, mulle meeldibki natuke selline aeglane reageerimine ja tundub et selle võimsuse juures on tasakaalupunkt üsna madalal temperatuuril, ei oska täpselt arvata kuidas see toimib, aga igaljuhul on tulemuseks mõnusalt palju jahedamat auru. Ma olen laisk inimene ja ei viitsi vatti vahetada, tavaliselt teen seda nädalas korra ja nüüd olen ühe vahetuse teinud ja üsna üllatav oli, et vatt oli vaid õrnalt pruuniks läinud, tavaliselt, kaasaarvatud TC-ga oli see ikka tumedam. Minu arust teeb see ära sama töö mida peaks TC tegema, mis hästi ei toimi, kas siis pole seade ise piisavalt hea või nõuab asi rohkem kogemust. Loomulikult ei kaitse see juhul kui paak tühjaks lasta, aga seda suudan jälgida küll. Võimalusi on tegelikult palju ja igaüks peab ise proovima mis talle sobib, teised saavad rääkida omadest kogemustest, aga ei saa väita et midagi on vale ja õige. Ma pole TC vastane, aga kui algajale seda soovitada, peaks lahti rääkima ka miinused. Eelkõige puudutab see hinnatundlikumaid inimesi, sest ilma TC-ta seadme saab odavamalt kätte, muidu pole vahet kas kasutad või mitte, seadmel võib igaljuhul see võimalus olemas olla, ei meeldi, ei kasuta lihtsalt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pigem ei tule see TC soovitamine mitte sellest, et seda peaks kasutama vaid selle pärast, et mingi hetk tekib suure tõenäosusega soov proovida.. muutub ati vms... ja siis on see võimalus olemas.
Hinna vahe ei ole nii suur... ja TC toega korralikuma seadme soovitamise mõte ongi rohkem selles, et siis ei pea varsti jälle uut ostma kui peaks huvi tekkima.

Ma olen ka kanthali austaja ikka veel... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui vähegi võimalik siis soovitan soetada Subox mini :) kõik vajalik olemas. Saad 0.5se coiliga otse kopsu tõmmata või 1.5se coiliga suust kopsu. Või ehitad üldse RBAle oma maitse järgi coili.

Igaljuhul 0.5se coiliga on auru kogus amazing! 1.5se coiliga jällegi ülihea mouth to lung. Olin ausalt öeldes lausa üllatunud, et mouth to lung(1.5coil) toimib nii ühtlaselt hästi. Hea maitse, ühtlane kogus auru iga mahviga jne.

 

Pmst. Ühe seadmega saad kõike teha vastavalt oma soovile! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei hakka uut teemat tegema. 

 

Plaanis tellida omale selline isend: Vaporesso Target 75VTC kit http://www.vaporesso.com/product/showproduct.php?lang=en&id=2

Lisan ühe review ka siia kõrvale: https://www.youtube.com/watch?v=B4KuwMbEC2g.

 

Senimaani olnud peamiselt mokatubaka inimene, aga erinevatel põhjustel vaikselt e-sigareti peale üle kolinud. Kuu või kaks tagasi soetasin omale Vision Spinner II, kuid üsna kindlalt on ka selle puhul tegemist odava koopiaga :D.

Sestap nüüd otsingi uut ja peale natuke netis ringi tuulamist leidsingi selle Target 75 VTC kiti. Tellida mõtlen esialgu siit: http://www.gearbest.com/vaporesso-target-75vtc-_gear/

 

Mida targemad mehed asjast arvavad või on keegi juba ka kokku puutunud sellega?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Vasta sellele teemale...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...