Jump to content
E-sigareti foorum
e-kodanik

Huumorit elust enesest

Recommended Posts

 

http://smoki.me/index.php?route=information/news/news&news_id=2

Oh seda eesti keelt küll.....

 

§ 4. Kompositsioon vastavalt elektroonilise sigareti vedelikule.

Elektrooniliste sigarettide vedelik koosneb kolmest osast: kaks mitmealuselist alkohooli ja vesi. Nikotiin ja maitseained lisatakse vastavalt vajadusele.

Glütseriin(VG)- värvitud viskoosne vedelik. Seda kasutatakse laialdaselt,sealhulgas toiduainetööstuses toidu lisandina toote värskuse ja konsistensi säilitamiseks.

Propüleenglükool (PG)- värvitu viskoosne vedelik. Seda kasutatakse ka toiduainete tootmisel, et säilitada täiendavat niiskust.

 

On olemas kolm peamist süsteemi vedeliku komponentide suhetes:

Meie vedelikel on klassikaline segusuhe:

PG 55%, VG 35%, 10% H2O

 

Vähem levinud component suhe, kus on:

Domineerib VG- Vedelik annab rohkem auru

Domineerib PG- Kasutades annab tugevama maitse hoobi kurku.

 

Löök kurku(throat hit)- hingamise ajal kurk ärritunud. Analoogne siis kui võtad sigareti mahvi. See karmistab seda tunnet, et e-sigareti karmus on tavaline traditsiooniline sigarett.

 

Tahad sa tugevaimat TX või mitte, saad sa ise otsustada.Siin,nagu õeldakse, kõik on erinevad. Näiteks Ameerika Ühendriikides eelistavad üldiselt vedelikke kus rohkesti glütseriini. Euroopas, eelistus ei ole nii selge.

 

Viimastel aastatel on trendiks saba. USA on sellisesse suunda liikunud nagu “klaudcheyzing” (inglise keeles cloud chasing-pilvi jälitama). Klaudcheyzer-näiteks kasutades aurusti või lahtivõetava atomiseeria puhul, on likvideerimismenetluse vastupanu väiksem kui 10 ma, mis muudab suuremat hulka auru. Loomulikult vedelat kompositsiooni peab ka olema, st rohkem glütseriini, seda parem, mida rohkem auru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://charger.nitecore.com/product/pro-box-q50 Nitecore kah oma seadme välja lasknud, naljakas on see, et proovitakse  lasta liugu seadme peal, millel puuduvad igasugused tänapäevased omadused, näiteks TC või mis iganes taolised. Vaadates nende laadijate kvaliteeti, kus pea kõik nad paari aastaga maha surevad, võib ka sellelt seadmelt sama saatust oodata ja muidugi ka klientuuri puudulikkust. Mida kuradit nad küll mõtlevad? Proovivad müüa suvalist jura lähtudes oma nime tuntusest või kus see point on?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul Nitecore I4 on 2+ aastat praktiliselt igapäevaselt töös olnud ja pole häda miskit (ptüi x3 üle õla).

Kas ma peaks hakkama uue laadija soetamisele mõtlema ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ka 2 laadijat elu ja tervise juures.

Samas taskulampe nad oskavad teha, kahjuks kallid


Usb laadimine põhjas....   tundub, et see mingi maa kompamise seade

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nitecore laadijate lagunemine on tänasel päeval suhteliselt massiline. Minul on läinud loojakarja kaks laadijat. Mu paljudel tuttavatel ja ka siinsetel kasutajatel on neid lennanud õhtale päris mitmeid. Kui guugeldada, siis leiab nende laadijate kohta hala päris palju. Nitecore vastupidavus intensiivsele akude laadimisele on pask ruudus. Milline oleks parem laadija, seda ma ei oska öelda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ei tea, ise laen igapäev vähemalt ühe aku ja nelja pesaga Nitecore mul juba mitmeid aastaid töös. Kuidas see intensiivne välja näeb?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mul ka Nitecore i2 nüüdseks juba üle 3 aaasta igapäevaselt tules ja viimane aasta veel D2 lisaks - ei mingeid probleeme.

Muidugi ei tähenda karbil olev kiri Nitecore, et see on tõesti Nitecore firma toodang, sest Hiina poed kloone täis. Oma laadija ehtsust (mis tähendab ka turvalisust ja töökindlust) saab kontrollida http://charger.nitecore.com/validation

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eile juhtus.... 
Õhtul ilus ilm ... vaja 3 tänavat edasi poodi õlle järgi sõita.
Naine oli 30min ennem koju tulnud ja auto aias (tavaliselt tänaval).

Egas midagi kellel janu sellel rattad.  Rooli ja poodi. 
Poest väljudes ja 2m juba parklas autoga tagasi liikudes tulid kaks neiut kätega vehkides auto juurde.

Selgus, et mul naise tahvel arvuti oli auto katusel. Ime, et poodi sõites ära ei kadunud ja et keegi nägi.

Jumal hoiab lolle ja joodikuid :D
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuttav on tõmmanud viimane ca 1 aasta järjepidevalt Crazy Strawberry maitset. Sai nüüd uue mod-i ja "avastas", et seal sees on mentooli. Varem ta seda ei tundnud üldse. Nüüd antud maitse ei istu enam üldse. 

Lihtsalt pole sõnu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registreeru või logi sisse

Postitamiseks pead olema kasutaja

Registreeri konto

Loo konto meie foorumisse. See käib kiirelt ja lihtsalt!

Vajuta siia

Logi sisse

On juba konto ? Logi sisse...

Logi sisse

×
×
  • Create New...