Jump to content
E-sigareti foorum
e-kodanik

Huumorit elust enesest

Recommended Posts

Pime, kurt ja orbik ratastoolis on elujõe ääres. Algul hüppab pime sisse, ujub natuke, tuleb siis välja ja karjub:
"Ma näen, ma näen!"
Seejärel läheb kurt, ujub natuke, tuleb välja ja karjub:
"Ma kuulen,ma kuulen!"
Siis sõidab orbik oma ratastooliga jõkke. Tuleb siis natukese aja pärast välja, vaatab, mitte midagi ei muutunud, käia ikka ei saa. Järsku vaatab-ratastoolil on uued kummid all.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D krt nendel orbikutel ei vea ikka üldse kuidagi. Panen ka ühe:

Orbikul on sünnipäev.

Ärkab üles koogiküpsetus lõhna peale,mis tuleb köögist. Veeretab end voodist välja,trepist alla ja lõpuks kööki kus ema parasjagu kooki ahjust välja võtab.

"Emme emme ma tahan ka kooki!"

Ema sellepeale:"Need lapsed kes käsi ei pese,need kooki ei saa."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain siis kasutaja Interfaceilt sellised soovid sünnipäevaks :D
 

10553500_10204299436552219_6269725130887
Sulle ma küll õnne ei soovi
 
10553500_10204299436552219_6269725130887
vanus juba siuke, et pigem tuleb kaasa tunda
 
10553500_10204299436552219_6269725130887
radikuliit ja kehvveresus ja nii

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tänasest pihta hakanud uus liikluskorraldus Edgargradis on füüreri huumor elust enesest...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nägin eile seitsmeste uudiste reklaamklippi, kus räägiti, et Eestis laaditakse kõige enam porri alla... Võrus. Ufo, kurivaim, ära vahi niipalju porri, võrukatel on häbi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurat, mina olen vist natukene süüdi. Just täna tõmbasin kogemata ühe Koit Toome loo alla.

Esiteks teata poliisi, teiseks peata kuuluvus, kolmandaks.......tead ise ka mida teha  :idea:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keegi 63% soodsamalt mahlasid ei taha? :D

http://crazydeal.ee/vaata-pakkumist/39-sensatsioonilist-maitset-hangseni-naturaalsed-e-sigareti-vedelikud--63-13300?utm_source=email+marketing&utm_campaign=ET_10.08&utm_medium=email

 

See jutt sobiks juba rohkem vinguviiulisse, aga lisaks on nii minul kui naisel selle konkreetse lehega ka kogemus, et kaup pannakse teele alles siis, kui peale mitmenädalast ootamist ise uurima hakata, kus kaup on.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Keegi 63% soodsamalt mahlasid ei taha? :D

http://crazydeal.ee/vaata-pakkumist/39-sensatsioonilist-maitset-hangseni-naturaalsed-e-sigareti-vedelikud--63-13300?utm_source=email+marketing&utm_campaign=ET_10.08&utm_medium=email

 

See jutt sobiks juba rohkem vinguviiulisse, aga lisaks on nii minul kui naisel selle konkreetse lehega ka kogemus, et kaup pannakse teele alles siis, kui peale mitmenädalast ootamist ise uurima hakata, kus kaup on.

Jaa, 10ml Hnangseni tavahind 7.49€ on tõesti kõva sõna :D

 

111 voucherit ostetud - issanda loomaaed on suur :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaa, 10ml Hnangseni tavahind 7.49€ on tõesti kõva sõna :D

 

111 voucherit ostetud - issanda loomaaed on suur :(

a 2.79 on ikkagi iga nurga pealt vaadates hea hind... see mis alghinnaks kirjutatakse on juba ise teema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kui vähemalt 10tk osta, siis vähemalt ühest ka siinsete kasutajate seas populaarsest Eesti e-poest saab veel odavamalt ning seda ilma igasuguse kampaania- või muu soodustuseta. Ja vähem pole nagunii mõtet neti teel osta, muidu läheb transporditasu ühe ühiku kohta ebaproportsionaalselt kõrgeks.

Kui mõni targem silma järgi eristada suudab, siis võiks muidugi ka öelda, kas see on Poola või Hiina Hansgen ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...