Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
JazZ

Innokin Iclear 30

Recommended Posts

Keegi juba 30s coili vahetanud?

Mina vahetasin, aga mitte selle pärast et maitse vastikuks läks vaid vahetasin vedelikku ja ei tahtnud et uuele banaani maitse juurde tuleks.

Miks sa küsid?

 

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vahetasin ka coili, isegi kaks korda. Sain vist praagi ja alumine traat põles teisel nupu vajutusel läbi. 4.4 ohmi monocoil pole just teab mis aurustaja. :) Seega sai kolmas coil sisse.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kysin, et kas hakkas ka shitta maitset andma.

Esimene clero, millega ma pole kärsakat saanud. Ok, kui täitsa tyhi, siis, korra oli imelik maitse(ei olnud kärsakas), aga vala peale ja pidu jätkub (psühho)

Haigelt hea clero (Y)

I30 andis vahel ka kärsakat.

 

 

 

Aaa kogu kysimuse mõte oli, et kas keegi vana coili tykkideks võtnud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Protank on kuidagi lahja ei anna välja õieti :)

Protank on tubaka maitsete jaoks päris hea minu meelest. Kõige muu jaoks on iClear parem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaa kogu kysimuse mõte oli, et kas keegi vana coili tykkideks võtnud?

krt, ma ei pidanud vastu- uudishimu sai võitu :D

Põhimõtteliselt seal midagi lammutada ei annagi, silikon mütsi sain maha(tuli koos pealmise lahtise tahiga)ja rohkem miskit lahti ei saanud nii, et ära ei lõhuks. Pesta teda annaks ja kõrvetada saaks ka kuid kuivatamisel vist ainuke võimalus, et mitmeks päevaks radikale kuivama jätta(vanal mudelil sai tahid majapidamispaberiga kuivaks tehtud ja läks kohe käiku).

Share this post


Link to post
Share on other sites

No kurat, panin suures ootusärevuses siis vedelikku sisse ja eVic laulab "No atomizer found". Dafuuck ma nüüd tegema pean.

mul oli ka evicuga selline kamm. lõpuks ei leidnud enam yhtegi clearot les. Lahendus oli evicu head välja vahetada:/ pärast seda on elu lill:D (Tänud Spezzile profestionaalse teeninduse eest)

Share this post


Link to post
Share on other sites

eVic peas juhe lahti tulnud ,mul oli sama viga vahepeal.Sikutasin lahti jootsin juhtme kinni ja oligi ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üritasin täna oma Iclear 30-t pesta ja wickid tundusid juba väga halvad, tirisin siis ettevaatlikult nad ära ja vaatasin traat jäi väga ilusti paigale, põletasin korralikult mitu korda punaseks ning kodus oli mul 2mm nõõri. Tõmbasin nad siis prooviks läbi mõlemast spiraalist(natuke lohvkalt jäid küll), vedelik sisse ja toimib küll, alguses vähemalt, vaatab kaua kestab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...