Jump to content
E-sigareti foorum
Sign in to follow this  
e-kodanik

iPV2 50W Green Leaf

Recommended Posts

Features include:

 

• 50 watt SX330 module chip

• 1 year warranty

• NO female/lady/woman/fair logo on these mods

• Upgradeable firmware = higher wattage in future updates

• Better solder points than prior Yihi chips

• DNA board lay out

• 7-50 watt range

• 2.8-8.5 volt range

• DC-DC power output

• Handles down to .15 ohm resistance

• Handles up to 3.0 ohm resistance

• Auto ohm resistance meter finds ideal voltage for tank/dripper

• Wattage regulated via two buttons, -/+

• Mini USB interface charging port

• LED screen with white OLED .96″ display

• Battery life readout in real time

• Dimensions 10CM x 5CM x 2.2 CM

• 22 millimeter thickness

• Touch sensor fire button

• Locking mechanism to prevent misfire

• Chip runs cool to avoid heat and temperature sensor malfunction

• Adjustable 510 pin so no gap between atty and mod!

 

ipv2_1024x1024.JPG?v=1403828443

 


 

Pre-order IPV V2 UK £66.99


Share this post


Link to post
Share on other sites

Lihtsalt purjus inimese halamine - kas keegi üldse üle 15W väga tarvitab? ok, deltaga on vajalik, sest 3 coili 4,2ohm takistusega....aga single coil meestele on see küll ainult märg unistus. Reaalselt ei kasuta üle 15...20W kindlasti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miks see box nii suur peab olema, kui seal sees on vaid üks aku. Pilukad oskavad muidu pisikesi asju toota küll, kuid boxid on nagu mingid kuradi kassettmakid. On's raske sinna kahte akut sisse toppida või poole pisamet teha. Fucking pilukad raisk.
 
Siin 2.25 peal on hästi näha kui palju seal sees ruumi on. Ja miks nad selle taguse mingisuguste imepisikeste kruvidega kinni keeravad. Nad raisad ei saa vist aru, et valge inimene ei näe nii pisikesi asju raisk ja valge inimese näpud on sama suured kui kilide käed. See kuradi pilukas ei saa isegi nendele kruvidele pihta seal.
 
 
http://www.youtube.com/watch?v=hlhKsa7L-2M

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miks see box nii suur peab olema, kui seal sees on vaid üks aku. Pilukad oskavad muidu pisikesi asju toota küll, kuid boxid on nagu mingid kuradi kassettmakid. On's raske sinna kahte akut sisse toppida või poole pisamet teha. Fucking pilukad raisk.

 

Siin 2.25 peal on hästi näha kui palju seal sees ruumi on. Ja miks nad selle taguse mingisuguste imepisikeste kruvidega kinni keeravad. Nad raisad ei saa vist aru, et valge inimene ei näe nii pisikesi asju raisk ja valge inimese näpud on sama suured kui kilide käed. See kuradi pilukas ei saa isegi nendele kruvidele pihta seal.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=hlhKsa7L-2M

 

Tundub et kollane rass ise ka ei saa hakkama nende kruvidega seal, mis siis teistest rääkida. Üldse, päris arvestatav huumorivideo oli see. Suure laia Hiinamaa pealt vist oli leitud keerme kui sellise kontseptsiooniga kõige vähem tuttav inimene üles, sest see kuidas ta aurustit peale üritas keerata oli päris piinlik. Eriti mingi oma firma toote esitlusvideo võiks ju korralikult teha. 

 

Huvitav miks keegi peale ameeriklaste pole aru saanud, et palju lahedam on ikka sellist vihast pooleteise-kahe sentimeetrist jurakat nuppu päästikuna kasutada. Mingi käik võiks nupul olla ikka. Aga see eelistus oleneb vist sellest, kas on mechmodi kasutaja (oldud) või mitte :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma juba teises teemas mainisin, et neeb boxid on rõvedad, tehku pulga taoline. No ei meeldi väljas olles telliskivi kujuga aparaati kasutada. Kodus ka mitte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mu meelest teevad hiinlased siin tänuväärset tööd. Kindlasti parem, kui miskit dna karbi kloon. Autosse ideaalne. Ja 20w on piisav Kayfuni või taolist kasutades, dripperiga tahaks ikka enam. Mehaaniline on lahe aga iga poole tunni tagant akut vahetada, mitte nii väga. Igatahes loodan, et see karp ka minu sahtlisse jõuab. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen kasutanud seda paar päeva ja paugutab kenasti ;)

Imestama paneb see, et reaalselt sa ei saa sx 330 uppida. 350 saad upgraidida. Käes on mugavam kui hana box. See kes kasutab RDA-d ja subohmi, sellele soovitan kindlalt seda. Hinna ja kvaliteedi suhe on paigas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mart, kust soetasid? Ma ootan enda oma juba kümme päeva...

puff.fi või siis finnvapest. Hind muidugi kallim kui otse kuskilt osta aga samas saan sama päev kätte kui tellin näiteks puffist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okei. Ma tellisin ülal mainitud Gray Haze lehelt ja siiani vaikus. Pärimise peale väideti kõik preorderid väljastatud olevat. Loodan parimat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõne päeva IPV2 käigus olnud ja olen rahul. Mechid kapi peal reas ja vaevalt neid tihti kasutan. Dripperisse keeran 1.0 - 1.2 oomi tuuri mähise ja 30 - 40w vahel on täitsa teine maailm. Tanki (kayfuni kloon) eriti üle 25w tirida ei kannata, vb seade viga, ei wicki korralikult. Väga meeldib usb laadimise võimalus, veedan 2/3 elust autos ja inverteri kasutamine akude laadimiseks on tülikas. 

Puutetundlikku nuppu kasutan ka, tavalise säästmiseks või nii.

Puuduseks ainult üks aku. Kole kiiresti saab tühjaks ja alati ei ole laadimise võimalust.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mõne päeva IPV2 käigus olnud ja olen rahul. Mechid kapi peal reas ja vaevalt neid tihti kasutan. Dripperisse keeran 1.0 - 1.2 oomi tuuri mähise ja 30 - 40w vahel on täitsa teine maailm. Tanki (kayfuni kloon) eriti üle 25w tirida ei kannata, vb seade viga, ei wicki korralikult. Väga meeldib usb laadimise võimalus, veedan 2/3 elust autos ja inverteri kasutamine akude laadimiseks on tülikas. 

Puutetundlikku nuppu kasutan ka, tavalise säästmiseks või nii.

Puuduseks ainult üks aku. Kole kiiresti saab tühjaks ja alati ei ole laadimise võimalust.

 

Nitecore laadijatel osadel on kohe ka auto laadija kaabel kaasas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Olen jätkuvalt v2-ga rahul aga siiski, kaks akut on ühest topelt parem. Midagi üle ei jää, tuleb v3 võtta. 150w on mulle küll kasutu aga mis teha, nõrgemaid asju ei toodeta.

http://www.youtube.com/watch?v=-Wvx4cBXRsc

 

http://www.eciggity.com/ipv3-150-watt-box-mod/

 

 

*150W will can only be reached if you build your coils 0.33ohms or lower. This is due to the 7 Volt limit on the chip*

 

Kusagil euroopaavarustes on seda märgatud?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...