Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
Zann0

Baasvedeliku hankimine.

Recommended Posts

Tere.

 

Kuna endal oli baasvedelikku liitrites siis väga aktsiisi peale ei mõelnud. Paraku rumala juhuse tõttu lõpetasid kõik pudelid prügimäel ja 230 eurot liitri eest maksta ei kavatse. Küsimus, ebays (Euroopa) on baasvedelikke müüa kuhjaga. Kas ebayst tellides võib kaup ka minuni jõuda või tegu siiski keelatud tegevusega?

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Saad tuua kuni 20ml välisriigist. Tellida ei saa. Kui tellid sellise koguse ebayst ja vahele j ä ä d v ä ä natakse sulle aktsiis kraesse+ kopsakas trahv. Soovitan üldse maha jätta, sest praegu on see tegevus m õ tetult kalliks aetud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Huvi pärast, miks varud prügimäele lendasid? Hoiutingimused valed vms?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoiutingimused olid head. Pudelil olnud kehtivusajad aga ootamatult lõppenud . Kokku varudes ei mõelnud sellele üldse.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mis neil baasidel siis veel peale best before aja täis saamist viga oli ?  Ma arvaks et mõni kuu või ka aasta ei tohiks veel midagi halba teha ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 tundi tagasi, Zann0 kirjutas:

Hoiutingimused olid head. Pudelil olnud kehtivusajad aga ootamatult lõppenud . Kokku varudes ei mõelnud sellele üldse.

Siin foorumis vedelike säilivusest küll ja küll juttu olnud, nüüd pead tegemata kodutöö eest kooliraha maksma...

PS Ise olen 4a vanuseid baase proovinud/tarbinud ja igati OK kraam. Seisid mitteköetava keldri riiulil suht jahedas ja pimedas.

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 minutit tagasi, e-kodanik kirjutas:

Siin foorumis vedelike säilivusest küll ja küll juttu olnud, nüüd pead tegemata kodutöö eest kooliraha maksma...

PS Ise olen 4a vanuseid baase proovinud/tarbinud ja igati OK kraam. Seisid mitteköetava keldri riiulil suht jahedas ja pimedas.

Miks sa pidid nüüd seda (ise olen tarbinud 4a vanuseid . . . ) kirjutam, Zann0 kisub nüüd juukseid peast kuna viskas kõik minema :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei kisu ma midagi. Mida keegi endale sisse tõmbab on igaühe enda otsustada. Paraku meelerahu heaks sooviksin ,et baasvedelik oleks kõlblik kuni piires. Isegi kui see midagi ei muuda :D

EDIT: Ma pole küll kunagi süvenenud aga miks mu staatus "uus kasutaja" on, kuigi olen liitunud 2013 aastal?

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minut tagasi, Zann0 kirjutas:

Ei kisu ma midagi. Mida keegi endale sisse tõmbab on igaühe enda otsustada. Paraku meelerahu heaks sooviksin ,et baasvedelik oleks kõlblik kuni piires. Isegi kui see midagi ei muuda :D

EDIT: Ma pole küll kunagi süvenenud aga miks mu staatus "uus kasutaja" on, kuigi olen liitunud 2013 aastal?

See ´´uus kasutaja´´ tuleneb ehk postituste arvust?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

0 baaside osas on siin mitmest teemast selline pood läbi käinud https://maitsepood.ee/

isiklikult sellega kogemusi pole, aga põmst kui on vähemalt 99,5% puhtusega nagu seal öeldud, siis peaks e-sigaretis kasutamiseks ka igati OK olema.

Teoreetiliselt pole nikotiinita PG ja VG välismaalt tellimine ka keelatud kui pakendil pole märget, et see on mõeldud e-sigaretis kasutamiseks. Praktikas võib probleeme muidugi ikka tekkida kuna juhul kui mõni ametnik mis iganes põhjusel arvab et ei tohi, on ainuke võimalus nendega vaidlust kohtus jätkata.

Nikotiiniga baasidega on kehvemini, neid pead poest 10ml pudelites ostma kui just kuskilt hõlma alt kontrollimata koostise ja kvaliteediga kraami ei taha osta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
58 minutit tagasi, e-kodanik kirjutas:

Võrdluseks hinnad Lätis. Üle 30€ ostu korral tasuta Omniva tarne riigi piires (sh Valka) :D

http://ecigs.lv/pc/bazes-un-aromati-diy/e-skidruma-baze/artvap-e-skidruma-baze/

Ei tasu ära, hinnad suht sama mis siingi, maitsed on 1€ odavamad. Üks suur pluss on, valikut on. Härrad Eesti kaupmehed, valikut valikut valikut. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
17 minutit tagasi, fronius kirjutas:

Puhta pts is värk, mul juba 4 tuttavat tavasuitsule tagasi läinud 

Selle kohta oleks vaja inglisekeelsesse keskkonda head artiklit, kuidas Eesti riigi poliitika pöörab ulmeliste maksude abil veipareid tagasi tubaka juurde. Las poliitikud tunnevad enne valimisi häbi oma sigaduse pärast.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, e-kodanik said:

Selle kohta oleks vaja inglisekeelsesse keskkonda head artiklit, kuidas Eesti riigi poliitika pöörab ulmeliste maksude abil veipareid tagasi tubaka juurde. Las poliitikud tunnevad enne valimisi häbi oma sigaduse pärast.

