Jump to content
E-sigareti foorum
Fedja

Üks artikkel

Recommended Posts

Siin on ilmselt tehtud koostööd Sky inimestega. Loodetavasti avastatakse varsti e-liidu leht ja siis võib meedias isegi päris põnevaks minna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm ajakirjanik on tööd teinud.... isegi numbritesse süvenunud.
Ma arvan, et sky võib jah asja taga olla... pilt ju sky oma :D :D .... aga kõik teemapunktid on kuidagi suht täpselt e-liidu lehelt :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jah. Võib-olla kasutati ka seda allikat. Aga veel ei viitsita välja öelda liitu, kuna seal "lambipoed" ja pole veel nii kindlad, et see "päris asi" on. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Üks norm artikkel üle pika aja    (Y)

 

PS 

 

 .... aga kõik teemapunktid on kuidagi suht täpselt e-liidu lehelt :)

 

Torkab silma, et  e-liidu lehel serveeritakse aktsiisi mõju väiksemana kui see tegelikult tuleb, kuna lõpptarbija peab aktsiisilt ka käibemaksu tasuma ehk 20% rohkem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Torkab silma, et  e-liidu lehel serveeritakse aktsiisi mõju väiksemana kui see tegelikult tuleb, kuna lõpptarbija peab aktsiisilt ka käibemaksu tasuma ehk 20% rohkem.

Väga hea point. Aga hetkel hilja seda muuta :(.

EDIT: Saab küll ju see on sissejuhatuses :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Seda karjuti just Skyplusi uudistes ka maha. Töökaaslased lubasid endale nüüdsest kuulivestid muretseda :) Minuga koos ühes ruumis viibimine pidi eluohtlik olema :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

kristallkuulilt ennustan, et mech mod on asjaga seotud

Mehhi ei olegi vaja, piisab kui 200w peale lükata ja siis hagu anda nii palju kui tuleb ja lisaks veel mõni praak aku ka aparaati. Selline kooslus paneb litaka kindlasti ära :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aga miks meil "telefonide plahvatustest" artikleid ei ole ja miks seda turgu ei taheta reguleerida? Äkki keelame telefonid ära või paneme aktsiisi alla? http://www.mirror.co.uk/news/uk-news/sony-xperia-t3-mobile-phone-7139758

 

Telefoni puhul on tõenäosus ennast õhku lasta mõnevõrra pisem. Vaevalt see nüüd kuidagi reguleeritud on, aga point on selles et igal telefonil on ise kujuga aku st. keeruline on panna telefoni aku, mis oma tehniliste parameetrite poolest sinna ei sobi. Sama lugu ka akutrellide jm. aku pealt töötavate tööriistadega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Telefoni puhul on tõenäosus ennast õhku lasta mõnevõrra pisem. Vaevalt see nüüd kuidagi reguleeritud on, aga point on selles et igal telefonil on ise kujuga aku st. keeruline on panna telefoni aku, mis oma tehniliste parameetrite poolest sinna ei sobi. Sama lugu ka akutrellide jm. aku pealt töötavate tööriistadega.

Ma ei rääkinudki, et telefon oleks ohtlikum, vaid sellest, et artiklid on väga ühele poole kaldu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siis hakkavad igasugused põnevad teenused tekkima nagu näiteks lennujaamas telefoni ja läpaka akude rent :D

Aga aru ma krt ei saa, Li-ion pole ju eile tekkinud tehnoloogia vaid on juba vähemalt 10 aastat suht laiatarbekaup olnud. Kas kvaliteet läheb siis tõesti iga aastaga kehvemaks, et nüüd sellest igal pool kisa on?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siis hakkavad igasugused põnevad teenused tekkima nagu näiteks lennujaamas telefoni ja läpaka akude rent :D

Aga aru ma krt ei saa, Li-ion pole ju eile tekkinud tehnoloogia vaid on juba vähemalt 10 aastat suht laiatarbekaup olnud. Kas kvaliteet läheb siis tõesti iga aastaga kehvemaks, et nüüd sellest igal pool kisa on?

See muidugi räme OT, aga  :D

 

Kehvemaks ta ei lähe, lihtsalt meedias on müra  palju :D Ma ei ole viitsinud süveneda, mis akusid Tesla oma autodes kasutab, aga ta on vist välja hõiganud päris ahvatlevaid numbreid akude vastupidavusest...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei, lihtsalt viimasel ajal on tekkinud tohutu ülereguleerimine. New World Order tuekul :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

See muidugi räme OT, aga   :D

 

Kehvemaks ta ei lähe, lihtsalt meedias on müra  palju :D Ma ei ole viitsinud süveneda, mis akusid Tesla oma autodes kasutab, aga ta on vist välja hõiganud päris ahvatlevaid numbreid akude vastupidavusest...

Teslades on Panasonic NCR18650PD

Share this post


Link to post
Share on other sites

pole nagu kuulnud, et viimasel ajal oleks metsikult lennukeid alla kukkunud. Ok need putini lastud ja putini vastu lastud ei lähe arvesse. Mõtlen nagu akude jm pärast

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teslades on Panasonic NCR18650PD

Ja ongi kurat :)  See uus teema on tal siis vist IPO, millele suurt vastupidavust lubatakse? Reede õhtu, ma ei viitsi igasugu artikleid lugema hakata, homme suht vara üles...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...