Jump to content
E-sigareti foorum
admin

Russian 91%

Recommended Posts

Mul on see korstna varutihend olemas.

 

Plaanin varsti aluse kruustangide vahele panna. Tuleb mahlakanaleid veel suuremaks viilida (või peenikese puuriga lasta). Ja originaal-driptipil plaanin ka ülemises otsas augu suuremaks teha, kuna sellest väikesest august tuleb liiga peenike ja intensiivne aurujuga -- tuimestab keele ära, krt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul KFL muidugi aga pea olematute kanalitega, wickib normaalselt 1,2oom. puuvill. Ärge pange asja silmini täis! Jätke õhku kah kambrisse, sest vaakumit on suht raske tekitada aga hõrenenud õhku kergem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on see korstna varutihend olemas.

 

Plaanin varsti aluse kruustangide vahele panna. Tuleb mahlakanaleid veel suuremaks viilida (või peenikese puuriga lasta). Ja originaal-driptipil plaanin ka ülemises otsas augu suuremaks teha, kuna sellest väikesest august tuleb liiga peenike ja intensiivne aurujuga -- tuimestab keele ära, krt.

...nagu eelnevalt mainisin panin eVic tipi....metallid vean kohalikku kokkuostu....saab "mune värvida"

..ja täpsustuseks et räägin siis nn.keskmise suurusega tihendist.....

Mul KFL muidugi aga pea olematute kanalitega, wickib normaalselt 1,2oom. puuvill. Ärge pange asja silmini täis! Jätke õhku kah kambrisse, sest vaakumit on suht raske tekitada aga hõrenenud õhku kergem ;)

..ise täidan nii 2,5-3 ml kaupa ....pole ükski "ilastama" hakanud.... 8-)

olen kuulnud et alt punnist täitespeab jätma nõela ja augu vahele ka väljatulevale õhule ruumi (ullike) ...pidavat muidu kohe korstnasse pissima.... (facep)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ei saand eile juppeks võetud asja.. kasutasin "miehenkorviket" ja täna näpud villis raisk.

tra se vint nii debiilne peab olema

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma lõikasin mingil vanal väljaviskamisele kuuluval hiirel juhtme tagant ära -- sealt mingi 7-8 cm jupike (või isegi kaks -- kummaseegi kätte) aitab hädast välja. Ikka teinekord jääb kinni kusagilt. Siis kaabel ümber ja selle abil keerates saab liikuma. Tegelikult pole vist asi niivõrd vindis kui selles, et lahti keeramisel tihendid liiguvad ning kiiluvad metallrõngaste vahele.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  Mul on vist jõkralt vedanud... sama toode mis teistel ja mitte ühtegi probleemi ... peale drip tipi augu kahtalse suuruse  
think.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ei saand eile juppeks võetud asja.. kasutasin "miehenkorviket" ja täna näpud villis raisk.

tra se vint nii debiilne peab olema

Kruvikas õhutuskruvi aukku ja saabki lahti. Esimesel korral sai ka näpud villi krutitud :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Võib ka nii kõvasti kui jõudu on vastu maad virutada ... muidugi eksisteerib siis talutav oht, et asjad tulevad lahti sealt kust ei peaks tulema. (õlut)(psühho)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul se 26 taalane kloon FT-st. viliseb vastikult palju, keegi pole veel avastand kuidas sellest lahti saada :D?

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul se 26 taalane kloon FT-st. viliseb vastikult palju, keegi pole veel avastand kuidas sellest lahti saada :D?

Mul üks selline isend https://www.fasttech.com/p/1552300 millel puurisin õhu augu suuremaks (2mm) ja see võttis selle nõmeda vilina ära. Käsitsi makita akutrelliga ja russiani metal suht pehme ega pea jõuga istuma selle augu otsas.

Video ka lisaks

[attachment=0]20140422_205512.jpg[/attachment]

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul se 26 taalane kloon FT-st. viliseb vastikult palju, keegi pole veel avastand kuidas sellest lahti saada :D?

Mul üks selline isend https://www.fasttech.com/p/1552300 millel puurisin õhu augu suuremaks (2mm) ja see võttis selle nõmeda vilina ära. Käsitsi makita akutrelliga ja russiani metal suht pehme ega pea jõuga istuma selle augu otsas.

Video ka lisaks

[attachment=0]20140422_205512.jpg[/attachment]

A siis läheb see õhuvool väga suureks või see väike kruvi seal sees ikka abiks?

Tänud

 

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga ära seda kaugele pane. 1 ebaõnnestunud setup ja võod dryhittensaada ja õhulntakistust pole.

 

Sent from my GT-P3100 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kas lisaks vilina kadumisele ka õhu varustus paranes?.. või peab püsti kanali ka üle puurima selleks?

Püsti kanal on kruvi ja seda ei saa puurida....vähemalt ise koduselt mitte. Kui videot vaatad siis seal ka näitab ilusti ära mida puurida.

Õhuvoolu reguleerimis kruvi jääb alles ja seda saab ka edaspidi kasutada nagu ettenähtud.

Kas õhuvarustus paranes....hmm sellele ma ei oska vastata sest ega seda eriti tunne, ehk siis pisut ja ega ennem ka ei olnud liigavähe õhku aga käis julmalt närvi pihta kui see vant vilises. Hetkel kiirema sõõmu tõmmates siis kerge vihin on aga kui tõmmata rahulikult siis vilin kadunud.

Kui nüüd võrrelda originaal kaifari õhu auku siis originaalil on see tublisti väiksem, kui seda vandi kloonil.

 

Vasakult russian 91% koon - Keskmine originaal Kayfun Lite - Paremal russian 91% kloon 5ml pirakas

[attachment=0]20140423_171539.jpg[/attachment]

Share this post


Link to post
Share on other sites

mul se 26 taalane kloon FT-st. viliseb vastikult palju, keegi pole veel avastand kuidas sellest lahti saada :D?

Mul üks selline isend https://www.fasttech.com/p/1552300 millel puurisin õhu augu suuremaks (2mm) ja see võttis selle nõmeda vilina ära. Käsitsi makita akutrelliga ja russiani metal suht pehme ega pea jõuga istuma selle augu otsas.

Video ka lisaks

[attachment=0]20140422_205512.jpg[/attachment]

No mul läks ikka tiba kauem kui 20 min ngu videos vendadel aga tulemus on parem tõesti. vilin täiesti ära ei kadunud kahjuks:( aga tõmme on kõvasti parem kui panin selle õhku reguleeriva kruvi tagasi ja avatuks jäi ainult puuritud auk. samuti tegin vedeliku kanalid sügavamaks ja tiba laiemaks. võiks öelda et päris mega on tossata :D Maitse ka nii meeletult hea triple twisted coiliga :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sain täna enda oma ka kätte https://www.fasttech.com/p/1494700, aga üks kruvi on nii kehv ja rumala peaga ei võtnud remondikomplekti. Kust ma võiksin neid kruve Eestist saada? Läbi ime sain ikkagi kuidagi tööle- isegi kehv vedelik on sellega hea ja jõhker suits. (esiga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul on mingid kruvid olemas ja annan tasuta aga sobivust ei suuda garanteerida. Tänud kasutajale Tripp, kes need mulle jagamiseks tõi (Y)

EDIT: Pilti vaadates vist ühtegi sellist ei ole, mis sinna sobiks.

Mul sellised:

Posted Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...