Selline asi oli juba mitte ainult mõttes, vaid ka pea-aegu tegemises (mustand vist isegi valmis kuskil).
Ma arvan, et peale GFN'i saab asi lõpuni viidud.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervitus kõigile. Pole mitu aastat siin foorumis enam käinud. Kuid on küsimus laiale ringile: kust on võimalik praegu baasvedelelikke osta. Hetkel tahan hiljemalt nädala pärast 0-vedelikku puhast propüleenglükooli (4x100 ml), siis on üldvarusid veel ca 3 kuuks. Edaspidi muidugi rohkem, ka puhast taimset glütseriini. Siiamaani olen ostnud Luha 40 Veipmarketist, kuid see on juba mitu päeva kinni, mingit silti üleval ei ole ja ka helistamise peale vastab tehishääl, et tegemist on vale numbriga.  Pagan teab, mis kamm seal on.  Oletused muidugi midagi ei maksa. Mujal poodides müüakse aga baasvedelikke vahekorras 70% glütseriini ja 30%  propüleenglükooli ning taolist paksu möga tõmmata ei taha.  Ise olen harjunud segama 20% glütseriini ja 80% propüleenglükooli. Kuidagi ei tahaks tavasuitsu peale üle minna pärast 6,5 aastast veipimist.. aga see tont seisab nädala pärast silme ees... Baasvedeliku vahekord võib olla vastavalt ka 30/70, suurt vahet ei tohiks olla, olemasolev puhas taimne glütseriin võib ju seisma jääda.

Share this post


Link to post
Share on other sites
57 minutit tagasi, Ahti Mänd kirjutas:

Tervitus kõigile. Pole mitu aastat siin foorumis enam käinud. Kuid on küsimus laiale ringile: kust on võimalik praegu baasvedelelikke osta. Hetkel tahan hiljemalt nädala pärast 0-vedelikku puhast propüleenglükooli (4x100 ml), siis on üldvarusid veel ca 3 kuuks. Edaspidi muidugi rohkem, ka puhast taimset glütseriini. Siiamaani olen ostnud Luha 40 Veipmarketist, kuid see on juba mitu päeva kinni, mingit silti üleval ei ole ja ka helistamise peale vastab tehishääl, et tegemist on vale numbriga.  Pagan teab, mis kamm seal on.  Oletused muidugi midagi ei maksa. Mujal poodides müüakse aga baasvedelikke vahekorras 70% glütseriini ja 30%  propüleenglükooli ning taolist paksu möga tõmmata ei taha.  Ise olen harjunud segama 20% glütseriini ja 80% propüleenglükooli. Kuidagi ei tahaks tavasuitsu peale üle minna pärast 6,5 aastast veipimist.. aga see tont seisab nädala pärast silme ees... Baasvedeliku vahekord võib olla vastavalt ka 30/70, suurt vahet ei tohiks olla, olemasolev puhas taimne glütseriin võib ju seisma jääda.

Harju Maakohus Tallinna kohtumaja avaldab teadaande pankrotiseaduse (PankrS) § 17 lõike 2 ja § 21 lõike 1 alusel.

25.11.2019 kohtumäärusega tsiviilasjas nr 2-19-17265 võeti võlgniku, Veipmarket OÜ (registrikood: 12857326, aadress: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tehnika tn 55, 10136), pankrotiavaldus menetlusse ja määrati kohtuistung pankrotiavalduse läbivaatamiseks.

Kohtuistung toimub 10.12.2019 algusega kell 13.00 Tallinna kohtumaja saalis nr 3007, III korrus.

Keelata võlgnikul ajutise pankrotihalduri nõusolekuta kogu vara käsutada (PankrS § 20 lg 1). Ajutiseks pankrotihalduriks nimetati kirjaliku nõusoleku alusel vandeadvokaat Maire Arm (Maria Mägi Advokaadibüroo OÜ, asukoht Tatari 25, 10116 Tallinn, telefon: 664 0600, 501 8840, e-post: [email protected]).
Peatada võlgniku vara suhtes toimuv sundtäitmine.

Menetluse nr: 2-19-17265

Harju Maakohus Tallinna kohtumaja
Kesklinna linnaosa, Tallinn, Harju maakond 10115, Lubja 4
Telefon: +372 6200100
E-post: [email protected]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reinonen, tänud info eest...

Jeesus, kahju, et sa ei vaevunud mu kommentaari tähelepsnelikumalt  lugema. Tallinnas on muidugi mitukümmend poodi... aga nagu ma juba ütlesin, ülejäänuis puhast propüleenglükooli 0-vedelikuna ei müüda, müüakse segusid 70% glütseriini ja 30% propüleenglükooli... sellepärast siia küsimuse postitasingi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...