Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
admin

Tere Tulemast!

Recommended Posts

ja läbu ka ei ole

läbu tuleb ikka ise tekitada :mrgreen:

 

kui loota ainult teistele läburaatoritele ei saa internett iial täis (psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üle pika aja pole näinud niivõrd informatiivset posti, kui see!

Tere ise kah. Oli asja ka või niisama tegi konto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teen ka tutvust :)

Aasta tagasi sai proovitud e-suitsu ja kahjuks piirdus see ühe kuuga. Põhjus lihtne, ei olnud üldse teadmisi ja arvasin et ostan stardika + vedelikud ja ongi kõik. Coili vahetusest ei olnud õrnaaimugi...järk-järgult muutus maitse jubedamaks ja lõpuks viskasin kõik nurka ja haarasin analoogi. Pettumus oli suur.

Kuigi algul oli kõik super siis mõtlesin, et ju tüütab ajapikku ära ja muutub vastumeelseks ja otsustasin analoogi kasuks.

 

Nüüd olen natuke üle kuuaja taas e-suitusu sõnaotseses mõttes nautinud. Suur abi oli muidugi just sellest foorumist, paar õhtut ringi surfates ja lugedes sain kõigile oma küsimustele vastused ja pealegi. Kui pilt oli selgem tuli hakata varustust täiendama. Sai kohe vision spinner II tellitud koos vision vt-ga. Oi kui rahul ma olin oma ostuga kuniks jälle foorumis kolades otsustasin järgmise sammu teha ja soetada mod. Seekord jäi minu pilk vamo peale. Sai soetatud kasutatud kraam sedapuhku(esimene kogemus e-suitsuga tegi lihtsalt ettevaatlikuks), sinna otsa veel aspire nautilus ja aerotank mega. Nende kooslusega olen hetkel niivõrd rahul, et pole isegi mõttese tulnud analogi haarata, pigem on mõtted mehmodi poole :)

 

Ma pole isegi unenägudes enam analoogi tõmmanud, mis on väga imelik vähemalt minu puhul :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

(teretule) 

Huvitav jah see unes nägemine. Analoog sai maha jäetud üle kolme aasta tagasi aga unes näinud ainult üks kord. 
Hommikul ärkasin ja mõtlesin et pagan, jälle olen suitsetaja :D Mõni sekund selginemist ja õnneks ikka veipija :)

Praegu vahel saab tehtud mõni analoog seltskonna mõttes ja "sest ma võin". Peale läitmist kahetsen iga kord. Tund aega kole maitse suus...

Püsivust ja edu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Off-Topic :

Mul aga on hirm, et õige maitse otsingud ei lõpe kunagi...... :!:  ikka ja jälle leian, et vot see on see õige ja nüüd on parim leitud, nädal hiljem otsid juba uut ja huvitavat. Või avastad mõne vana hea taas uuesti :D

Tegelt on vist võtmesõnaks pidev maitsete vahetamine. Kasvõi ringiratast...  ;-)

Nii ongi. Ikka ringiratast oma maitseringil, sest üks ja sama maitse tüütab maksimalsetl 3-4 päevaga ära.

Krt, helesinist LM'i sai üle 10 aasta kistud ja ei tulnud pähegi, et prooviks mõnd muud "maitset".

Ega oleks ka vist mõtet olnud, kõik ühe ja sama tõrva maitsega tegelikult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nii ongi. Ikka ringiratast oma maitseringil, sest üks ja sama maitse tüütab maksimalsetl 3-4 päevaga ära.

Krt, helesinist LM'i sai üle 10 aasta kistud ja ei tulnud pähegi, et prooviks mõnd muud "maitset".

Ega oleks ka vist mõtet olnud, kõik ühe ja sama tõrva maitsega tegelikult.

Ma ikka vahetasin analoogil ka maitseid. Alguses oli kama, mida tõmmata, kuid siis olin pikalt kuldse 

Marbsi peal, järgnes helesinine LM ja viimati olin pikalt halli Kenti peal.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere sõbrad! Just leidsin seda foorumit.

Saame tuttavaks.

Elan Tallinnas. Töötan e-sigareti poes. Kasutan SM Nivel + Kayfun v3.1.

 

Kõigile head päeva! :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seal juba on =) digitalsteam.ee

Jah, nivel v3 on Semovar.

Kui teil on mingisugused küsimused e-poe kohta andke teada. 

 

Lugupidamisega,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere tere, e-sigaretindusega juba paar aastat toimetanud, aga pole kordagi ennem pähe tulnud, et selle kohta mõni foorum olemas on :D

Tere tulemast, infot peaksid laidma päris mitme päeva lugemise jagu (Y);)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tere tere, e-sigaretindusega juba paar aastat toimetanud, aga pole kordagi ennem pähe tulnud, et selle kohta mõni foorum olemas on :D

Paar aastat ja siis foorum leida on täitsa ok ..... ma olin 3-4aastat SM hüpnoosi all :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...